Jump to content
Dogomania

Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zajrzyjcie cioteczki ,fajne gwiazdki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249360-Gwiazdki-z-koralik%C3%B3w-do-15-12-do-20-00?p=21633950#post21633950"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249360-Gwiazdki-z-koralik%C3%B3w-do-15-12-do-20-00?p=21633950#post21633950[/URL]

Link to comment
Share on other sites

mam wieści od Messiego :) narazie dobrze, choć mieli małe problemy bo załatwiał się w domu i to nie tylko siusiu, ale i kupka. Jestem zaskoczona bo wcześniej tak nie robił, ale może to stres. W każdym razie już coraz rzadziej mu się to zdarza. Ogólnie są z niego zadowoleni, ponoć był bardzo grzeczny podczas kapieli, my to wiemy bo Messi wodę uwielbia :), grzecznie przesypia całą noc, ładnie się bawi na ogrodzie. Na początku pchał sie do łóżka, ale teraz już śpi w swoim legowisku. Ma bardzo duży apetyt, trochę goni kota. Ma przyjść jakaś dziewczyna, która jest szkoleniowcem i spróbuje go trochę ułożyć i tez i pokazać jak się nim zająć. Powiedzieli, że jest z nimi na dobre i na złe i że jak będą jakieś problemy to będą się starali z nimi radzić, a nie oddawać go. Myślę, że z czasem zdobędzie ich serca, a jak się tak stanie to bedzie już duży sukces i większa pewność, że go nie zwrócą. Z rozmowy wyczułam, że są zadowoleni i się im podoba. Potrzebują tylko czasu, zwłaszcza on żeby się przyzwyczaić do życia w domu. Mają zrobić mu zdjęcia i mi wysłać to wtedy wkleję. Także mamy sukces z kolejnym biedakiem z Olkusza :), teraz pora na Bafiego i Grafiego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']mam wieści od Messiego :) narazie dobrze, choć mieli małe problemy bo załatwiał się w domu i to nie tylko siusiu, ale i kupka. Jestem zaskoczona bo wcześniej tak nie robił, ale może to stres. W każdym razie już coraz rzadziej mu się to zdarza. Ogólnie są z niego zadowoleni, ponoć był bardzo grzeczny podczas kapieli, my to wiemy bo Messi wodę uwielbia :), grzecznie przesypia całą noc, ładnie się bawi na ogrodzie. Na początku pchał sie do łóżka, ale teraz już śpi w swoim legowisku. Ma bardzo duży apetyt, trochę goni kota. Ma przyjść jakaś dziewczyna, która jest szkoleniowcem i spróbuje go trochę ułożyć i tez i pokazać jak się nim zająć. Powiedzieli, że jest z nimi na dobre i na złe i że jak będą jakieś problemy to będą się starali z nimi radzić, a nie oddawać go. Myślę, że z czasem zdobędzie ich serca, a jak się tak stanie to bedzie już duży sukces i większa pewność, że go nie zwrócą. Z rozmowy wyczułam, że są zadowoleni i się im podoba. Potrzebują tylko czasu, zwłaszcza on żeby się przyzwyczaić do życia w domu. Mają zrobić mu zdjęcia i mi wysłać to wtedy wkleję. Także mamy sukces z kolejnym biedakiem z Olkusza :), teraz pora na Bafiego i Grafiego[/QUOTE]

Super, ze Rodzina jest za Messim, byle tak dalej, i byle nasz Messi juz nie sikał, bo to jednak spory problem.


W poście 921 zamieściłam e-maila od Angeliki, i kopiuję go ponownie, bo nikt nic nie pisał, a ja nie wiem, co mam odpowiedzieć:

[U]Mam e-maila od Angeliki z 5.12. :


[/U]"02.12.2013 hotel grudzień 2 dni x 13 zł = 26 zł
02.12.2013 transport do nowego domu 50 zł


nowi opiekunowie dali 100 zł


czyli zostaje 24 zł naddatku

na co go przeznaczyć?"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Ja też jestem za tym, aby przekazać je dla Grafiego, skoro większość osób przeniosła właśnie na niego deklaracje z Messiego..... A chłopakowi każdy grosik się przyda.[/QUOTE]

To łącznie, z naddatkiem, który jest u Angeliki - 24 zł, konto Messiego wynosi 90,52 zł.......

Link to comment
Share on other sites

mam zdjęcia i wieści:), najpierw zdjęcia

skoczek :)

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img837/6650/rgcf.jpg[/IMG]

turysta
[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img856/7544/jd7u.jpg[/IMG]

leniuch

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img845/2476/l447.jpg[/IMG][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

jest jakiś problem z ostatnim zdjęciem, ale widać, ze Messi żyje, a to najważniejsze :), a teraz sms:

"U Messiego wszystko dobrze, uczy się chodzić na smyczy, z tym jest narazie problem, ale mamy treserkę wiec bedzie ok, juz ładnie siada, leży i czeka grzecznie na jedzenie, wygląda na szczęśliwego. Myśle, że Messi sie dobrze miewa. Jak przyjeżdża pani treser to czasem trudno mu się skoncentrować. Już bardzo rzadko miewa fizjologiczne wypadki. Potrafi zostawić jedzenie w misce, więc chyba nabiera zaufania. Lubi pieszczoty zupełnie jak szczenie. Z kotem narazie na bakier- goni go"

no to tyle :) myslę, że wszystko ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']DZiękuję za zdjęcia i relacje.

Zdjęcia powalają, bo zupełnie niedawno (w czerwcu) ten pies był apatyczny, bez życia, zrezygnowany, wystarszony, a dzisiaj, to już nie ten sam Messi..........

Czy imię ma to samo, cyz nowa Rodzina mu zmieniła?[/QUOTE]

imię zostało, w każdym razie nic nie wspominali że zmienili i piszą o nim "Messi" to super imie i do niego bardzo pasuje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...