Jump to content
Dogomania

Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='yolanovi']Ode mnie to chyba nie wpłyneło 40 zł, tylko moja stała deklaracja, czyli 15 zł. Sprawdż, prosze[/QUOTE]

[quote name='renatka_s']Ja wpłaciłam 40 zł a nie 20 zł, stałą za październik i listopad[/QUOTE]

[quote name='zozola77']no to sie nam skarbnik troszke zakręcił... ;) zimno, zimno ;)[/QUOTE]

Dziewczyny, dzięki za zwrócenie uwagi.

Chyba faktycznie się zakręciałam. Sprawdzę wieczorem i poprawię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']To ja proszę ponownie o uwzględnienie w poście rozliczeniowym mojej wpłaty za sierpień - wpłaciłam 6-go sierpnia.

Wpłata , którą przelałam 1-go października jest za wrzesień.

Teraz lecę do banku zapłacić za październik :)[/QUOTE]

Dziękuję z awpłatę.

<Myslę, ze wszystko sie zgadza. Przy wpłacie wpisuję date, kiedy do mnie wpłynęła. Nie wnikam czy za lipiec czy za sierpień.

Link to comment
Share on other sites

coraz wiecej telefonów o Messiego, ale jak narazie nic konkretnego, każdy zachwala jego piekny wygląd, ja charakter, wydaje się, że coś bedzie i dupa, nic...dobrze, że dzwonią, tzn., że zwraca uwagę, może w końcu trafi na swojego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']coraz wiecej telefonów o Messiego, ale jak narazie nic konkretnego, każdy zachwala jego piekny wygląd, ja charakter, wydaje się, że coś bedzie i dupa, nic...dobrze, że dzwonią, tzn., że zwraca uwagę, może w końcu trafi na swojego[/QUOTE]

Zwraca uwagę, ale kiedy zauważy go jego domek ?

Link to comment
Share on other sites

Z bazarku zozola77 otrzymałam dla Messiego kwotę 96 zł!

Pięknie dziękuję!

[URL="http://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=images&cd=&cad=rja&docid=hYmPUrzJppERgM&tbnid=w1WVv2WbIPASgM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fkocurkowerozmyslaniaudanulki.blox.pl%2Fhtml%2F1310721%2C262146%2C21.html%3F1233080&ei=atpUUuqfD6yn0wXQtYBA&bvm=bv.53760139,d.d2k&psig=AFQjCNFp1jTLvWa0KBoayf401Nw3MP6q5Q&ust=1381379042740182"][IMG]http://kocurkowerozmyslaniaudanulki.blox.pl/resource/czerwone_roze.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']z potencjalnego domku dla Messiego nic nie wyszło. Niestety rezydenta była bardzo dominujaca i na spotkaniu zapoznawczym z Messim nie polubili się, szkoda :([/QUOTE]
Szkoda... Czekamy, szukamy dalej. W końcu musi sie znaleźć domek Messiego, nie moze być inaczej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...