Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

Na pewno potrzebny jest nowy tekst do ogłoszeń, bo jeśli na obecny nie ma odpowiedzi, to znaczy, że tekst jest mało zachęcający, a taki być musi. No i koniecznie potrzebne są aktualne, ładne zdjęcia najlepiej w ruchu, podczas zabawy. Bez tego psiak nie ma szans na adopcję. Będzie kiblował w hoteliku i będzie generował koszty utrzymania.
 
Prośba do MALWY - napisz aktualnych deklarowiczów, żeby było wiadomo jaki jest stan finansów Grafiego i ile kosztuje miesięczny pobyt psiaka w hotelu ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór!

 

 

Dziękuję pięknie za odwiedziny u psiaka!
 

 

Grafi ma zadeklarowane stałe wpłaty na 275 zł od:


rudakacha – 30zł,
farmeraka63 – 30 zł, (post nr 17),
gluchypies – 10 zł, (postnr 3 ),
MALWA - 10 zł. (post nr 7),
renatka_s- 20 zł (post nr 18) - od grudnia,
mdk8 - 5 zł (post nr 20),
Dulska - 20 zł (post nr 23),
mparsley - 10 zł (post nr 26),

RudyKas - 20 zł (post nr 137),
zozola77 - 20 zł (post nr 159),
Nuncek - 20 zł (post nr 151),
gosiaczek1984 - 10 zł (post nr 156),
Anna GR - 20 zł,
bakusiowa - 20 zł (post nr 185, od stycznia 2014r. ),
monika083 - 10 zł (post nr 186, do czerwca 2014r.),
denta - 20 zł (post nr 200 ).

 

Grafi mieszka w hotelu u Angeliki pod Krakowem.

Doba w hoteliku kosztuje 13 zł ( w tym boks z budą do spania, jedzenie, spacery, opieka). Miesięcznie koszt utrzymania Grafisia to ok. 400 zł.

Link to comment
Share on other sites

 

Banerek zamówiłam z tekstem, który zaproponowała Malwa. :)
Jutro pomyślę nad nowym tekstem do ogłoszeń. No i czekamy na zdjęcia :)

 
Aniu kochana pomóż z tym tekstem i konieczne są ładne zdjęcia. Bez ładnych zdjęć ogłoszenia nie mają sensu.
Pies musi zwrócić na siebie uwagę. Przynajmniej jedno zdjęcie, to główne musi być extra, żeby ktoś zwrócił uwagę i zainteresował się ogłoszeniem.
Hotelik musi się postarać i zrobić ładne zdjęcia.

"monika083 - 10 zł (post nr 186,do czerwca 2014r.)" To znaczy, że monika083 już nie płaci ?

Czy Grafi ma zaległości w płaceniu i jeśli tak, to ile ?
Link to comment
Share on other sites

 

Z tego co wiem, to nie ma zaległości w opłaceniu hoteliku. Grafi czerpał z zapasów po Bafim, który już dawno w DS.

 
No to pewnie teraz zaczną się schody, bo brakuje sporo deklaracji do miesięcznej opłaty za hotel.
Link to comment
Share on other sites

Z osób, które zadeklarowały stała opłatę na Grafika, to nie płaci już RudyKas oraz mparsley.

 

Obie te osoby od dawna nie udzielają się na dogo. RudyKas nie odpisywała mi n amonity.

 

W końcu napisała  do mnie mparsley, która podała, ze ma trudną sytuację, nie może płacić ani uzupełnić zaległości.

 

 

Z konta Bafika pokrywałam różnicę za hotel Grafisia. Obecnie Bafi ma 115 zł. Zaraz tych pieniędzy nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

 

Z osób, które zadeklarowały stała opłatę na Grafika, to nie płaci już RudyKas oraz mparsley...

