Jump to content
Dogomania

GRYŚ zaginął. Uratowany ze Szczytów Marlon MA DOM!!! Dziękujemy wszystkim za pomoc


yolanovi

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Jestem na zaproszenie Martiki. Niestety, finansowo nie dam rady wspomóc. Dobre myśli ślę i mogę trochę ciuszków na bazarek przekazać, jeśli ktoś by robił.[/QUOTE]
Nutusiu ślicznie Ci dziękuję że jesteś z nami :) Fanty na bazarek na wagę złota:) dziękujemy :*
[quote name='Maciek777']Jestem na zaproszenie Martiki. Poczytam później bo teraz nie mogę...[/QUOTE]
Witaj Maciuś :)
[quote name='Olena84']Też jestem na zaproszenie, jak pomóc oprócz stałej deklaracji?[/QUOTE]

Witaj ciocia :) Jak zwykle niezawodna :*
Oleno kochana każda pomoc bardzo potrzebna. Potrzebne są bazarki w tym cegiełkowy na pokrycie kosztów transportu.

Link to comment
Share on other sites

Marticzko,dziękuję za zaproszenie na wątek Grysia :smile: Przebrnęłam przez cały i Grysio miał strasznego pecha,że trafił do tak nieodpowiedzialnej osoby :shake: Jeżeli to nie Gryś,choć jest naprawdę bardzo podobny,to przynajmniej inny biedak,będzie miał szansę na dom.Co to za hotelik,do którego ma jechać?Czy jest dogomaniacki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arim']Zaglądam z zaproszenia Martiki-dorzucę 20zł do transportu ,ale będę zaglądać i w miarę jakiś grosik dorzucę jeszcze.[/QUOTE]
ciocia arim kochana dziękujemy :loveu:


[quote name='Bogusik']Marticzko,dziękuję za zaproszenie na wątek Grysia :smile: Przebrnęłam przez cały i Grysio miał strasznego pecha,że trafił do tak nieodpowiedzialnej osoby :shake: Jeżeli to nie Gryś,choć jest naprawdę bardzo podobny,to przynajmniej inny biedak,będzie miał szansę na dom.Co to za hotelik,do którego ma jechać?Czy jest dogomaniacki?[/QUOTE]
ciocia Bogusik kochana :loveu:
Jesteśmy w trakcie szukania najlepszego miejsca :) Mamy nadzieję że nasz bohater trafi do hoteliku u Lilki pod Kluczborkiem lub dexterki lub Wiosny :) Jesteśmy w trakcie rozmów :)

[quote name='dreag']Jestem na zaproszenie :)[/QUOTE]

witaj ciocia i proszę zostań z nami :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Wszystkie trzy hoteliki bardzo dobre :smile: Szkoda,że u dexterki nie ma miejsca...
Ode mnie 10zł stałej do końca roku i wpłacę za 5 m-cy,a nadwyżka będzie jako jednorazowa.Będę tez wspomagać na miarę możliwości...[/QUOTE]
Nasza kochana Bogusik :loveu: :loveu: :loveu: Dziękujemy :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']I wzajemnie!:loveu: A numerek konta dostanę?To jeszcze dzisiaj postaram się zrobić przelew....[/QUOTE]
nasza yolanovi wieczorkiem powysyła numerek konta :)

[quote name='Javena']Jestem,na zaproszenie. Oby się udało. Jutro dam znać,czy coś wyskrobię choćby na transport.[/QUOTE]
Javeno kochana ślicznie Ci dziękuję :loveu:

[quote name='MALWA']Zaglądam na wątek i sprawdzam co z Grysiem (nie Grysiem), , i czy już wiadomo gdzie trafi?[/QUOTE]
Malwo cały czas dzwonimy i ustalamy szczegóły ......

[quote name='kejciu']przybywam z zaproszenia - zapiszę narazie[/QUOTE]

witaj ciocia cieszę się że jesteś z nami :) :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...