Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

chyba za wczesnie zeby odpowiadac na pytanie co zdecyduje obecny DT, no chyba ze szybciutko zakochają sie w Amorze z wzajemnoscią...na co wszyscy mamy tu nadzieję

mysle, ze chyba Till powinna zdecydować czy na razie wstrzymac ogłoszenia i poczekac jakis czas (niezbyt długi na przykład miesiac) na decyzję dt czy zostanie ds czy jednak dalej psiaka ogłaszac

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem na spokojnie trzeba poczekać.Najważniejsze to,że Amor jest w domu i przy rodzinie.Pani może Amorowi gotować jedzonko z czasem i przyzwyczajać go do gotowanego ale na to potrzeba czasu.Wtedy puszki odejdą tylko pozostanie sucha karma i witaminki.Skoro po puszkach nic mu nie jest to tym bardziej zaakceptuje gotowane.Najważniejsze w tym wszystkim aby nie dostawał ludzkiego jedzenia tj,kiełbasek, szyneczek naszprycowanych przyprawami.Jeżeli Amor nie będzie Pani sprawiał problemów to sądzę,że zostanie na stałe bo przecież takie założenie jest.Zobaczymy co z tej adopcji wyjdzie,oby była na tak to będziemy świętować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']I poszly konie po betonie za czerwiec-moje stale[/QUOTE]

Pięknie dziękuję!

[quote name='Olena84']Ale ja nikogo nie krytykuje! koszt nam odpada znaczny, tylko pisze ze niestety jest to kosztowny psiak:( i tyle, ciesze sie ze bedzie u nich na dt lub ds[/QUOTE]


Koszt pozostał spory mimo odjęcia kosztu hotelu, bo koszt jedzenia i leków prawie taki jak co miesiąc za hotel.


[quote name='bea100']A ja czytam i czytam i cieszę się z tej sytuacji, wydaje mi się także, że z czasem ten domek stanie się Domem Stałym dla Amora- i za to trzymam kciuki z całych sił!!![/QUOTE]

Tak byłoby najlpeiej, ale poczekajmy, zobaczymy..............

Link to comment
Share on other sites

ma dobre wieści od Amorka :) z suczką Majcią już się lepiej dogaduje, tzn. Majcia go nie obszczekuje, chętniej wychodzi na spacery niż jak była sama, nawet poszaleje z Amorkiem. A on lubi aportować, bawi się z zabawką, którą dostał od Malwy. Humor mu dopisuje. Narazie tylko tyle, że budzi domowników przed 5 rano :)i muszą z nim wychodzić. A, no i bardzo słychać go na panelach jak chodzi wiec będą musieli się do tego przyzwyczaić, a Amor do późniejszej pobudki. Fakt ten odgłos z paneli jest okropny,na szczęście nie mam tego problemu bo mam parkiet, ale za to parkiet niszczy się okropnie więc nie złotego środka :). Bardzo ładnie chodzi przy nodze na spacerze. Miło powitał się z wodołazem, ale nie przypadła mu do gustu młodziutka owczarka, z którą mieli nadzieję, że będzie się bawił na wspólnych spacerkach. Może się jeszcze zakolegują bo owczarka bardzo miło go przywitała. A tak poza tym, to jak sobie pobiega potem śpi i jakby go nie było w domu, jest grzeczny. Wychodzi też na malutki ogródeczek za domem. Państwo powoli przyzwyczają go do zostawania samemu w domu. Jeśli chodzi o jedzenie to też powolutku i ostrożnie będzie dodawane mu gotowane jedzenie żeby z czasem mógł zostać głównie na gotowanym z dodatkiem puszki dla smaku i zapachu. Bardzo są z niego zadowoleni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']ma dobre wieści od Amorka :) z suczką Majcią już się lepiej dogaduje, tzn. Majcia go nie obszczekuje, chętniej wychodzi na spacery niż jak była sama, nawet poszaleje z Amorkiem. A on lubi aportować, bawi się z zabawką, którą dostał od Malwy. Humor mu dopisuje. Narazie tylko tyle, że budzi domowników przed 5 rano :)i muszą z nim wychodzić. A, no i bardzo słychać go na panelach jak chodzi wiec będą musieli się do tego przyzwyczaić, a Amor do późniejszej pobudki. Fakt ten odgłos z paneli jest okropny,na szczęście nie mam tego problemu bo mam parkiet, ale za to parkiet niszczy się okropnie więc nie złotego środka :). Bardzo ładnie chodzi przy nodze na spacerze. Miło powitał się z wodołazem, ale nie przypadła mu do gustu młodziutka owczarka, z którą mieli nadzieję, że będzie się bawił na wspólnych spacerkach. Może się jeszcze zakolegują bo owczarka bardzo miło go przywitała. A tak poza tym, to jak sobie pobiega potem śpi i jakby go nie było w domu, jest grzeczny. Wychodzi też na malutki ogródeczek za domem. Państwo powoli przyzwyczają go do zostawania samemu w domu. Jeśli chodzi o jedzenie to też powolutku i ostrożnie będzie dodawane mu gotowane jedzenie żeby z czasem mógł zostać głównie na gotowanym z dodatkiem puszki dla smaku i zapachu. [B]Bardzo są z niego zadowoleni :)[/B][/QUOTE]i tego się trzymajmy ;)

Link to comment
Share on other sites

u Amorka narazie dobrze, świetnie odnajduje się w domu, zachowuje czystość. Bałam się, że ze względu na suczkę moęe choćby na początku zaznaczać teraz, ale zachowuje się elegancko i tego nie robi. O ile dobrze pamiętam to dziś miał pierwszy raz zostać dłużej sam, około 3 godz. bo mają przyjechać rodzice pani żeby wyjść z nim na spacer, a po spacerku kolejne 3 godz. w samotności, tzn. z Majcią, przynajmniej jej już nie będzie smutno samej w domu. Jak będę miała kolejne wieści to napiszę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...