 

Czyli aktualnie płacą:

30 zł - rudakacha
30 zł - farmeraka63 (post nr 17)
10 zł - gluchypies (postnr 3 )
10 zł - MALWA (post nr 7)
20 zł - renatka_s (post nr 18)
.5 zł - mdk8 (post nr 20)
20 zł - Dulska (post nr 23),
10 zł - mparsley (post nr 26),
20 zł - zozola77 (post nr 159),
20 zł - Nuncek (post nr 151),
10 zł - gosiaczek1984 (post nr 156),
20 zł - Anna GR
20 zł - bakusiowa (post nr 185)
10 zł - monika083 (post nr 186)
20 zł - denta (post nr 200)
================
255 zł

Brakuje około 145 zł miesięcznie. Uzbierać taką kwotę bazarkami będzie ciężko :(
Przydałoby się zrobić Grafiemu wydarzenia na fb. Tam zawsze jest więcej osób i może ktoś go wypatrzy.

I jak najszybciej nowe ogłoszenia z nowymi zdjęciami.
Link to comment
Share on other sites

   

Czyli aktualnie płacą:

30 zł - rudakacha
30 zł - farmeraka63 (post nr 17)
10 zł - gluchypies (postnr 3 )
10 zł - MALWA (post nr 7)
20 zł - renatka_s (post nr 18)
.5 zł - mdk8 (post nr 20)
20 zł - Dulska (post nr 23),
10 zł - mparsley (post nr 26),
20 zł - zozola77 (post nr 159),
20 zł - Nuncek (post nr 151),
10 zł - gosiaczek1984 (post nr 156),
20 zł - Anna GR
20 zł - bakusiowa (post nr 185)
10 zł - monika083 (post nr 186)
20 zł - denta (post nr 200)
================
255 zł

Brakuje około 145 zł miesięcznie. Uzbierać taką kwotę bazarkami będzie ciężko :(
Przydałoby się zrobić Grafiemu wydarzenia na fb. Tam zawsze jest więcej osób i może ktoś go wypatrzy.

I jak najszybciej nowe ogłoszenia z nowymi zdjęciami.

 

Czekamy na zdjęcia. Przepraszam,ale nie zdążyłam napisać nowego tekstu. Jutro też nie mogę :(  Pojutrze będzie :)

 

Wczoraj rozesłałam zaproszenia na watek..................ponad 40...............

 

Malwo kochana :) Nie ma odzewu :(  Dogo chyba umiera :(

Link to comment
Share on other sites

 

Czekamy na zdjęcia. Przepraszam,ale nie zdążyłam napisać nowego tekstu. Jutro też nie mogę :(  Pojutrze będzie :)
 
 
Malwo kochana :) Nie ma odzewu :(  Dogo chyba umiera :(

 
MALWA, poproś o ładne zdjęcia. Tekst jest bardzo ważny, ale to za mało, żeby ogłoszenia były skuteczne.

Podaj telefon i e-mail do kontaktu.
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za ogłoszenia i za banerek. Śliczny jest.

 

Nie wiem tylko jak mam go wkleić i gdzie?

 

Czy może mi ktoś napisać instrukcję

 

Na starym dogo umiałam, teraz nie wiem jak go umieścić..........

Są dwa  sposoby w zależności od Twoich możliwości na dogo.

Czy masz pasek narzędzi ?

Jeśli tak, to zaznaczasz banerek, który chcesz skopiować, kopiujesz go wybierając opcję KOPIUJ (nie kopiuj obrazek) i wklejasz w sygnaturę.

Jeśli nie masz paska narzędzi kopiujesz banerek, ale najpierw musisz zacytować post, w którym ten banerek został zaprezentowany - nie z czyjegoś podpisu, bo jak nie masz paska narzędzi, to się nie uda. Dalej postępujesz jak w poprzedniej opcji - wklejasz do sygnaturki.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za instrukcję, ale i tak sobie nie poradzę.

 

Umiem robić kopiuj - wklej, choć u mnie nie ma takiej opcji. Niczego tez nie zacytuje, bo nie wiem jak to się robi.

 

Chodziło mi raczej gdzie mam umieścić banerek, ale znalazłam, ze sygnatura jest w ustawieniach.

 

Poproszę Siostrę, może wejdzie kiedyś na dogo, to mi pomoże.

Link to comment
Share on other sites

...Umiem robić kopiuj - wklej, choć u mnie nie ma takiej opcji. Niczego tez nie zacytuje, bo nie wiem jak to się robi....

Nie może nie być, bo to standard.

Trzeba przeciągnąć myszką z wciśniętym lewym klawiszem i jak pojawi się niebieska mgiełka, zwolnić przycisk myszki i kursorem najechać na obiekt do kopiowania.

