Jump to content
Dogomania

Ku pamięci, czyli album podopiecznych Nutusi :)


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 797
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Idąc za przykładem Nutusi założyłam mini blożek o psach, które były u mnie w domu i które być nie zdążyły.
Niewiele tych psich stworzeń, choć życie długie. Myślę, że jeszcze niejedna psia przygoda przede mną :)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241494-Psy-na-mojej-drodze[/url]

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że mój "cios" okazał się taki OWOCNY :)

A ja właśnie dostałam maila od Izy i Merona, czyli domku Motusia. Motuś właśnie stracił klejnoty i jest troszkę niepocieszony. I chyba nie tyle stratą, co abażurem, który mu na łepetynę nałożono ;) Niebawem wstawię zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A ja właśnie dostałam maila od Izy i Merona, czyli domku Motusia. Motuś właśnie stracił klejnoty i jest troszkę niepocieszony. I chyba nie tyle stratą, co abażurem, który mu na łepetynę nałożono ;) Niebawem wstawię zdjęcia :)[/QUOTE]

Już, ale ten czas leci!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Faktycznie, jest kwiecień :roll:[/QUOTE]

No właśnie - już kwiecień(chociaż wcale na to w tym roku nie wygląda). Dopiero tu trafiłam, przeczytałam, poryczałam się. Cóż, oczy mam widać w mokrym miejscu. Nutusiu, jesteś Wielka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, Jolu :)
Moteusz wydoroślał, prawda?... Pynio mu się wydłużył (chyba się w Colli zapatrzył ;)). Leży na walizce, bo jego Państwo dopiero co wrócili z dalekiej podróży i chyba pilnuje, żeby znów nie wyjechali. A jeśli już, to żeby i jego do walizki spakowali :)
Niestety, Motulko musi robić za lampę z abażurem, bo bardzo go interesuje co za kuku mu tam zrobili ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']:)

A dziś mija rok, od kiedy Lalka zaczęła nowe, szczęśliwe życie w Rodzinie p. Ewy, Zosi i Józka. Właśnie wysłałam sms-a z życzeniami dla Jubilatki ;)[/QUOTE]
Mam nadzieje, że od nas też ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...