Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

[quote name='MALWA']Till i yolanovi - może któraś z Was po prostu napisze do tych osób, które pomagają z Cieszyna, bo takie pisanie tu na wątku wiele Amorowi nr 2 nie pomożę........i dajcie znać, co ustaliłyście.[/QUOTE]
Napisałam PW do Zofija i Nilsson z prośbą o pomoc. Mam nadzieję, że się odezwą

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje, że dzisiaj będą jakieś wieści o psiaku od Nilsson. Gdyby okazało się to w jakims stopniu pomocne - link do psiaka na storche schronu; [URL]http://schronisko.ustronet.com/index.php?option=com_easygallery&task=category&cid=2318&Itemid=33[/URL]
Numer ewidencyjny: 296/2013, imie Gryś

Edited by yolanovi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Mam nadzieje, że dzisiaj będą jakieś wieści o psiaku od Nilsson. Gdyby okazało się to w jakims stopniu pomocne - link do psiaka na storche schronu; [URL]http://schronisko.ustronet.com/index.php?option=com_easygallery&task=category&cid=2318&Itemid=33[/URL]
Numer ewidencyjny: 296/2013, imie Gryś[/QUOTE]


Właśnie wróciłam ,ze schroniska.Mam dwa nowe zdjęcia psiaka.Pan mówił ,że jest fajny,spokojny tylko tyle można powiedzieć jak pies siedzi w kojcu:-( i z niego nie wychodzi.Mieszka w małym kojcu z dwoma chyba psiakami i nie ma zgrzytów.Te małe na mnie szczekały a on tylko patrzył smutnym wzrokiem.Poślijcie mi od kogoś maila to prześlę te zdjęcia .Fotosik mi coś wariuje:-(
Gryś był leczony tyle też się dowiedziałam i muszę przyznać ,ze przytył i nie sterczą mu tak żebra.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Kilka osób wypowiedziało się pozytywnie na temat przekazania pieniążków po Amorze dla Majki z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245336-Maja-z-puntu-przetrzymań-w-małopolsce-proszę-o-pomoc[/URL], i dlatego kwote 199,10 zł przepisuje na jej rzecz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nilsson']Właśnie wróciłam ,ze schroniska.Mam dwa nowe zdjęcia psiaka.Pan mówił ,że jest fajny,spokojny tylko tyle można powiedzieć jak pies siedzi w kojcu:-( i z niego nie wychodzi.Mieszka w małym kojcu z dwoma chyba psiakami i nie ma zgrzytów.Te małe na mnie szczekały a on tylko patrzył smutnym wzrokiem.Poślijcie mi od kogoś maila to prześlę te zdjęcia .Fotosik mi coś wariuje:-(
Gryś był leczony tyle też się dowiedziałam i muszę przyznać ,ze przytył i nie sterczą mu tak żebra.:lol:[/QUOTE]
Nilsson, jeśli nikt nie podał e-mail, to prześlij do mnie: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Fotki Grysia z wczoraj od Nilsson

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-prTestctTrM/UflpZB5Jo6I/AAAAAAAABUg/eoPScXCJ_R4/w637-h478-no/2013-07-31[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sLNBXr46_U0/UflpmxJUXDI/AAAAAAAABVE/lybK1ekkd8w/w637-h478-no/2013-07-31[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nilsson']Warto mu pomóc,ma taki mały kojec a to duży psiak potrzebuje ruchu.Będę na wątku[/QUOTE]

Mnie też go żal. Ma taki smutny pycholek :( Nilsson, on na ile latek wygląda? Dzięki za obecność na wątku. Może warto byłoby mu oddzielny wątek założyć....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Mnie też go żal. Ma taki smutny pycholek :( Nilsson, on na ile latek wygląda? Dzięki za obecność na wątku. Może warto byłoby mu oddzielny wątek założyć....[/QUOTE]

Na pewno watek byłby dobry,tylko jak pies w miarę zdrowy to wiesz jak to wygląda.Możemy mu zrobić ogłoszenia,nas jest bardzo mało do pracy a psy do Cieszyna przywożą z okolic oddalonych o 300km.Jest masa psów.Żal mi go bo siedzą trzy w małym kojcu,on jest duży.Może wspólnymi siłami jakoś mu uda się pomóc.Oceniany jest na 3 lata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Przydałyby sie jakies lepsze fotki, choćby 2, 3 i cos i nim napisać - wykupiłabym mu ogłoszenia na bazarku. na początek to można by juz zrobić.... To młody i ładny pies, a nuż komuś wpadnie w oko.[/QUOTE]

Jak Dea będzie robiła to poproszę ,żeby go wyprowadzili i zrobili lepsze zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

N apoczątek przydałby sie osobny wątek dla Grysia.

Nasz Amnor juz w domku, to ten wątek jest generalnie zakończony. TYle co moż meczasami coś nowego o Amorze poczytamy lu b zobaczymy jakieś fotki - o ile domek udostepni.

Co do Grusia, to najpierw wątek, musi być skarbnik, który b.edize zbierął na jego rzecz kasę i koniecznie trzeb asłac zaproszeni ana nowy watek, i zbierac deklaracje. Niestety taka rzeczywistość - bez kasy ani rusz, bo jesli nawet go wyciągniemy, to co z nim dalej zrobimy ?

Moge jednorazowo dać 50 zł. A co dalej ? Dzoiewczyny myślcie, kombinujcie, może Angelika go by wzięła, tylko musi być kasa - z karma Josera miesięcznie około 400 - 430 zł.
A dowóz z Cieszyna do ewentualnego hoteliku, koszty weta, badania...............

Dobrze by było mieć na początek deklaracji choć na 250 - 300 zł, resztę mozna uciagnąć bazarkami......................


Co WY na to ?

Link to comment
Share on other sites

tak przykro na to patrzeć, pies jest piękny, taki smutny....
ojciec pani, która wzieła Amora planuje jakies pieska, Amor bardzo mu się podobał, ale z tego co wiem narazie musieli odłożyć branie psa, może temat wróci we wrześniu. Będę o tym pamiętać, potrzebne dobre zdjecia, może ktoś by biedaka wyczesał bo chyba ma coś z sierścią. jest teraz tylko z drugim psem to może nie będzie problemem wyciągnięcie też drugiego na chwilę żeby nie było mu smutno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...