Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

Uzupełniam rozliczenie Grafisia:

 

renatka_s  - 40  zł ( 13.04.),

bakusiowa - 50 zł  (14.04.),

dulska - 20 zł  (15.04.),

zozola77 - 25 zł (15.04.),

tianku - 15 zł  (16.04.),

moca35 - 15 zł  (16.04.),

gluchypies - 15 zł (20.04.),

bela51 - 10 zł  (21.04.).

 

Pięknie dziękuję za wpłaty.

 

Obecnie Grafi ma 305 zł na swoim koncie.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj wieczorem z Angelika, u której Grafi jest w hotelu.

 

Grafi w ostatnim czasie nie zawsze chce zjadać przygotowane posiłki. Angelika zmienia mu karmę, a on i tak wybrzydza. Niby nie ma jakiś konkretnych wskazań, ale Angelika chce zrobić mu badania krwi, by być pewną, ze pies jest zdrowy. Angelika znalazła kogoś, kto sfinansuje badania Grafisia. Ostatecznie Grafi nie jest młodzikiem, ma na pewno 8 lat, a może i ciut więcej.

 

Grafi nie jest zabezpieczony na kleszcze.  Angelika sugeruje, by zakupić obroże, tak jak w poprzednim roku. Jest ona podobno bardziej wydaj a i wygodniejsza. Grafi został sprawdzony,  i póki co kleszczenie ma. Ale teraz jest inwazja kleszczy, przynajmniej w moim rejonie, to warto psa i tak zabezpieczyć na pasożyty.

 

Angelika podała mi nazwę obroży, ale byłam akurat w lesie z psem, i nie pamiętam. Musze poszukać w internecie, jeśli nie znajdę to Angelika poda mi nazwę i tę obroże dla Grafisia zamówię.

 

Co do zachowania Grafisia, to jest on zadziorny wobec młodych psiaków, i takich, które go atakują. Psy uległe i spokojne nie przeszkadzają mu.

Link to comment
Share on other sites

Malwo, dziękuję za te informacje o Grafim.  Badanie krwi oczywiście trzeba zrobić i na kleszcze zabezpieczyć.

Myślę, żeby nie umieszczać w tekście do ogłoszeń, aż tak szczegółowych informacji. Z autopsji wiem, że omija się przydługie teksty. Jeżeli Grafi się komuś spodoba, to zadzwoni i wszystko dowie się od Till lub Angeliki. Nie wiem czy się ze mną zgadzacie?

Wiek poprawię, bo za bardzo zaniżyłam.

Link to comment
Share on other sites

Malwo, dziękuję za te informacje o Grafim.  Badanie krwi oczywiście trzeba zrobić i na kleszcze zabezpieczyć.

Myślę, żeby nie umieszczać w tekście do ogłoszeń, aż tak szczegółowych informacji. Z autopsji wiem, że omija się przydługie teksty. Jeżeli Grafi się komuś spodoba, to zadzwoni i wszystko dowie się od Till lub Angeliki. Nie wiem czy się ze mną zgadzacie?

Wiek poprawię, bo za bardzo zaniżyłam.

Zgadzam się całkowicie. Najważniejsze zdjęcia, a zwłaszcza to, które będzie widoczne "na wierzchu" ogłoszenia. Jak  zdjęcie zwróci uwagę, to gościu wchodzi do ogłoszenia i czyta, jeśli nie, to leci dalej po zdjęciach.

Link to comment
Share on other sites

Jutro zamówię obroże dla Grafisia. Ta o której wspominała Angelika to Bayer Kiltix, niestety nie podała mi jeszcze wymiarów. Pewnie potrzebna będzie ta największa, bo Grafi to jednak duży pies.

 

 

Jeśli chodzi o finanse Grafisia, to od maja podnoszę swoją deklaracje do 20 zł.

 

Wysłałam ponad 80 zaproszeń, ale tu nadal cisza, a Grafiemu potrzebna jest kasa..................

Link to comment
Share on other sites

Jutro zamówię obroże dla Grafisia. Ta o której wspominała Angelika to Bayer Kiltix, niestety nie podała mi jeszcze wymiarów. Pewnie potrzebna będzie ta największa, bo Grafi to jednak duży pies.

