Jump to content
Dogomania

GRYŚ zaginął. Uratowany ze Szczytów Marlon MA DOM!!! Dziękujemy wszystkim za pomoc


yolanovi

Recommended Posts

[quote name='yolanovi']Mam tez odp. z Nadira w Katowicach - jest miejsce w duzym kojcu za 10 zł/dzień z jedzeniem, o ile nie jest potrzebna karma specjalistyczna.
Dziewczyny z Cieszyna oddawały już psy do Nadira - to chyba dobre miejsce. Moze Zofija albo Nilsson cos nam powiedzą. No i to nie jest daleko z Cieszyna.[/QUOTE]
To by było super , blisko......

Link to comment
Share on other sites

Moje zdanie jest takie ,żeby go nie wieźć daleko bo za transport mamy już jeden miesiąc w hoteliku zapłacony.
Pies jest młody i jak się coś więcej o jego charakterze dowiemy to można zrobić ogłoszenia i mam nadzieję ,że szybko znajdzie dom.W Nadirze mamy stale jakieś psiaki i współpracuje nam się bardzo dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nilsson']Moje zdanie jest takie ,żeby go nie wieźć daleko bo za transport mamy już jeden miesiąc w hoteliku zapłacony.
Pies jest młody i jak się coś więcej o jego charakterze dowiemy to można zrobić ogłoszenia i mam nadzieję ,że szybko znajdzie dom.W Nadirze mamy stale jakieś psiaki i współpracuje nam się bardzo dobrze.[/QUOTE]

Jestem tego samego zdania.
Witam nowe osoby na wątku i dziękuję za obecność :loveu: To ja zarezerwuję miejsce w Nadirze, u stzw. Przydałoby się jeszcze trochę deklaracji stałych uzbierać....

Edited by yolanovi
Link to comment
Share on other sites

Podsumowując obecny stan finansów Grysia mamy:
[B]deklaracji stałych [COLOR=#ff0000]45 zł [/COLOR]:(
wpłat jednorazowych 300 zł + coś od Zofija[/B]
Na hotelik potrzeba 310 zł/mies. poza tym jakas wizyta u weta, szczepienie, odrobaczenie. Gdyby jechał do Nadira w Katowicach mogę mu zasponsorowac transport.
Koniecznie trzeba jeszcze dozbierać deklaracji stałych. Kto jeszcze wspomoże Grysia na drodze do lepszego życia?:modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziak25']Dam stałej 5 zł:) w miarę możliwości będę wpłacać więcej. Ale stała 5 ma:)[/QUOTE]

Bardzo dziękuję:loveu:, już zapisuję i mamy teraz [B]całe [COLOR=#008000]50 zł stałych [/COLOR]:), [/B]brakuje jeszcze [B][COLOR=#ff0000]260 zł :([/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Bardzo dziękuję:loveu:, już zapisuję i mamy teraz [B]całe [COLOR=#008000]50 zł stałych [/COLOR]:), [/B]brakuje jeszcze [B][COLOR=#ff0000]260 zł :([/COLOR][/B][/QUOTE]
Przelewy robię zawsze pod koniec miesiąca, ale wpłacę chłopakowi w tym tygodniu tylko wypłatę dostanę:)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki, może napisać Grysiowi już jakiś tekst do ogłoszeń, mamy troche fotek, co prawda nie są uśmiechnięte, ale zawsze jakieś i spróbować już z ogłoszeniami? I rozsyłajcie, prosze wątek, bo niewiele nas tutaj jak na razie:(

Link to comment
Share on other sites

Dotarły wpłaty:
Ewu 100 zł
Malwa 50 zł
Sarunia-Niunia 20 zł
Dostałam też przed chwilą info od stzw, że musiała na cito wziąć jakąś sunie z jastrzębskiego schronu, której groziła eutanazja i chwilowo miejsce Grysia zajęte :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']ja mogę dać 10 zł stałej i jeżeli to coś pomoże to wpłacić na 6 m-cy z góry.[/QUOTE]

Bardzo dziekuję za deklarację - już zapisana i obecnie mamy 60 zł stałych :)
Proszę na razie nie wpłacać - musi wyjaśnić sie sprawa miejsca w Nadirze

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie ludziki, [B]Gryś[/B] [B]może przyjeżdżac do Katowic, do stzw choćby dzisiaj :multi:[/B] Co robimy? Wyciągamy biedaka z tymi finansami jakie są (na pierwszy miesiąc już jest)? o resztę powalczymy jak już będzie w hoteliku? prosze o rady doświadczonych bardziej ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Słuchajcie ludziki, [B]Gryś[/B] [B]może przyjeżdżac do Katowic, do stzw choćby dzisiaj :multi:[/B] Co robimy? Wyciągamy biedaka z tymi finansami jakie są (na pierwszy miesiąc już jest)? o resztę powalczymy jak już będzie w hoteliku? prosze o rady doświadczonych bardziej ode mnie.[/QUOTE]
jejku super :multi::multi::multi:
Jolu ja bym go zawoziła ;) chociaż wiem, że jak psiak już bezpieczny to dużo trudniej zebrać deklaracje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...