Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

Dziękuję.

 

Dla mnie najważniejsze jest to, ze wiem co mu jest i mogę choć minimalnie pomóc.

 

Piesek dostaje leki, ma specjalistyczną karmę na wątrobę, ma spacery, jest kochany. Kiedy wracam z pracy chodzi za mną jak cień, nie opuszcza na krok, i tylko domaga się czułości. I kiedy wracam ciesze się, ze on jest, a on widzi, że i ja jestem z nim. Chce by ostatnie jego miesiące były spokojne, by wiedział i czuł, ze jest kochany. A wiem, ze to już staruszek, ma blisko 15 lat i różnie może być..........

 

Tak sobie myślę, ze wiedza to jedno, a możliwość przygotowania się to drugie.........ale czy można się przygotować i przeżyć odejście psiaka...........nie wiem. Na razie jest teraz i tu i to najważniejsze.

 

Nie wiem czy się da. Wiem, ze cztery miesiące oczekiwania co dalej nastawiły mnie inaczej Pozwoliły spojrzeć spokojniej. A mój spokój jest kluczem do spokoju mojego psa.

Nie mówię, że kiedy to nastąpi będzie mniej bolało. Mówię, ze pozwoli mi zapewnić większy komfort psu w jego ostatnich chwilach. Nie chciałabym, żeby Kaori zasypiała ostatni raz zdenerwowana czy przestraszona. 

 

Oby tu i teraz trwało jak najdłużej. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam e-maila od Angeliki, u której w hotekiku jest Grafiś:

 

"w załączniku badania Grafiego sponsorowane Przez Martę P.

wszystkie parametry w normie

(na wydruku są normy dla człowieka więc tym się nie sugerować) "


Ta wiadomość przyszła do mnie w pierwszej połowie maja, ale ja rzadko sprawdzam e-maila, bo ten został stworzony w celu zarejestrowania się na dogomanię.  I dlatego bardzo mnie cieszy, ze w tym e-mailu nie ma żadnych niepokojących informacji.
 
Mam dołączony załącznik, w którym jest wydruk przeprowadzonych badań. Niestety nie umiem wstawiać zdjęć.  Czy może mi ktoś pomóc, czy mogłabym komuś przesłać tego e-maila w celu wstawienia zdjęcia na dogo?
Link to comment
Share on other sites

 

Mam e-maila od Angeliki, u której w hotekiku jest Grafiś:

 

"w załączniku badania Grafiego...

 
Mam dołączony załącznik, w którym jest wydruk przeprowadzonych badań. Niestety nie umiem wstawiać zdjęć.  Czy może mi ktoś pomóc, czy mogłabym komuś przesłać tego e-maila w celu wstawienia zdjęcia na dogo?

 

Prześlij do mnie elxxxxxx

Pisząc adres oczywiście opuść spacje :)

Link to comment
Share on other sites

Malwo, tak mi przykro :( Chyba każdy z nas już to przeżył więc wiemy jaki to ból :( Trzymaj się dziewczyno...

 

Grafi ma tyle ogłoszeń, a czy dzwoni ktoś?

 

Może chociaż kilka wyróżnimy?

Aniu bardzo dobry pomysł.   Wyróżnij, a ja Ci zwrócę za wyróżnienie. Przyślij mi nr konta. Gdzieś mam, ale zanim znajdę.....

Link to comment
Share on other sites

 

Mam e-maila od Angeliki, u której w hotekiku jest Grafiś:

 

"w załączniku badania Grafiego sponsorowane Przez Martę P.

wszystkie parametry w normie

(na wydruku są normy dla człowieka więc tym się nie sugerować) "

...
Mam dołączony załącznik, w którym jest wydruk przeprowadzonych badań. Niestety nie umiem wstawiać zdjęć.  Czy może mi ktoś pomóc, czy mogłabym komuś przesłać tego e-maila w celu wstawienia zdjęcia na dogo?

 

Wyniki można zobaczyć klikając w załącznik.

[attachment=13323:2015-04-30 Grafi wyniki badań.pdf]

Link to comment
Share on other sites

MALWA bardzo proszę o nr konta dla Grafiego - będę wpłacać deklaracje Ayame Nishijima. Deklarowała od czerwca po 50,00 zł, ale jeszcze dodatkowo wpłaci 25,00 zł.

Konto prześlę wieczorem.    Dziękuję..........

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie wygląda następująco:

 

 

Wpłaty, które Grafi otrzymał  po 15 maja:

 

mdk8 - 5 zł  (26.05.), 

moca35 - 15 zł (21.05.),

farmerka63 - 100 zł (21.05.) za kwiecień, maj i czerwiec, 

Kwota 180 zł  z bazarku cegiełkowego:  http://www.dogomania...515r-godz-2200/ (26.05.),

 

Łącznie wpłynęła kwota  300 zł.

 

Za pieniążki pięknie dziękuję !

 

Wcześniej na koncie Grafisia była kwota 440 zł + 300= 740 zł.

 

Za hotel za maj zapłaciłam 403 zł, i  obecnie pozostała kwota  337 zł.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj przelałam na podane konto 25,00 zł od Ayame Nishijima

 

 

Czemu taka "nierówna" kwota :) ?

 

 

Jedna doba w hoteliku, w tym karma, opieka, spacery kosztuje 13 zł.             Maj miał   31 dni.  

 

13 zł  x  31 dni  =   403 zł.                  Nie chce być inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Jedna doba w hoteliku, w tym karma, opieka, spacery kosztuje 13 zł.             Maj miał   31 dni.  

 

13 zł  x  31 dni  =   403 zł.                  Nie chce być inaczej.

 

Aaaaaa, to takie buty :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...