Jump to content
Dogomania

GRYŚ zaginął. Uratowany ze Szczytów Marlon MA DOM!!! Dziękujemy wszystkim za pomoc


yolanovi

Recommended Posts

[quote name='Lili8522']Postanowiłyśmy z Pinczerka_i_Gizmo wspomóc jednorazowo, kwotą 100 zł Grysia\nie Grysia z
kasy Naszego podopiecznego który już grzeje dupkę w swoim domu :)[/QUOTE]

Dziewczynki jesteście kochane :multi: :multi: :multi: dziękujemy [B][SIZE=4][COLOR=#006400] [/COLOR][/SIZE][/B]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kochani, za deklaracje ogromnie dziękujemy. Możemy go w niedziele zabierać ze Szczytów, ale żeby to stało się realne bardzo potrzebne sa jeszcze deklaracje. Rozmawiałam wstępnie z hotelikiem w okolicach Kluczborka, może uda sie tam go zawieźć. Koszt to 300 zł/msc. Dzisiaj mam dostać jeszcze nowe fotki to wstwię tu jak tylko bedą

Link to comment
Share on other sites

Ja bardzo bym chciała wspomóc, ale nie dam już rady...
Mam 3 owczarki w hotelach...
Przepraszam, ale jak tylko coś się u "moich"ruszy będę pamiętać.
Aha-pewnie chodzi o hotelik 3RD Pole. Jeśli tak to myślę, że można Wiosnę poprosić, by go przewiozła do siebie, w przypadku mojego Kłapoucha Onka się zgodziła i tak dużo kasy nie wyszło, zapytajcie.
Jeszcze raz przepraszam, że na razie się nie dołożę....:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dziewczyny ratujcie tego psiaka, niezależnie czy to Gryś czy też nie, dołożę stałą 10 zł miesięcznie.[/QUOTE]
Malwo pięknie dziękujemy :loveu:

[quote name='joanka40']Zaglądam do psinki.[/QUOTE]
Witaj Asieńka :loveu:

[quote name='madziakato']Ja bardzo bym chciała wspomóc, ale nie dam już rady...
Mam 3 owczarki w hotelach...
Przepraszam, ale jak tylko coś się u "moich"ruszy będę pamiętać.
Aha-pewnie chodzi o hotelik 3RD Pole. Jeśli tak to myślę, że można Wiosnę poprosić, by go przewiozła do siebie, w przypadku mojego Kłapoucha Onka się zgodziła i tak dużo kasy nie wyszło, zapytajcie.
Jeszcze raz przepraszam, że na razie się nie dołożę....:-([/QUOTE]
dzwoniłam już do Wiosny :) czekamy na wolne miejsce. Nasz bohater czeka w kolejce na przyjęcie :( na razie wolnych miejsc brak :(

[quote name='ajw']Dołożę 10 zł, ale niestety jednorazowo i bardzo się cieszę, że jest dla tego psiaka szansa na wyciągnięcie ze schronu! ;)[/QUOTE]

ciocia każdy grosz na wagę złota :) dziękujemy pięknie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Planujemy psiaka wyciągnąć już w najbliższą niedzielę. Załatwiamy hotelik, transport mamy i tylko.... [B][COLOR=#ff0000]KASY BRAK[/COLOR][/B]:placz:. Bez kasy nie damy rady utrzymać go w hoteliku, a dojdą też na pewno jakieś wydatki na weta. Bardzo prosimy o najmniejsze nawet deklaracje. Na razie mamy zadeklarowane na stałe [B]zaledwie 75 zł i 10 zł [/B]jednorazowo. Hotelik to kwota 300 zł/msc. Żeby dojechac do schronu, dowieźć psinę do hoteliku i wrócić do Katowic mamy do przejechania ok 320 km. Na transport nie mamy nic zadeklarowane :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Planujemy psiaka wyciągnąć już w najbliższą niedzielę. Załatwiamy hotelik, transport mamy i tylko.... [B][COLOR=#ff0000]KASY BRAK[/COLOR][/B]:placz:. Bez kasy nie damy rady utrzymać go w hoteliku, a dojdą też na pewno jakieś wydatki na weta. Bardzo prosimy o najmniejsze nawet deklaracje. Na razie mamy zadeklarowane na stałe [B]zaledwie 75 zł i 10 zł [/B]jednorazowo. Hotelik to kwota 300 zł/msc. Żeby dojechac do schronu, dowieźć psinę do hoteliku i wrócić do Katowic mamy do przejechania ok 320 km. Na transport nie mamy nic zadeklarowane :([/QUOTE]

Ciocia i Nasze 100 zł ! Chyba, że się nie przyda :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Ciocia i Nasze 100 zł ! Chyba, że się nie przyda :evil_lol:[/QUOTE]

Nie zauważyłam, a tu taaaaka kasa :-o Ogromnie dziekujęmy. Jak nie, jak tak? Baaardzo sie przyda bo tu bida aż piszczy...
No to podliczamy sie na nowo: 75 stałych i 110 jednorazowo:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']roześlę troszeczkę wątek bo w przeciwnym razie nie ruszymy z miejsca a ten psiak mi spać nie daje :([/QUOTE]
Marticzko, rozeslij prosze.
Moze ktos zrobiłby bazarek cegiełkowy na na koszty podrózy ? Ja naprawde nie dam rady, w najblizszych dniach:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...