 

 

Jeśli chodzi o finanse Grafisia, to od maja podnoszę swoją deklaracje do 20 zł.

 

Wysłałam ponad 80 zaproszeń, ale tu nadal cisza, a Grafiemu potrzebna jest kasa..................

 

Ja, 23_131_4.gif co się dzieje, że tak mało ludzi odpowiada na zaproszenie.

 

Malwo, zrobiłabym jakiś mały bazarek, ale kompletnie nie mam czasu :(  Może znalazłby się ktoś i zrobiłby chociaż cegiełkowy? 

Bardzo prosimy kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się wstawić sygnaturkę Grafiego :) :)

Normalnie pomogłabym z bazarkiem, ale w mojej obecnej sytuacji naprawdę nie dam rady.

Jestem na komputerze tak rzadko jak chyba jeszcze nigdy a dogo wciąż mi szwankuje :(

Poproszę o przesłanie danych do wpłat dla Grafiego, wesprę Grosikiem na początku maja ;)

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się wstawić sygnaturkę Grafiego :) :)

Normalnie pomogłabym z bazarkiem, ale w mojej obecnej sytuacji naprawdę nie dam rady.

Jestem na komputerze tak rzadko jak chyba jeszcze nigdy a dogo wciąż mi szwankuje :(

Poproszę o przesłanie danych do wpłat dla Grafiego, wesprę Grosikiem na początku maja ;)

 

Dziękuję pięknie !

 

Zaraz wysyłam konto.

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie obroży to średnia 53 cm jest wystarczająca.  Duża obroża jest dla dużych psów jak owczarek czy kaukaz.

W maju po wypłacie dołożę się do obroży. Prześlę GrafisiowI podwójnie.

Najlepiej zrobić bazarek cegiełkowy. Ja robiłam już kilka. Ładna cegiełka plus zaproszenia. Bardzo dużo zaproszeń. Nie tylko do ludzi z bezpiecznej listy. Teraz nie jestem w stanie zrobić bazarku ponieważ komputer nie chodzi lecz dosłownie mieli.

Link to comment
Share on other sites

Witam, 

 

bazarek cegiełkowy to dobry pomysł. Może tym sposobem GRafi coś zarobi. Postaram się zrobić go dzisiaj, ale proszę pomóżcie mi z rozsyłaniem zaproszeń................  

 

Mam nawet pomysł na nagrodę bazarkową - książkę Lucy Dillon "Psy, Rachel i cała reszta".  Była już dwa razy czytana i ma troc he podniszczone rogi okładki. Ale literki są wszystkie.

Link to comment
Share on other sites

Przyszlam na zaproszenie Malwy. Mozemy najwyzej stwarzac koalicje, bo prowadze watek Henia, ktory wrocil z adopcji i tez siedzi w hotelu. Jestem tez u Kseni, ktora siedzi w hotelu od 2009, no i znajomy prosli mnie, zeby pomoc w znalezieniu domu dla psa, ktory jest w Krakowie, a byl przedtem w Bydgoszczy. 

Link to comment
Share on other sites

A z innej strony...................wczoraj wieczorem wracając z psiakiem ze spaceru zobaczyłam u sąsiadki kartkę na bramie, z której wynika, ze sprzeda dorosłe yorki...........aż mną zatrzęsło.......

 

nie wiem jaka jest przyczyna, nie rozmawiałam z tą kobieta, ale wiem , że ma hodowlę yorków..........................kurcze, dorosłe, domowe psy do sprzedaży?

 

Nigdy nie oddałabym dorosłego psa, przecież to nie mebel, żeby prestawiać z miejsca na miejsce..................co innego dorosły pies ze schroniska, który szuka domu, a co innego taki, który dom już ma...

 

A to się wygadałam, bo mnie to jakoś dusi od wczoraj...........

Link to comment
Share on other sites

Przyszlam na zaproszenie Malwy. Mozemy najwyzej stwarzac koalicje, bo prowadze watek Henia, ktory wrocil z adopcji i tez siedzi w hotelu. Jestem tez u Kseni, ktora siedzi w hotelu od 2009, no i znajomy prosli mnie, zeby pomoc w znalezieniu domu dla psa, ktory jest w Krakowie, a byl przedtem w Bydgoszczy. 

Dziękuję za przybycie. Zostań z nami.........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...