Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

Mam dla Amorka wpłatę od mparsley 10 zł (12.08. wpływ).

Przepiszę tę wpatę na Messiego, tak jak i inne, które tu wpływały po tym, jak Amor trafi do DT, który później okazał się DS, krótkotrwałym DS...............

Z mparsley muszę tę kwestię wyjaśnić, to moze sama przepisze wpłaty na Messiego............

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam wpłatę 30 zł od Thinkplando z daty: 14.08., i dwa razy po 10 zł z daty 16.08.

Wpłaty zapisuję na rzecz Messiego, bo już wcześniej prosiłam o przeniesienie deklaracji stałych na rzecz Messiego.

Thinkplando nie odpisała, nie przeniosła wpłaty, a wpłaca dalej. Amorka juz nie ma, i jemu te pieniążki niepotrzebne, a Messiemu owszem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Mam dla Amorka wpłatę od mparsley 10 zł (12.08. wpływ).

Przepiszę tę wpatę na Messiego, tak jak i inne, które tu wpływały po tym, jak Amor trafi do DT, który później okazał się DS, krótkotrwałym DS...............

Z mparsley muszę tę kwestię wyjaśnić, to moze sama przepisze wpłaty na Messiego............[/QUOTE]

Na wątku Messiego, chyba w poście nr 109, mparsley deklarowała, zę przenosi wpłaty na rzecz Messiego, ale nadal w przelewach wpisuje imie "Amor", stąd ta wpłata. Przenoszę na rzecz Messiego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[U]Kilka dni temu otrzymałam informację na pw od thinkplando, i wymianę pw kopiuję poniżej:[/U]

[INDENT][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]thinkplando[/B]
Moi Drodzy, byłam wyłączona z dogo w ostatnim czasie. Jeśli pozwolicie zamykam kwestię wpłat na Amorka z sierpniem 2013r.
Przekazuję kwotę Amorkowej "dotacji" na Akitę "Rudego" z FB."


[U]
Moja odpowiedź:[/U]




"Dziekuje za wpłaty!

Amor pod koniec maja 2013 r. trafił do DT, a po dwóch miesiącach umarł w domu tymczasowym, który pewnie uważał za swój dom.............w tym czasie ratowaliśmy biedaka z Olkusza, i prosiłam ludzi, by
wpłaty z Amorka przenieśli na Messiego.............

Otrzymane wpłaty zaliczałam dla Messiego, bo nie miałam odpowiedzi.........

Dziękuję za pomoc".


[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]thinkplando[/B][INDENT]"tak, dotychczasowo otrzymane wpłaty zalicz spokojnie dla Messiego

pozdrawiam JK"
[/INDENT]

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...