Gdy myszka jest już na tym zaniebieszczonym obrazku, należy wcisnąć prawy klawisz myszki i wówczas rozwinie się menu i między innymi pojawi się opcja KOPIUJ.

Kursorem najechać na ta opcję i kliknąć lewym klawiszem myszki.

Przejść do ustawień, wybrać ZMIEŃ SYGNATURĘ i tam wkleić skopiowany banerek.

 

Próbowałam wstawić jeszcze raz banerek w sygnaturkę.

 

Skopiowałam obrazek do worda, z worda zrobiłam kopiuj i w sygnaturkę wklej. Wkleiłam, zapisałam zmiany i cz tego banerka nadal nie mam........

Bo nie należy kopiować do Worda, tylko bezpośrednio do ustawień.

Link to comment
Share on other sites

Przybiegłam na zaproszenie Malwy, dziękuję :)  ... niestety nie mogę na razie nic zadeklarować, bo już zadeklarowałam się na maksa!  bardzo dla mnie to smutne, że ciągle musimy wybierać... odmawiać :( 

zapisuję i będę odwiedzać na razie....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście śliczne :) Czyja to robota ??
Ja się częstuję, dziękuję :)

 

To robota TZmestudio :)

 

 

Kompletnie nie mam weny aby napisać dobry tekst :( Wstawię to co stworzyłam, a Was wszystkich proszę o sugestie.

Grafi, to młody, spokojny i zrównoważony pies.

Jest przyjaźnie nastawiony do człowieka, psów i suczek.

Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Jest zaszczepiony, odpchlony, odrobaczony, zaczipowany i wykastrowany.

Grafi nie ma kilka zębów. Prawdopodobnie od kopnięcia, do którego doszło w schronisku o bardzo złej sławie. Teraz przebywa w Domu Tymczasowym gdzie czeka na swój dom.

To naprawdę bardzo miły pies i z pewnością będzie wspaniałym przyjacielem.

Dbamy o bezpieczne i szczęśliwe adopcje, dlatego organizujemy wizytę przed adopcyjną oraz podpisujemy umowę adopcji.

Nie oddajemy psów na łańcuch.

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór!

 

Rozmawiałam wcześniej z Angeliką, u której Grafi jest na hotelu , i wiem, ze jest on psem nieco dominującym. Brani swego terytorium, podwórze, na którym biega luźno uważa za swoje. W tej chwili, kiedy Grafi w  hotelu siedzi ju drugi rok jest on domownikiem w hotelu i Angelika nie zamyka go stale w kojcu. Wtedy, kiedy ona jest na podwórzu, sprząta w kojcach, daje psom wodę i jedzenie, to GRafi biega swobodnie.

 

Myślę, ze może warto zaznaczyć w ogłoszeniu o jego dominacji. Angelika uważa, ze dobrze by było, gdyby Grafi był w domu jedynym psem.........

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie. Póki co niestety nie mogę się zadeklarować- sama utrzymuję Korę z mojej sygnatury i ciągnę to z bazarów ogłoszeniowych a resztę dokładam sama...

Ale chętnie zrobię chłopakowi ogłoszenia- oczywiście nieodpłatnie :)

ajw- jeśli te dwa pakiety, które u mnie zamówiłaś są dla Grafiego to szukaj nowych kandydatów do ogłaszania :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Dobry wieczór!
 
Rozmawiałam wcześniej z Angeliką, u której Grafi jest na hotelu , i wiem, ze jest on psem nieco dominującym. Brani swego terytorium, podwórze, na którym biega luźno uważa za swoje. W tej chwili, kiedy Grafi w  hotelu siedzi ju drugi rok jest on domownikiem w hotelu i Angelika nie zamyka go stale w kojcu. Wtedy, kiedy ona jest na podwórzu, sprząta w kojcach, daje psom wodę i jedzenie, to GRafi biega swobodnie.
 
Myślę, ze może warto zaznaczyć w ogłoszeniu o jego dominacji. Angelika uważa, ze dobrze by było, gdyby Grafi był w domu jedynym psem.........

 



a to sie obrońca zrobił ;)
a o nowych zdjeciach wspominałaś coś Angelice??
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...