Jump to content
Dogomania

Onka z urwaną łapą, oskalpowanym ogonem - dochodzi do siebie w dt u Ewci!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak bylibyście zainteresowani to służę odpowiedziami na pytania. Piszcie na PW - odpowiem. W grudniu przeprowadzam się do domu z ogrodem - trochę schodów by było do pokonania - ok.10 - ewentualnie będę mieć miejsce na psiaki ( mój syn planuje hotel) w dawnej oborze. Miejsce zamknięte,z oknem,ciepło... Do wyboru,choć ONki wolą być z ludźmi. Jeżeli sunia jest ok do kotów i dzieci to nie mam problemu,może być w domu.
Będę ewentualnie prosić o karmę...nie wiem jak tam będzie z pracą,a już jeden DT obiecałam no i mam swoją sunię. W styczniu przybędzie jeszcze jedna biedulka,mała co prawda ale też wykarmić trzeba.

Link to comment
Share on other sites

andzia69, w 1 poście napisane jest,że nie potrzebujecie pieniędzy a dt, ds. Może poprawić,że potrzebujecie, tak jak wyżej czytam, na ten dt. Jeśli ktoś przeczyta ten 1 post a będzie mógł pomóc tylko finansowo, to zniknie, a tu chodzi też o zabezpieczenie sunieczki finansowe w dt. Tak mi się nasunęło....sorry... Ja finansowo tylko mogę pomóc, bo mam 6 zwierzaków w domu i to jeszcze aktualnie kosztownie chorujących.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lunarmermaid']Jak bylibyście zainteresowani to służę odpowiedziami na pytania. Piszcie na PW - odpowiem. W grudniu przeprowadzam się do domu z ogrodem - trochę schodów by było do pokonania - ok.10 - ewentualnie będę mieć miejsce na psiaki ( mój syn planuje hotel) w dawnej oborze. Miejsce zamknięte,z oknem,ciepło... Do wyboru,choć ONki wolą być z ludźmi. Jeżeli sunia jest ok do kotów i dzieci to nie mam problemu,może być w domu.
Będę ewentualnie prosić o karmę...nie wiem jak tam będzie z pracą,a już jeden DT obiecałam no i mam swoją sunię. W styczniu przybędzie jeszcze jedna biedulka,mała co prawda ale też wykarmić trzeba.[/QUOTE]
Dzięki. Opiekunka suni z pewnością się odezwie.Na karmę zbierzemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']andzia69, w 1 poście napisane jest,że nie potrzebujecie pieniędzy a dt, ds. Może poprawić,że potrzebujecie, tak jak wyżej czytam, na ten dt. Jeśli ktoś przeczyta ten 1 post a będzie mógł pomóc tylko finansowo, to zniknie, a tu chodzi też o zabezpieczenie sunieczki finansowe w dt. Tak mi się nasunęło....sorry... Ja finansowo tylko mogę pomóc, bo mam 6 zwierzaków w domu i to jeszcze aktualnie kosztownie chorujących.[/QUOTE]

Sluszna uwaga.

Dt za karme,super:multi:Suniu bedzie dobrze..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']andzia69, w 1 poście napisane jest,że nie potrzebujecie pieniędzy a dt, ds. Może poprawić,że potrzebujecie, tak jak wyżej czytam, na ten dt. Jeśli ktoś przeczyta ten 1 post a będzie mógł pomóc tylko finansowo, to zniknie, a tu chodzi też o zabezpieczenie sunieczki finansowe w dt. Tak mi się nasunęło....sorry... Ja finansowo tylko mogę pomóc, bo mam 6 zwierzaków w domu i to jeszcze aktualnie kosztownie chorujących.[/QUOTE]
No jasne. Kasa potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Może do połowy grudnia dałabyś radę a potem sunia ma propozycję dt. Ja się nie chcę rządzić bo sunia nie jest pod moją opieką ale myślę,że taka opcja jest niezła.[/QUOTE]

