Jump to content
Dogomania

Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!


MALWA

Recommended Posts

[quote name='Till']państwo byli zobaczyć Messiego, zrobili jakąś wielką wyprawę bo aż dwoma samochodami przyjechali. Szukają psa dla córki, ona ma około 17 lat, Messi bardzo się jej spodobał, ale chcieli jeszcze podjechać do schroniska w Racławicach i pojechali. W tym tygodniu mają dać odpowiedź czy biorą Messiego czy może psa ze schroniska. Najpóźniej w środę do nich zadzwonię[/QUOTE]
nie widzialam ladniejszego psa w Raclawicach od Messiego, ale my nie wygladem psa sie kierujemy, a nie wiemy czym sie kieruja panstwo wybierajac towarzysza zycia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[U]Mam e-maila od Angeliki:


[/U]"do zwrotu jest jeszcze koszt paliwa z wyjazdu z Messim do potencjalnego DS, z którego nic nie wypaliło 40 zł
możesz to wpłacić razem z opłatami za hotel, bo i tak Messi ma 9 dni listopada już opłacone

za leki Azira także możesz zwrócić razem z opłatami za hotel".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']nie widzialam ladniejszego psa w Raclawicach od Messiego, ale my nie wygladem psa sie kierujemy, a nie wiemy czym sie kieruja panstwo wybierajac towarzysza zycia.[/QUOTE]

ten amstaff, który tam jest też jest imponujący tylko jego to pewnie się przestraszyli choć jest łagodny. Może Pani się nim zainteresuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']MALWA sprawdź proszę czy moje deklaracje są ok:)
Napisałam Ci pw:)
Dziękuję:)[/QUOTE]

Sprawa wyjaśniona.

Dopisałam brakujące 10 zł z a sierpień.

Przepraszam ewu - umnęło, kiedy wpłacałyśmy sobie wzajemnie na psiaki, ja Tobie na Frodo, a Ty mnie za Messiego.

Link to comment
Share on other sites

dzwoniła i rozmawiałam w sprawie Messiego, jak narazie najbardziej przypadł im do gustu, w Racławicach nie znaleźli pieska. W tym tygodniu podejmą decyzje, ale jeśli bedą go brać to po 01.12.2013 bo nie bedzie ich jakis czas, a chcą go przyzwyczaić do siebie itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']dzwoniła i rozmawiałam w sprawie Messiego, jak narazie najbardziej przypadł im do gustu, w Racławicach nie znaleźli pieska. W tym tygodniu podejmą decyzje, ale jeśli bedą go brać to po 01.12.2013 bo nie bedzie ich jakis czas, a chcą go przyzwyczaić do siebie itp.[/QUOTE]

dobra wiadomość, czekamy na rozwój wypadków....

Link to comment
Share on other sites

cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']dzwoniła i rozmawiałam w sprawie Messiego, jak narazie najbardziej przypadł im do gustu, w Racławicach nie znaleźli pieska. W tym tygodniu podejmą decyzje, ale jeśli bedą go brać to po 01.12.2013 bo nie bedzie ich jakis czas, a chcą go przyzwyczaić do siebie itp.[/QUOTE]

Dobra wiadomość, i oby Messi trafił wreszcie do swego domu!

Mam wpłatę 15 zł od moca35 (21.11.), pięknie dziękuje !

Link to comment
Share on other sites

dzwonił to mnie pan z tej rodziny, która rozważała adopcję Messiego. Podjęli decyzję, że chcą go adoptować po pierwszym grudnia. Narazie podchodzę do tego spokojnie bo do 01.12 jest jeszcze trochę czasu i jak to ludzie, może im się odmienić, a poza tym to będzie ich pierwszy pies. Co prawda chętnie słuchają rad, chcą się czegoś nauczyć i nie upierają się przy swoim więc może coś z tego będzie. Fajnie gdyby miał już swój dom bo tak długo czekał na niego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']dzwonił to mnie pan z tej rodziny, która rozważała adopcję Messiego. Podjęli decyzję, że chcą go adoptować po pierwszym grudnia. Narazie podchodzę do tego spokojnie bo do 01.12 jest jeszcze trochę czasu i jak to ludzie, może im się odmienić, a poza tym to będzie ich pierwszy pies. Co prawda chętnie słuchają rad, chcą się czegoś nauczyć i nie upierają się przy swoim więc może coś z tego będzie. Fajnie gdyby miał już swój dom bo tak długo czekał na niego...[/QUOTE]
Mam nadzieję że Św.Mikołaj przyniesie Messiemu domek.Zaciskam kciuki z całej siły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']dzwonił to mnie pan z tej rodziny, która rozważała adopcję Messiego. Podjęli decyzję, że chcą go adoptować po pierwszym grudnia. Narazie podchodzę do tego spokojnie bo do 01.12 jest jeszcze trochę czasu i jak to ludzie, może im się odmienić, a poza tym to będzie ich pierwszy pies. Co prawda chętnie słuchają rad, chcą się czegoś nauczyć i nie upierają się przy swoim więc może coś z tego będzie. Fajnie gdyby miał już swój dom bo tak długo czekał na niego...[/QUOTE]


Super!

Szkoda, ze nie przeczytałam tej informacji wcześniej, ale ja tu dzisiaj niestety tylko "z doskokU", bo pies mi się pochorował.........., i teraz nadrabiam zaległości, choćby na swoich wątkach...........


[U]Mam e-maila z 24.11.2013r. od Angeliki:[/U]


"moje wydatki: 09.11.2013 dojazd do miejscowości Tokarnia 40 zł"


40 zł to koszt za dojazd do DS, który nei wypalił..........

Angelika mi już nie pisała, i muszę to z nią jeszcze wyjaśnić, ale według mnie powinnam jeszcze zwrócić za [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]hotel za 2 1 dni (od 10 do 30 listopada) 13 zł x 21 dni=273 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000],

czyli łącznie 313 zł.

Nie bardzo wiem z czego mam zwrócić, bo Messi ma obecnie 154,52 zł na swoim koncie.

Brakują mi jeszcze deklaracji, i 2 osoby pisały, ze zpałącą w tym tygodniu, w tym jedna ma zaleglości za 2 miesiące...........

Mam jeszcze nierozliczony bazarek ciuszkowy dla niemowlaka, kóry robiła gluchypies, i z tego tez jakieś 70 zł będzie, to najwyżej trochę tylko zabraknie..........

[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']pytanie o Truflę chyba nie na ten wątek, a poza tym wydaje mi się, że ona już sie znalazła[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']po tym drugim zaginięciu się znalazła?[/QUOTE]
No wlaśnie Till, wydaje Ci się, czy się znalazla ? I po ktorym zaginięciu ?
A poza tym jeśli pies ginie to szuka się go wszedzie i uwrażliwia ludzi na wszystkich wątkach .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...