Jump to content
Dogomania

Onka z urwaną łapą, oskalpowanym ogonem - dochodzi do siebie w dt u Ewci!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u mnie 2 piętro, z kilkunastoma stromymi schodami... wnoszenie też byłoby dość bolesne.. więc nawet przez sumienie nie przechodzi mi zaoferowanie DT, jeżeli trafiła sie taka osoba jak Ewa :multi:

Przygnębiły mnie te zdjecia okropnie... mam nadzieję ze żadnych urazów wewnętrznych nie ma...liczę na jej szybki powrót do zdrowia!! i za domek!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Na szybko bo do pracy lecę, z tego co gdzieś pisała Andzia [B]to sunia może zostać do poniedziałku w lecznicy[/B], to nie jest klinika tylko mała lecznica i nie ma tam miejsca dla suni :( A jedynym suchym miejscem w schronisku jest łazienka ...[/QUOTE]
Czyli sprawna akcja potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa1980o']no i najwazniejsze pytanie jakiej opieki ona teraz wymaga chodzi mi o opiekę weterynaryjną[/QUOTE]



w tej chwili - ograniczenie ruchu, krótkie spacerki, dużo miłosci i tyle:) na pewno leki przeciwbólowe i obserwacja, czy nic się nei podzieje - ale przed chwilą rozmawiałam z wetami mówią, że będzie dobrze!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']w tej chwili - ograniczenie ruchu, krótkie spacerki, dużo miłosci i tyle:) na pewno leki przeciwbólowe i obserwacja, czy nic się nei podzieje - ale przed chwilą rozmawiałam z wetami mówią, że będzie dobrze!:)[/QUOTE]
To się umawiajcie Dziewczyny. Jak dobrze,że sunia ma się nieco lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Piękne,krzepiące wieści :loveu: Przekleję na fb a proszę później Panie Adminki o rozpiskę na fb co i jak dalej ze zbiórką pieniędzy i pomocą.Ludzie też czekaja na info a szczególnie takie dobre.Poza tym jak pisze Ewa,to jest póki co tymczas,także sprawa jest otwarta.Ewa 1980 jestes WIELKA :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Piękne,krzepiące wieści :loveu: Przekleję na fb a proszę później Panie Adminki o rozpiskę na fb co i jak dalej ze zbiórką pieniędzy i pomocą.Ludzie też czekaja na info a szczególnie takie dobre.Poza tym jak pisze Ewa,to jest póki co tymczas,także sprawa jest otwarta.Ewa 1980 jestes WIELKA :multi:[/QUOTE]
Dobrze,że czuwasz:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...