Ale czy jej wyjdzie na dobre tak ją telepać kawał świata.
Ja jestem ze Szczecina.
Mam teraz urwanie gwizdka ale przyjmę ją jeśli nic innego nie będzie na czas gojenia.
Basta pójdzie do Babci.
Tylko czy ona nadaje się do transportu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Ale czy jej wyjdzie na dobre tak ją telepać kawał świata.
Ja jestem ze Szczecina.
Mam teraz urwanie gwizdka ale przyjmę ją jeśli nic innego nie będzie na czas gojenia.
Basta pójdzie do Babci.
Tylko czy ona nadaje się do transportu.[/QUOTE]
Nie wiedziałam. No nie bardzo, strasznie daleka podróż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Jeden miesiąc może lecznica się zgodzi ją przetrzymać , oczywiście bez opłat za pobyt, byłoby bardzo wskazane.[/QUOTE]


Byłoby dobrze.
Proponuję zbiórkę dla niej na ten cel i oczywiście dorzucam.
Ofertę awaryjną podtrzymuję.
Boże niech to się uda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Chyba czegoś nie rozumiem? Co ci lata? Potrzebuje sunia pomocy,czy nie?Jaki masz problem?Na drugi raz nie proście o pomoc w szukaniu domku,bo ręce opadają po takim komentarzu.Sam poprosiłem o namiary do kontaktu i je rozesłałem.Boli?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/138145-TeklaTulaLatika-PePa"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/image.php?u=138145&dateline=1349990801[/IMG] [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/138145-TeklaTulaLatika-PePa"][B]TeklaTulaLatika&PePa[/B][/URL]
A ty myslisz,że robienie eventu to taka atrakcja i frajda?Szok.Ktoś się będzie bił o robienie eventu?Pierwszy raz słyszę.Odechciewa się rozsyłać i pomagać.[/QUOTE]

Sunia potrzebuje pomocy i każdy środek, żeby ją uzyskała jest dobry...Wolf -nie unoś się:loveu: Ja tam mogę odbierać i telefony i e-maile, byleby jej pomóc:(

[quote name='lunarmermaid']Ja teraz też nie pomogę,po połowie grudnia mogłabym ją wziąć na DT. Jedną sunię już biorę, może znalazłabym miejsce dla drugiej...[/QUOTE]


super by było...tylko że jej potrzebny na już, ona w lecznicy zostać moze tylko parę dni:( to nie jest wielka klinika i tam i tak siedzi jeszcze Smerfik, a jak się znowu coś wydarzy, to nie będzie miejsca:(

[quote name='zachary']andzia69, w 1 poście napisane jest,że nie potrzebujecie pieniędzy a dt, ds. Może poprawić,że potrzebujecie, tak jak wyżej czytam, na ten dt. Jeśli ktoś przeczyta ten 1 post a będzie mógł pomóc tylko finansowo, to zniknie, a tu chodzi też o zabezpieczenie sunieczki finansowe w dt. Tak mi się nasunęło....sorry... Ja finansowo tylko mogę pomóc, bo mam 6 zwierzaków w domu i to jeszcze aktualnie kosztownie chorujących.[/QUOTE]

może i dobrze prawisz...tylko dobrze by było, żeby ten dt w tej chwili nie byl na drugim końcu Polski, bo ona w tym stanie może nie dać rady tam dojechać:placz:

[quote name='ewa36']Ale czy jej wyjdzie na dobre tak ją telepać kawał świata.
Ja jestem ze Szczecina.
Mam teraz urwanie gwizdka ale przyjmę ją jeśli nic innego nie będzie na czas gojenia.
Basta pójdzie do Babci.
[B]Tylko czy ona nadaje się do transportu[/B].[/QUOTE]

ano wlaśnie....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Sunia potrzebuje pomocy i każdy środek, żeby ją uzyskała jest dobry...Wolf -nie unoś się:loveu: Ja tam mogę odbierać i telefony i e-maile, byleby jej pomóc[/QUOTE]
Jak tu się nie unosić patrząc na takie zdjecia? Na szybko je rozesłałem na fb,by tylko jak najwięcej osób to zobaczyło.Jest piątek,duża frekwencja na fb to puściłem na maxa zdjęcia plus adresatkę na Ciebie a tu masz babo placek wychodzi,że chyba coś nie tak.Nieważne szkoda czasu.Dla bezpieczeństwa "lecę polatac" na fb .Kłótnie tu najmniej są potrzebne.A suni nie opuszcze,jedynie stąd zmykam.Na obrażanie i unoszenie się nie ten teatrzyk ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...