Jump to content
Dogomania

GRYŚ zaginął. Uratowany ze Szczytów Marlon MA DOM!!! Dziękujemy wszystkim za pomoc


yolanovi

Recommended Posts

[quote name='MALWA']Jeśli ktoś tam pojechał i go widział, to proszę powiedzcie czy To Gryś......a jeśli nie było tam nikogo, to poproście wolontariuszkę, by zawołała po imeiniu - Gryś lub tak jak wołała do niego Pani Ania - Sherlock.[/QUOTE]

[quote name='bela51']Nikt jeszcze nie pojechał, od nas ( ze sląska) to jest co najmniej 150 km. Czekamy na wiecej zdjęc.[/QUOTE]

Nie wiedziałam, ze to taka spora odległość..........ale jesli ta wolontariuszka będzie widziała psa, to nie zaszkodzi zawołać go po iminieu, jak zareaguje, to już dobry znak.

Link to comment
Share on other sites

Są jeszcze takie fotki psiaka w Szczyach

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10614284_716722018397538_4427647338759695538_n.jpg[/IMG]
[IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10628492_716722028397537_449760828165657494_n.jpg[/IMG]

Udało mi się dzisiaj skontaktować z Romą - mają mi sprawdzić czy pies ma czipa.

Właśnie dostałam info, że piesek w Szczytach nie ma czipa...

Edited by yolanovi
Link to comment
Share on other sites

Też mam bym wątpliwości czy czip został rzetelnie sprawdzony, sprawdźcie to dobrze Cioteczki bo wiecie jak to jest
z tymi schroniskami...
Zobaczcie na tyle łapy ma nawet delikatnie białe "skarpetki" tak jak Gryś ze zdjęcia z pierwszego postu...
Porównując umaszczenie pyska praktycznie nie widać różnicy...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jak dla mnie to Gryś i ten psiak ze zdjęć ze schronu to ten sam, czyli nasz Gryś.

I tak sobie myślę, że ten czip może być w nietypowym miejscu, i daletgo wcale go nie widać.
Psy zwykle mają wszczepiony czip na w fałd skóry na karku, ale pamietam, że kiedyś tu na dogo chyba gluchypies pisała, ze jej sunia ma czip w pachwinie, i nikt o tym nie wie, to nawet by nie szukał.

Link to comment
Share on other sites

Podobieństwo jest uderzające!!! Najlepiej by było, aby w realu zobaczyła go osoba, która widziała go wcześniej na własne oczy. Zdjęcia robione telefonami, w różnym świetle mogą ciut zafałszować obraz umaszczenia i detali wyglądu psa, jednak porównując zamieszczone na wątku fotki, ma się wrażenie, że to Gryś...Smutny, tak jak był na początku...

Link to comment
Share on other sites

Pokazałam go Nilsson, ona go widziała w schronie w Cieszynie i też twierdzi, że podobieństwo jest bardzo duże. Ja go też widziałam ale w 100% nie jestem pewna. Dzisiaj Roma ma byc w schronie i sprawdzić dokładnie. Nilsson mówiła, że w Ciesznie te czipy też wszczepiaja jak im wyjdzie, byle gdzie. No i tu też mogą tak samo sprawdzać, więc nie ma pewności czy czip jest czy nie. Będę się dzisiaj z Romą kontaktować i zobaczymy. Najlepiej byłoby psiaka wyciągnąć i porządnie u weta obejrzeć. Miejsce pewnie by się znalazło ale kasy ni mamy. Czy są chętni cos zadeklarować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Pokazałam go Nilsson, ona go widziała w schronie w Cieszynie i też twierdzi, że podobieństwo jest bardzo duże. Ja go też widziałam ale w 100% nie jestem pewna. Dzisiaj Roma ma byc w schronie i sprawdzić dokładnie. Nilsson mówiła, że w Ciesznie te czipy też wszczepiaja jak im wyjdzie, byle gdzie. No i tu też mogą tak samo sprawdzać, więc nie ma pewności czy czip jest czy nie. Będę się dzisiaj z Romą kontaktować i zobaczymy. Najlepiej byłoby psiaka wyciągnąć i porządnie u weta obejrzeć. Miejsce pewnie by się znalazło ale kasy ni mamy. Czy są chętni cos zadeklarować?[/QUOTE]

Ja go kilka razy widziałam ale krócej może niż Ty Jolu.Proponuję czipa sprawdzić w większym promieniu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Tak jak pisze Yolanovi i Bela51 czy to Gryś czy nie trzeba by biedaka wyciągnąć bo w Szczytach nie ma najmniejszych szans. Tylko musimy go wspólnymi siłami udźwignąć finansowo :( Dziewczynki pomożecie ?[/QUOTE]
To macie pierwsza deklaracje ode mnie , 10 zł/mc , rzeczy na bazarek i doloze sie do transportu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']To macie pierwsza deklaracje ode mnie , 10 zł/mc , rzeczy na bazarek i doloze sie do transportu.[/QUOTE]

Belu, wielkie dzięki :loveu: Ja mogę dorzucić stałą 15 zł i mamy już 25 zł:multi: Kto jeszcze? Zapraszamy

Edited by yolanovi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Belu, wielkie dzięki :loveu: Ja mogę dorzucić stałą 15 zł i mam już 25 zł:multi: Kto jeszcze? Zapraszamy[/QUOTE]

dorzucam stałą dyszkę ( 10 zł )i ja ;) dodatkowo "przyrzekam" wspomagać chłopaka bazarkami :) ciocia milagros już szykuje paczuchę :loveu:tak więc niebawem ruszymy z bazarkiem :)
Kto jeszcze pomoże ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...