Jump to content
Dogomania

Kudłata bida jest kochana w swoim nowym domu :).


Onaa

Recommended Posts

Kurde,tyle siedzi w schronie i jeszcze nie jest wykastrowany,paranoja jakaś.Chociaż najważniejsze jest to,że ma szansę opuszczenia schronu.
Nic czekamy.Nie dostałam na pw danych do przelewu.Jeżeli byśmy wpłacili w tym miesiącu swoje deklaracje to w następnym by mógł być zapas pieniążków.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie mogłam go odszukać bo dogo mi nie zapisuje od marca tematów....

To że nie podchodzi do krat świadczy tylko o tym, że temperament ma taki sobie i pewnie inne psy nad nim panują. Chyba ze jest sam w boksie.

Jest cudny. Jakiej on jest wielkosci?

To ze ma nadal siedzieć tam wcale mnie nie dziwi. Juz mnie nic chyba w schroniskach nie zdziwi....

Link to comment
Share on other sites

No właśnie wolałabym żeby psiak po zabiegu już był w odpowiednich warunkach a nie w schroniskowym boksie pełnym psów.
Ale oby wszystko było dobrze no i hotelik będzie czekał za trzy tygodnie.
A narazie zbieramy dalej deklaracje.
Trzymaj sie Mały Kudłaty.

Link to comment
Share on other sites

Więc miałam dzisiaj pierwszy tel o Nico.
Ale pani go chciała zobaczyć na żywo, poznać, i ja nie umiałam jej nic więcej powiedzieć, więc powiedziałam że bedzie za trzy tygodnie w hoteliku w Katowicach, a pani jest ze Śląska, więc zobaczymy, może zadzwoni akurat.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak sie to dzieje ale :) udało sie na ten moment zebrać 235zł stałych deklaracji miesięcznych, brakuje więc jeszcze tylko 65zł.
I pewnie będzie potrzeba coś na ogólne badanie u weta, odrobaczenie, może szczepienie.
Fryzjera będzie miał Nico od Dulskiej :).
Tak że czekamy na jego przybycie do hoteliku z niecierpliwością bo otworzyła się spora szansa dla psiaka dzięki Wam :).

Link to comment
Share on other sites

no niestety, współpraca tam nie jest najłatwiejsza, ale pozytywne jest to, ze jak juz poszedł do kastracji na nasze zlecenie (:roll:...) to juz nikomu oprocz nas nie zostanie wydany.. Tak, ze po psiaka ja jade 11.05. do schroniska..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...