Jump to content
Dogomania

GRYŚ zaginął. Uratowany ze Szczytów Marlon MA DOM!!! Dziękujemy wszystkim za pomoc


yolanovi

Recommended Posts

Trzymam kciukasy za podróz i za Grysia!

Jutro wyjeżzam na urlop i moż emnie tu nei byc przez 2 tygodnie ( nei wiem cyhz będę miała dostęp do netu ).

Pod koniec sierpnia poproszę o nr konta (niestety skasowałam, to jeszcze coś podeślę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Trzymam kciukasy za podróz i za Grysia!

Jutro wyjeżzam na urlop i moż emnie tu nei byc przez 2 tygodnie ( nei wiem cyhz będę miała dostęp do netu ).

Pod koniec sierpnia poproszę o nr konta (niestety skasowałam, to jeszcze coś podeślę.[/QUOTE]
Miłego, udanego urlopku:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Trzymajcie kciuki dziewczynki ;) dzisiaj Gryś zaczyna nowe życie :)[/QUOTE]
:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: Myślę o Was dziewczynki, o Grysiu i o Laruni. Niech sie wszystko uda na 102%

Link to comment
Share on other sites

No i żeby nie było zbyt łatwo i optymistycznie, musimy przestawić przyjazd Gryśka do Katowic o tydzień później :( Kurczę, a tak się cieszyłam....... Powodem jest chwilowy brak miejsca w Nadirze - przyjechały bez zapowiedzi, na przechowanie dwa duże psy od rodziny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']No i żeby nie było zbyt łatwo i optymistycznie, musimy przestawić przyjazd Gryśka do Katowic o tydzień później :( Kurczę, a tak się cieszyłam....... Powodem jest chwilowy brak miejsca w Nadirze - przyjechały bez zapowiedzi, na przechowanie dwa duże psy od rodziny[/QUOTE]

Ja pierniczę... i "po ptokach"...
Żeby tak było gdzie "przetrzymać" Grysiunia przez ten tydzień, to mógłby przyjechać z dziewczynami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']No i żeby nie było zbyt łatwo i optymistycznie, musimy przestawić przyjazd Gryśka do Katowic o tydzień później :( Kurczę, a tak się cieszyłam....... Powodem jest chwilowy brak miejsca w Nadirze - przyjechały bez zapowiedzi, na przechowanie dwa duże psy od rodziny[/QUOTE]
Kurcze .....Joluś to miejsce pojawia i się znika ? wolne ? zajęte ? wolne ? zajęte ? Jaka jest gwarancja że znowu ktoś awaryjnie nie zajmie miejsce chłopaka ? :(

Link to comment
Share on other sites

kochani, też jestem tą sytuacją cholernie rozczarowana :(:(:( to miejsce w Nadirze ma dla mnie dwie podstawowe zalety: dobrą opinię wspópracująch z nim wolontariuszek z Cieszyna oraz Jastrzębia Zdr. Trochę psów znalazło tam miejsce i nie było żadnych afer i po drugie to jest w miesćie gdzie mieszkam, mogę zatem i chcę odwiedzać regularnie Grysia, zabierac go na spacery, mieć go pod kontrolą. po tylu, różnych aferach z hotelikami, DT, które tragicznie sie dla psów skończyły, nie chciałabym żeby jechał gdzieś w Polske, daleko. Chcę się nim osobiście zająć. Niestety nie moge go przygarnąć bo mam dwa, swoje niemałe psy w niewielkim mieszkanku w bloku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']to ja się powtórzę .........[/QUOTE]

Justynka, gwarancja jest taka, że mam to mijesce obiecane. Generalnie nie ma gwarancji i chyab niegdzie jej nie ma, słowo, pismo? Czy to jest gwarancja? Oczywiście można szukać od nowa miejsca, u Emiś go nie ma, było w łódzkim, u amadorki... to jest daleko. gwarancji nie ma nigdzie ale czegoś trzeba sie trzymać

Link to comment
Share on other sites

Skoro obiecali to powinni się postarać :-(. Może weź ich na litość powiedz, że psiak w coraz gorszej kondycji fizycznej i psychicznej :shake:.

Posiadanie psiaka w hoteliku blisko siebie jakby nie było jest ogromnym plusem, zawsze można mieć wszystko pod kotrolą,

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie,ten temat z psiakami w Nadirze wyskoczył niespodziewanie.Grysiowi nic nie jest ,tylko tyle ,ze na spacerki nie chodzi,on nawet przytył.Kojec i tak ma lepszy bo w cieniu.Nie ma co rwać włosów z głowy,te kilka dni nic nie zmieni .Co do hoteliku to współpracujemy od lat i nie ma żadnych problemów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...