Jump to content
Dogomania

~ Odeszła nagle nasza Cudna MILA - czarno-biała sunia [*]


malagos

Recommended Posts

Ten sms od Ciebie to był SZOK! Czytałam kilka razy, na głos, żeby się upewnić, że o Milę chodzi. O tę samą Milę, którą dopiero co widziałam w lecznicy i miałam znów niebawem zobaczyć...

Wielki żal, przeogromny... :(

Trzymajcie się, Malagosy kochane!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam z całego serca.

Oczywiście wychodząc z psami wołam "Mila, Amiś, Sonia, Zulka, Nusia, na spacer!"..., w obiad szykuję też czerwoną miseczkę Milusiową. Ale wieczorem ją schowałam do szafki. Niech czeka na swoją kolej, na - może? inne wcielenie naszej Milusi?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Milka u nas została, bo od początku miała kłopoty ze zdrowiem, to raz, a dwa, ze od razu podbiła serce Tomka. ale ją dzielnie ogłaszałam jako mix border collie - przez ponad pół roku. Potem stwierdziłam, że skoro nie ma tłumu chętnych (ze dwa, trzy telefony, ale nie warte uwagi...), a suczysko jest cichutkie, kochane, nieabsorbujące, to niech sobie dalej leży na tej starej kanapie... Teraz w dt mamy też sunię od nas ze wsi, cudny charakter, ale uroda nie powala- ani jednego zapytania mimo ogłoszeń... Ale jej chciałabym znaleźć dom, bo kto wie, co jeszcze los przyniesie..

Link to comment
Share on other sites

Z pewnością "coś" przyniesie, o to możemy być spokojni!

 

"Ludzie rodzą się po to, aby mogli się dopiero nauczyć jak prowadzić dobre życie - alby zawsze kochać innych, być miłym.

Psy wiedzą to wszystko od samego początku, więc nie muszą zostawać na tym świecie tak długo jak my."

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Coś w tym jest..Ja myślę jednak,że psy dlatego tak krótko żyją-tak szybko odchodzą,bo człowiek jest niewart być obok nich..

Człowiek nie rozumie jakie miał szczęście kochać psa,żyć obok niego,z nim..Bo tylko dla psa człowiek jest bez wad.

Bo tylko dla psa jest piękny..Bo tylko pies kocha wbrew wszystkiemu i pomimo wszystko..Dlatego tak bardzo tęsknimy za naszymi psami...Za tą bezwarunkową akceptacją...I gdy odchodzą umieramy wraz z nimi-mimo iż żyjemy nad..Tak myślę..

Elżbieta

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Psy to wspaniali ludzie, a ludzie to... wściekłe psy."

 

"Psia miłość wyraża się poprzez lojalność. A prawdziwa lojalność to zaufanie i przywiązanie zrodzone z przyjaźni i szacunku. Psy wierzą w nas nie dlatego, że widzą w nas jakieś istoty boskie, ale dlatego, że jesteśmy ich rodziną; tym samym wierzą, że zawsze mogą liczyć na naszą bezwarunkową miłość. Wielu posiadaczy psów nie zasługuje na takie uwielbienie i oddanie. W naszym bezosobowym świecie taki dar powinniśmy traktować jak prawdziwy skarb, a jednak tak wielu z nas traktuje go jako coś oczywistego. Co gorsza, wykorzystujemy go przeciwko naszym psom, za lojalnośćodpłacając im maltretowaniem lub zaniedbaniem. A psy zrobią absolutnie wszystko dla tych, których kochają. Nic ich nie powstrzyma od okazywania niezachwianej wierności wobec człowieka."

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...