Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

[quote name='Panna Marple']jestem już, poznałam właśnie historię Messiego- zgadzam się na wszystko, co ustalicie[/QUOTE]

Dziękuje Tobie i wszystkim tym, którzy się zgodzili podzielić pieniążkami :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dziewczyny, teraz muszę mykać z psem, ale wejdę tu za jakis czas i porozsyłam zapytania o wpłaty do ludzi, którzy tu zadeklarowali dla Amorka. Ale wyślę, do każdego z osobna pytanie, bo jak widać ludzi tu brak...........jesli się zgodzą przenieść wpłaty dla Messiego, to byłoby dobrze.[/QUOTE]
Ja zaglądam regularnie do Amorka , tylko siedzę cicho.
Bardzo się ucieszyłam ,że trafił do domu ale nie chciałam zapeszać:)
Swoją deklarację przekazuję dla Messiego.
Oby była potrzebna..
Straszne to wszystko...:( Żyć się nie chce..Ile tam istnień jeszcze cierpi i czeka na pomoc...:(
Wyżełka wychudzonego przywieźli...Gmina nie ma problemu........:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']wyżeł podobno strasznie zabiedzony... biały z (szarymi?) kropkami (ale nie łatami)... będą zdjęcia wieczorem....[/QUOTE]
Dziewczyny, dajcie info tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/18981-wy%C5%BC%C5%82y-szorstkow%C5%82ose-kr%C3%B3tkow%C5%82ose-kto-przygarnie?p=20899324#post20899324[/url]

Link to comment
Share on other sites

to nie dzielimy deklaracji na pół z Amorem?? Wiem, ze Amor ma jeszcze pieniadze.....więc moze faktycznie całosc sie bardziej Messiemu przyda w jego obecnym stanie...
sądzac po pw od Malwy to chyba tak mam to rozumiec..

w takim razie przenoszę swoją deklaracje w kwocie 20,00 zł z Amora na Messiego

ide napisac na wątku boksia i moja wpłata 10 czerwca pójdzie juz na tego psiaka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']Już nawet wody tam mu nie dawali, pewnie czekali jak umrze....[/QUOTE]

:angryy: nie mam juz sily, czasem wchodzic na dogomanie... Odpisalam Malwie na pw.
Tak mysle, ze dobrze poszukac domu huskiemu, bo nie wiadomo kogo mu wsadza do kojca, pewnie staruszka, i poznęca sie nad nowym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zula131']Dziewczyny, dajcie info tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/18981-wyżły-szorstkowłose-krótkowłose-kto-przygarnie?p=20899324#post20899324[/URL][/QUOTE]

Wcześniej pojawiła się tu informacja o wyżle, czy ktoś już wstawił info na wątek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='renatka_s']Ja również swoją stałą deklarację przeniosę na Messiego, wpłacę po 10-tym.[/QUOTE]


Dziękuje pięknie!


[quote name='zozola77']to nie dzielimy deklaracji na pół z Amorem?? Wiem, ze Amor ma jeszcze pieniadze.....więc moze faktycznie całosc sie bardziej Messiemu przyda w jego obecnym stanie...
sądzac po pw od Malwy to chyba tak mam to rozumiec..

w takim razie przenoszę swoją deklaracje w kwocie 20,00 zł z Amora na Messiego

ide napisac na wątku boksia i moja wpłata 10 czerwca pójdzie juz na tego psiaka[/QUOTE]


Dziekuję!

[quote name='Olena84']:angryy: nie mam juz sily, czasem wchodzic na dogomanie... Odpisalam Malwie na pw.
Tak mysle, ze dobrze poszukac domu huskiemu, bo nie wiadomo kogo mu wsadza do kojca, pewnie staruszka, i poznęca sie nad nowym.[/QUOTE]

Dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, ze Twój kolejny podopieczny szybko znajdzie dom.

[quote name='farmerka63']Już wszystko wiem - w takim razie przenoszę deklarację na boksia.

A wiadomo może jak się czuje dzisiaj ? Wczorajsze wołanie o surowicę było dramatyczne. Czy to parwowiroza czy jakieś insze paskudztwo się do biedaka przyplątało ?[/QUOTE]

Dziękuję pięknie. Info na temat boksia - na jego wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudakacha']Odpowiedź na wątku Messiego.[/QUOTE]

Dziękuję pięknie, wieczorem zrobię zestawienie czyje wpłaty przenosimy na Messiego.

Rozliczę wpłaty Amora do końca, choć na razie nie mam nowych i kwotę ponad 250 zł przepiszę na rzecz Messiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']:angryy: nie mam juz sily, czasem wchodzic na dogomanie... Odpisalam Malwie na pw.
Tak mysle, ze dobrze poszukac domu huskiemu, bo nie wiadomo kogo mu wsadza do kojca, pewnie staruszka, i poznęca sie nad nowym.[/QUOTE]

na prośbę ten agresor został z dużego wybiegu przeniesiony do indywidualnej klatki... ale niestety nie wiem na jak dlugo :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']Witam meldujemy się na wątku, zaraz idziemy na wątek Messiego[/QUOTE]

Witam i zapraszam!


[quote name='missiaa']na prośbę ten agresor został z dużego wybiegu przeniesiony do indywidualnej klatki... ale niestety nie wiem na jak dlugo :([/QUOTE]


Ten czas, kiedy będzie osobno jest wybawieniem dla psów, które z nim były wcześniej.......


[quote name='ajw']Jestem u Amorka.
Przeczytałam wątki Niufka i Messiego i trzymam mocno za nie kciuki.
Niestety narazie nie dam rady pomóc finansowo:shake:[/QUOTE]

Zaglądaj do nas Kochana!

[quote name='RudyKas']Jestem i ja,późno,bo mam niewiele czasu ostatnio. Ale oczywiście ja także przenoszę swoją deklarację na Messiego. Pójdzie w najbliższych dniach.[/QUOTE]

Dziękuję pięknie!


Zaraz zrobię zestawienie, które wpłaty przenosimy na Messiego.

Na tym wątku pozostawiamy kwotę 250 zł - zabezpieczenie na karmę dla Amorka - i kwotę ponad 250 zł przerzucam na rzecz Messiego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...