Jump to content
Dogomania

Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mdk8']przenoszę swoją deklarację dla Grafiego.[/QUOTE]

Dziękuję pięknie !

[quote name='teresaa118']Za listopad juz nie place-bede Stiwiego wspierac.[/QUOTE]

Dziekuję za informację.

Starałam się wczoraj przesłać pw, ale niestety skrzyneczka zatkana...........

Prosiłam o pomoc dla Grafiego z opuchniętym pyskiem............

Link to comment
Share on other sites

Messi wraca do domu z Angeliką. Nie było szans na dogadanie się psów. Pekińczyk próbował na ile sobie może pozwolić z Messim a on kilka razy położył go na łopatki. Gdyby nie miał kagańca, to z pekińczykiem byłoby krucho. Niestety typowy zadziora z pekińczyka. Pan na początku stwierdził, że da radę ich obu opanować ale po godzinie doszedł jednak do wniosku, że to zbyt duże ryzyko.

Angela dopiero wraca, stąd nie było do tej pory wieści.

Link to comment
Share on other sites

A tak w ogóle to domek jest ok.Mają duży ogród, dobrze zabezpieczony. Pan chciałby jakiegoś boksiowatego psa. Warto pomyśleć o tym domu ale dla psa o łagodnym usposobieniu, z którym pekińczyk się dogada, bo oprócz prób dominowania (które na Messiego źle działały) był przyjaźnie nastawiony. Może jakaś suczka?

Link to comment
Share on other sites

widzę, że ktoś nie wyprzedził z wieściami, w każdym razie pekińczyk nie jest wykastrowany, ma popęd, ale myślę, że też chciał pokazać swoją dominację bo próbował po Messim skakać, a nasz Messi heteroseksualny o się wkurzył;), druga sprawa to, że pekińczyk ma na ogródku pełno zakopanych swoich "przysmaków" no i gdzie Messi się ruszył to on warczał i pilnował.
Będę im szukać innego pieska no chyba, że sami coś znajdą.
Mam jeszcze dwa domki, które pytały o Messiego więc będę je sprawdzać, oba w Krakowie. Tam nie ma innych psów, są koty. No szkoda, że tak wyszło bo już myślałam, że jak Messi trafi do nowego domu to Grafi będzie miał większe szanse na wyjście z przeklętego pseudo schronu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']poczekaj jeszcze chwilkę, chce sprawdzic te dwa domki bo przez tel. wydają się ok[/QUOTE]
to zaciskam kciuki z całych sił bo Messi zapadł w moim sercu już od początku i się tak popłakałam jak opisaliście że nie chciał się odklieć od bullowatego i podkładał głowę by założyć mu obrożę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...