Jump to content
Dogomania

GRYŚ zaginął. Uratowany ze Szczytów Marlon MA DOM!!! Dziękujemy wszystkim za pomoc


yolanovi

Recommended Posts

[quote name='yolanovi']Ja mogę dać 15 zł stałej. Trzeba by coś dla niego poszukać, jakiś sprawdzony hotelik. Ja mogę zostać skarbnikiem Grysia, ale na razie z wpłatami proszę się wstrzymać. Zestawienie deklaracji w poście 4[/QUOTE]


Może by do Angeliki go dać, pod Kraków, tylko nie wiem czy ma miejsce. Mogę dopytać,............


[quote name='ewu']Zapisz 100 zł ode mnie.
Musimy go wyrwać....[/QUOTE]

Dziękuję pięknie !


[quote name='ewu']Pamiętaj żeby mi konto podesłać, ja mam sklerozę....[/QUOTE]

I do mnie tez wyślij konto, bo w sobote wyjeżdżam na urlop, w domu będę pod koniec sierpnia. Nie jestem pewna, czy będę miała dostep do netu i tym samym nie zrobie dla Grysia przelewu................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']i ja sie melduję u Grysia na zaproszenie Malwy....super ze ma wątek i juz jakies deklaracje..on mi teraz tak łudzaco przypomina Amorka :-(

co do finansów to musze pomyśleć....:shake:[/QUOTE]
Dzięki, że jesteś.
Wysłalam zapytania do dwóch hotelików i czekam na info. Kasy mamy na razie malutko, ale..... wierzę, że jeszcze ktoś do Grysia zajrzy, pokocha i wesprze.

Link to comment
Share on other sites

jeden hotelik to u Angeliki ??? a drugi???

edytowąłam popzredni post dopiskiem ze zdjec nie widac...nie wykosowałas ich przypadkiem z portalu na którym je zgrywałąs/? bo to tak wyglada..sama tak kiedys zrobiłam bo nie wiedziałam ze znikną wtedy...no chybaz e tylko cos u mnie i ja ich nie widze

Link to comment
Share on other sites

konto porozsyłam dzisiaj, wieczorem z domu. u Angeliki miała pytac Malwa, ja napisałam do Nadira i do hoteliku Raszka u Emiś w Sarnowie.
Od Emis już mam odpowiedź - niestety nie ma miejsc:shake: i raczej nie zanosi się na zmianę, przynajmniej do września. Kto zna jeszcze jakieś hoteliki albo DT, ale dobre, sprawdzone?

Link to comment
Share on other sites

Zapytałam jeszcze u Amadorki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226056-Hotel-dla-zwierząt-4łapy-WOLNE-MIEJSCE?p=21146528#post21146528[/URL], ale to trochę daleko... mazowieckie.

Nikt nie widzi fotek? Ja widzę i daltego pytam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']ja też widzę tylko część fotek.

FB mogę mu zrobić tylko czy w formie albumu czy wydarzenia? sama się ostatnio zastanawiam co lepsze!
teraz sezon wakacyjny więc z miejscem w hotelikach ciężko...[/QUOTE]
Powalczę z fotkami w domu, wieczorkiem. Dzieki za info.
Co do FB to tez nie wiem co lepiej album czy wydarzenie. Jeśli wydarzenie to musiłałby być współadminem ktoś blisko psiaka, bo jak brak bieżących informacji to jest kicha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']konto porozsyłam dzisiaj, wieczorem z domu. u Angeliki miała pytac Malwa, ja napisałam do Nadira i do hoteliku Raszka u Emiś w Sarnowie.
Od Emis już mam odpowiedź - niestety nie ma miejsc:shake: i raczej nie zanosi się na zmianę, przynajmniej do września. [COLOR=#ff8c00][B]Kto zna jeszcze jakieś hoteliki albo DT, ale dobre, sprawdzone?[/B][/COLOR][/QUOTE]

Zaraz zadzwonię i zapytam w fajnym, domowym i sprawdzonym hoteliku... zobaczymy, może by się udało....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...