Jump to content
Dogomania

GRYŚ zaginął. Uratowany ze Szczytów Marlon MA DOM!!! Dziękujemy wszystkim za pomoc


yolanovi

Recommended Posts

[quote name='MALWA']Dziewczyny, czyli gdzie dokładnie trafi GRYŚ ?[/QUOTE]
Gryś pojedzie do Nadira w Katowicach. Dziewczyny z Cieszyna wspólpracują z Izą z Nadira i kilka psów tu miały/mają. Powiedziały, że współpraca jest ok. Rozmawiałam wstępnie z Nilsson i Zofiją i chciałabym pojechac po Grysia w sobotę. Kto chętny by mi towarzyszyć? Nie chciałabym jechać sama bo nie wiadomo jak Gryś w aucie itp.

Link to comment
Share on other sites

ulala ależ się dzieje (wczoraj nie miałam dostępu do internetu) cieszę się,że chłopak będzie bezpieczny u [B]stzw [/B]gdzie przebywa Ząbal z naszego schroniska,który jako dekorator wnętrz zeżarł wszystkie klapki,dywanik i ogólnie wiele już tam napsocił ;)
Jak już pisałam,jak tylko będzie tekst (ja zupełne beztalencie w tej materii) ruszę z ogłoszeniami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halszka']ulala ależ się dzieje (wczoraj nie miałam dostępu do internetu) cieszę się,że chłopak będzie bezpieczny u [B]stzw [/B]gdzie przebywa Ząbal z naszego schroniska,który jako dekorator wnętrz zeżarł wszystkie klapki,dywanik i ogólnie wiele już tam napsocił ;)
Jak już pisałam,jak tylko będzie tekst (ja zupełne beztalencie w tej materii) ruszę z ogłoszeniami.[/QUOTE]
Kolejny żółciak do kolekcji u stzw ;) Na tekst chyba nieco poczkamy - trzeba troche poznać chłopaka i z góry dziekuję za ofertę ogłoszeniową. Na pewno skorzystamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Przecież dwa posty wyżej napisałam już gdzie :eviltong:. Kiedy? Mocno prawdopodobne, że nawet już jutro - jestem w trakcie dogadywania wszystkiego :)[/QUOTE]

[quote name='halszka']ulala ależ się dzieje (wczoraj nie miałam dostępu do internetu) cieszę się,że chłopak będzie bezpieczny u [B]stzw [/B]gdzie przebywa Ząbal z naszego schroniska,który jako dekorator wnętrz zeżarł wszystkie klapki,dywanik i ogólnie wiele już tam napsocił ;)
Jak już pisałam,jak tylko będzie tekst (ja zupełne beztalencie w tej materii) ruszę z ogłoszeniami.[/QUOTE]

sory
upał
czyli tam gdzie zaginał Timur?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']sory
upał
czyli tam gdzie zaginał Timur?[/QUOTE]
No cóż, wpadki zdarzają sie nawet najlepszym... Tak to jest to samo miejsce gdzie był Timur, ale wierzę, że tym razem nie zdarzy sie taka sytuacja.
Dziewczyny z Cieszyna i nie tylko, mają/miały tam trochę swoich psów i zawsze było ok. Jestm na miejscu, wiec będę Gryśka monitorowac i odwiedzać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Kochani, odbiór Gryśka ze schronu mamy umówiony na jutro :multi::multi::multi:. Teraz prosze o kciukasy, żeby wszystko poszło gładziutko[/QUOTE]

Tempo ekspresowe - odpowiednim Ludziom Grysio wpadł w oko;)
Dziewczyny - jesteście WIELKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...