Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

Rozmawiałam z Angeliką, i wiem, ze Amor czuje się dobrze. Był po południu na spacerku. Rana jest mała. Kołnierza nie ma, zresztą nie wszedłby do budy.

Przelewam 120 zł za wykonanie kastracji.


[U]Dzisiaj zamówiłam karmę dla Amorka:
[/U]
[URL="http://allegro.pl/royal-canin-intestinal-gastro-dog-14kg-pojemnik-i3241255807.html"][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://allegro.pl/royal-canin-intestinal-gastro-dog-14kg-pojemnik-i3241255807.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]za 226 zł,
[/COLOR][/SIZE][/FONT]
i enzymy:

[URL="http://allegro.pl/multi-enzyme-formula-enzymy-trawienne-100-tabl-i3256382560.html"][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://allegro.pl/multi-enzyme-formula-enzymy-trawienne-100-tabl-i3256382560.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]
za 47 zł.

Zarówno karma i enzymy powinny dotrzeć do wtorku.

O ile wizyta PA dobrze wypadnie ( a nie może być inaczej), to Amor wyruszy do nowego domku z całym zapasem.

Edited by MALWA
Link to comment
Share on other sites

Wiem od Angeliki, ze dizisja dotarły dwie zabawki, kóre kupiłam na bazarku dla Amorka - piszczałka i sznur.

Sznur jest ok, a piszczałka trochę mała.

Zdecydowałam, ze piszczałka zostanie dla jakiegoś mniejszego pieska, a sznur Amor dostanie do nowego domku, oczywiście o ile tam tarfi, a mocno wierze, ze tak będzie..................

Karma, którą zamówiłam dla Amorka powinna dotrzeć jutro (ustaliłam telefonicznie).

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=MALWA;20830046[SIZE=3]]
Nie mam od lutego wpłat od osoby o nicku: [/SIZE][B][FONT=Tahoma][SIZE=3]thinkplando.[/SIZE][/FONT][/B][SIZE=3][FONT=Tahoma][/FONT][/SIZE][/QUOTE]

Czy sprawa się wyjaśniła? Pytam, bo jestem na wątku, gdzie ta osoba 24.05 zadeklarowała 20 zł stałej wpłaty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka103']Czy sprawa się wyjaśniła? Pytam, bo jestem na wątku, gdzie ta osoba 24.05 zadeklarowała 20 zł stałej wpłaty[/QUOTE]

Sprawa wyjaśniona. Jesteśmy na tym samym wątku.

[quote name='Agnieszka103']Teraz zobaczyłam w rozliczeniach, że wpłaty zostały uregulowane, więc wszystko chyba jest w porządku[/QUOTE]

Wszystko ok.

Link to comment
Share on other sites

Amor czuje się dobrze, całkiem fajnie zniósł kastrację jak na seniora przystało. Byłam na wizycie PA, wszystko fajnie wypadło. Będzie mieszkał w Krakowie, ciekawe miejsce, osiedle domków jednorodzinnych, w koło łąki, nawet jedna wielka ogrodzona łąka gdzie za jakiś czas, jak się oswoi z opiekunami będzie mógł biegać luzem, a do tej pory było to nie realne, poza epizodem u mnie na ogrodzie. Będzie miał w sąsiedztwie psie towarzystwo, pieski łagodne. Pani juz się nie może doczekać Amora, ale dopiero we wtorek będzie miała luz. Poznałam jej synka, miły chłopczyk, też się już nie może Amora doczekać, robi mu już miejsce w pokoju, ma nawet zgodę na spanie z Amorem w łóżku :), poznałam też suczkę pekinkę, bardzo fajna sunia, ma 10 lat i szaleńczo kocha swojego pana. Nie wykazuje agresji do piesków. Ogólnie sobie porozmawiałyśmy, od Angeliki dostanie rozpiskę w kwestii leków i karmy. Żeby narazie nic nie zmieniać z żywieniem bo na początek zmian mu wystarczy trzeba żeby jadł to samo czyli karmę (przyszła już, czekamy na enzymy)i puszki, puszki będą potrzebne żeby poszły już do tej pani. Jestem dobrej myśli :)

Link to comment
Share on other sites

ciotki pomocy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243632-AST-w-przytulisku-POTRZEBNE-FINANSE-NA-HOTEL-ABY-NIE-POJECHA%C5%81-DO-RADYS%21%21%21?p=20897807#post20897807"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243632-AST-w-przytulisku-POTRZEBNE-FINANSE-NA-HOTEL-ABY-NIE-POJECHA%C5%81-DO-RADYS%21%21%21?p=20897807#post20897807[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']Amor czuje się dobrze, całkiem fajnie zniósł kastrację jak na seniora przystało. Byłam na wizycie PA, wszystko fajnie wypadło. Będzie mieszkał w Krakowie, ciekawe miejsce, osiedle domków jednorodzinnych, w koło łąki, nawet jedna wielka ogrodzona łąka gdzie za jakiś czas, jak się oswoi z opiekunami będzie mógł biegać luzem, a do tej pory było to nie realne, poza epizodem u mnie na ogrodzie. Będzie miał w sąsiedztwie psie towarzystwo, pieski łagodne. Pani juz się nie może doczekać Amora, ale dopiero we wtorek będzie miała luz. Poznałam jej synka, miły chłopczyk, też się już nie może Amora doczekać, robi mu już miejsce w pokoju, ma nawet zgodę na spanie z Amorem w łóżku :), poznałam też suczkę pekinkę, bardzo fajna sunia, ma 10 lat i szaleńczo kocha swojego pana. Nie wykazuje agresji do piesków. Ogólnie sobie porozmawiałyśmy, od Angeliki dostanie rozpiskę w kwestii leków i karmy. Żeby narazie nic nie zmieniać z żywieniem bo na początek zmian mu wystarczy trzeba żeby jadł to samo czyli karmę (przyszła już, czekamy na enzymy)i puszki, puszki będą potrzebne żeby poszły już do tej pani. Jestem dobrej myśli :)[/QUOTE]

Dziękuję za sprawozdanie z wizyty!

Zamówiłam karmę i enzymy. Puszek nie zamawiałam. Czy mam zamówić?
Jesli tak, to jutro zadzwonię do Angeliki i poproszę o podanie nazwy mokrej karmy oraz poproszę na pw adres i tel. do Pani, kóra ma przyjąc Amora.

W razie potrzeby karme skieruję bezpośrednio do nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

Tak, proszę zamów puszki, adres zaraz Ci prześlę. Pani jutro do południa bierze Amorka. Będę z nią w kontakcie, jak już będę mieć od niej informacje jak poszło zapoznanie z pekinka i w ogóle jak się czuje w domu to napiszę. Trzymajcie kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Trzymam kciuki za naszego piecha. Mysle, ze bedzie umial sie odwdzieczyc za wlasna chate i glaski miloscia do nowej panci.[/QUOTE]

Dołączam się do trzymania kciuków:kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...