Jump to content
Dogomania

GRYŚ zaginął. Uratowany ze Szczytów Marlon MA DOM!!! Dziękujemy wszystkim za pomoc


yolanovi

Recommended Posts

[quote name='yolanovi']Słuchajcie ludziki, [B]Gryś[/B] [B]może przyjeżdżac do Katowic, do stzw choćby dzisiaj :multi:[/B] Co robimy? Wyciągamy biedaka z tymi finansami jakie są (na pierwszy miesiąc już jest)? o resztę powalczymy jak już będzie w hoteliku? prosze o rady doświadczonych bardziej ode mnie.[/QUOTE]

Jolu oczywiście że wyciągamy !!!!!!!! Damy radę !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

No i przeczytałam;)
Może jak założy się mu fb, to stamtąd jeszcze jakieś deklaracje spłyną. Na dogo coraz ciężej z deklaracjami, bo i większość zadeklarowana po uszy, ale fb naprawdę potrafi uratować ;)
Ja jakby coś jestem zawsze chętna do robienia ogłoszeń :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']jejku super :multi::multi::multi:
Jolu ja bym go zawoziła ;) chociaż wiem, że jak psiak już bezpieczny to dużo trudniej zebrać deklaracje...[/QUOTE]

Jest dokładnie tego samego zdania co Agusia - czyli tak źle i tak niedobrze...
Jednak w tym wszystkim najważniejszy jest przecież Gryś, prawda?!
Czym prędzej trzeba zrobić wydarzenie na fb - tam naprawdę można liczyć na dużą pomoc!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']obiecałam Joli, że wieczorkiem zrobię GRYSIOWI FB i zrobię :) tylko muszę przeżyć spacer fizjologiczny z moimi piesami... w tej temperaturze nie jest to proste!
Jolu kiedy po niego jedziesz?[/QUOTE]
Ja mogę tylo w weekend. Musze się poumawiać z dziewczynami z Cieszyna i z hotelikiem. Kto pojechałby ze mną??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Jest dokładnie tego samego zdania co Agusia - czyli tak źle i tak niedobrze...
Jednak w tym wszystkim najważniejszy jest przecież Gryś, prawda?!
Czym prędzej trzeba zrobić wydarzenie na fb - tam naprawdę można liczyć na dużą pomoc!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
Dzisiaj dowiedziałyśmy się ,że Monti , który miał jechać do ds zniknął w Radysach...
Okazało się,że został adoptowany , dziewczyny dotarły do Pani , która go wzięła.Ile razy jednak ślad ginie...
Zawsze lepiej zabrać pieska jak najszybciej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Dzisiaj dowiedziałyśmy się ,że Monti , który miał jechać do ds zniknął w Radysach...
Okazało się,że został adoptowany , dziewczyny dotarły do Pani , która go wzięła.Ile razy jednak ślad ginie...
Nie robiłabym takiej matematyki, wzięłabym go jak najszybciej...[/QUOTE]

Dlatego nie kalkulujemy, tylko najpewniej już w ten weekend Jolka pojedzie po Grysia!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']No i przeczytałam;)
Może jak założy się mu fb, to stamtąd jeszcze jakieś deklaracje spłyną. Na dogo coraz ciężej z deklaracjami, bo i większość zadeklarowana po uszy, ale fb naprawdę potrafi uratować ;)
[B]Ja jakby coś jestem zawsze chętna do robienia ogłoszeń[/B] :D[/QUOTE]
Paula, z ogłoszeń na pewno skorzystamy :) Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Przychodzę z wątku Amorka, nie wiedziałam, że Gryś ma już swój wątek.
Jak tylko coś wyskrobię, przeleję grosik dla chłopaka;)[/QUOTE]
Ajw jakbyś chciała konto do wpłat dla Grysia to wyczyść skrzynkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Joluś u mnie jak w banku :evil_lol: jak mówię że damy radę to damy !!!:fadein::fadein::fadein: W życiu Cię nie zostawimy samej :) co to to NIE !!! :nono: Ponieważ nikt się nie sprzeciwił na wątku naszego Fredzika już przelewam cały jego spadek dla kochanego Grysia :loveu: a i o bazarku pomyślimy dla chłopaka ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...