Jump to content
Dogomania

GRYŚ zaginął. Uratowany ze Szczytów Marlon MA DOM!!! Dziękujemy wszystkim za pomoc


yolanovi

Recommended Posts

[quote name='halszka']Trafiłam tu z wątku Lary,finansowo niestety nie pomogę,ale jeśli potrzebne będą ogłoszenia to jak najbardziej...piękny psiak[/QUOTE]

Witaj u Grysia. Ogłoszenia to cenna pomoc. Dziekuję awansem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Dziewczynki jestem, hotelik u Amadorki bardzo polecam, sprawdzone, dobre miejsce, do tego pełen profesjonalizm!:) Była na wątku Reksia, który tam był, teraz w DS.[/QUOTE]

Witamy na wątku :). Dzięki, że jesteś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi'][quote name='MALWA']Może by do Angeliki go dać, pod Kraków, tylko nie wiem czy ma miejsce. Mogę dopytać,............/QUOTE]
Zapytaj u Angeliki, może akurat go weźmie :)[/QUOTE]


Na razie nie wiadomo, bo Angelika nie odbiera telefonu, i nie oddzwania.

Angelika jechała dzisiaj z Majką na sterylkę, i może dlatego nie dzwoni.

Link to comment
Share on other sites

Mam tez odp. z Nadira w Katowicach - jest miejsce w duzym kojcu za 10 zł/dzień z jedzeniem, o ile nie jest potrzebna karma specjalistyczna.
Dziewczyny z Cieszyna oddawały już psy do Nadira - to chyba dobre miejsce. Moze Zofija albo Nilsson cos nam powiedzą. No i to nie jest daleko z Cieszyna.

Edited by yolanovi
Link to comment
Share on other sites

Cały czas myślę o tych biedakach w schronach i przy budach...... Czy mają wodę, cień...Takie cholerne upały, moje psy ledwo żywe, na podłodze leżą i dyszą, łapy na dwór nie wystawiają.
A tamte biedaki...:(:(:(
Gryś kochany....:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...