Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

[quote name='MALWA']Mam wieści od Till, które to uzyskała z nowego domku:

Pies jest zdrowy, nic mu nie doelga. Jest bardzo gzreczny, Rodzina jest zadwowolona z psa. Amor grzecznie chodzi na spacery.

Państwo poprosili o pomoc w postaci zakupu karmy w puszkach, tej, którą dostali z hoteliku.


Ustaliłam z Till, ze zamówię dla Amorka 10 puszek Animody, ta sama karma w puszkach, kóra kupilismy pod koniec maja.[/QUOTE]



Karma w puszkach została zakupiona 18 lipca, i zapłaciłam łącznie z opłata za kuriera 50,90 zł:

[URL]http://allegro.pl/animonda-gran-carno-400g-smaki-do-wyboru-promocja-i3388093143.html#tabsAnchor[/URL]


Mysle, ze na dniach przesyłka dotrze na miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Na obecną chwilę Amor ma na swoim koncie 199,10 zł.

Niewykluczone, ze DT zostanie DS, i wówczas amorowe pieniązki poszłyby na inną bidę, którą mamy pod swoją opieką.

Obecnie jestem skarbnikiem Messiego, Azira i Majki.

Dwa pierwsze mają jakieś pieniądze, ale za to Majka ma tylko 50 zł, a zaraz muszę zapłacić za hotel za lipiec.............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Buziaki dla Amora;)
też się martwię o jego sobowtóra:( może będą wkrótce jakieś wieści[/QUOTE]

wciąż nie mam żadnych wieści o nim, teraz też dzwoniłam, ale znajoma nie odbierała, a ona miała spróbować się czegoś dowiedzieć

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o Amora to państwo zdecydowali, że zostaje u nich na stałe :) są bardzo z niego zadowoleni. Amor się zmienił na jeszcze lepsze, to typowy domowy piesek, nie ma śladu po piesku łańcuchowym. Zresztą od początku zachowywał czystość w domu, nie drapał po drzwiach żeby się wydostać na zewnątrz. Bardzo się zaprzyjaźnił z sunią rezydentką, grzeczny jest na spacerach. Raz uciekł, wszyscy szukali go w panice, a on za 20 min stał pod drzwiami. Jestem pod wrażeniem bo na tym osiedlu wszystkie domi są jednakowe i sama miała problem się odnaleźć, a on sobie poradził :)

Link to comment
Share on other sites

mam prośbę i pytanie, czy pozostałe 199 zł po Amorze można przekazać dla Mai? Maja to suczka w typie gończego polskiego, została zabrana z nielegalnego punktu przetrzymywania zwierząt, ma zrobiony odrębny wątek. Jest młoda i bardzo fajna, mam nadzieję, że szybko znajdzie dom, ale narazie na swoim koncie ma tylko 50 zł.....

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem jak najbardziej za przekazaniem Maji pozostałej reszty pieniązków. I jeśli będzie taka decyzja pozostałych osób występujacych tu na wątku, to pieniążki przekże na rzecz Maji.

Dziękuję za potwierdzenie odbioru puszek.

Link to comment
Share on other sites

Cudne wieści o Amorku:loveu: Szczęścia i zdrowia dla psiaka:lol:
co do przkazania pieniążków Amora dla Majki nie wypowiadam się bo ostatnio dla chłopaka nic nie wpłacałam... ale jak Majka kaskę odziedziczy to się ucieszę:lol:

Tilll dzięki za info odnośnie Amora nr2 ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Buziaki dla Amora;)
też się martwię o jego sobowtóra:( może będą wkrótce jakieś wieści[/QUOTE]

sprawa z podobnym pieskiem do Amora nie wygląda ciekawie. Dziewczyna, która jeździ robić zdjęcia w schronisku w Cieszynie powiedziała, że cieżko sprawdzić jaki jest ponieważ trzeba wziąć go na spacer, a jeśli weźmie jego to musi wziąć pozostałą piątkę z kojca bo jeśli nie weźmie to jak nasz rudy wróci do kojca po spacerze to pozostałe go zagryzą....straszna rzeczywistość schroniskowa. Z tego co zrozumiałam to jest dominowany przez inne psy. Dziś jedzie do schroniska więc może wieczorem będzie więcej informacji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']sprawa z podobnym pieskiem do Amora nie wygląda ciekawie. Dziewczyna, która jeździ robić zdjęcia w schronisku w Cieszynie powiedziała, że cieżko sprawdzić jaki jest ponieważ trzeba wziąć go na spacer, a jeśli weźmie jego to musi wziąć pozostałą piątkę z kojca bo jeśli nie weźmie to jak nasz rudy wróci do kojca po spacerze to pozostałe go zagryzą....straszna rzeczywistość schroniskowa. Z tego co zrozumiałam to jest dominowany przez inne psy. Dziś jedzie do schroniska więc może wieczorem będzie więcej informacji[/QUOTE]

Smutne to:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Smutne to:([/QUOTE]

moja znajoma rozmawiała wczoraj z tą dziewczyną, która tam jeździ. No nie wzięła go na spacer, ale tyle co zauważyła to piesek jest bardzo smutny i ciężko mu w towarzystwie pozostałej piątki. Pobyt w Olkuszu zrobił swoje, a tu wcale nie jest jakoś lepiej więc jest trochę wycofany. Tam gdzie jest teraz psy nie są wyprowadzany na spacery, są zawsze w kojcu z pozostałymi psami bez względu jak im tam jest. W schronisku jest 300 psów i nie ma się nimi kto tak naprawdę zająć. Więc może jest tu ktoś kto chciałby zrobić mu choć wydarzenie na FB i poszukać pomocy dla biedaka. Ja miała jeszcze trochę telefonów o Amora to świadczy o tym, że się podobają takie psy. Zdjęcia można wykorzystać te co tu są, ta dziewczyna może dorobi jakieś. Wiem, że jest jakaś fundacja w Cieszynie i ona wyciąga stamtąd psy, jak trzeba będzie to się dowiem jaka i ta osoba, która zechce mu pomóc dostanie kontakt na nich. Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie i mu pomoże.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']moja znajoma rozmawiała wczoraj z tą dziewczyną, która tam jeździ. No nie wzięła go na spacer, ale tyle co zauważyła to piesek jest bardzo smutny i ciężko mu w towarzystwie pozostałej piątki. Pobyt w Olkuszu zrobił swoje, a tu wcale nie jest jakoś lepiej więc jest trochę wycofany. Tam gdzie jest teraz psy nie są wyprowadzany na spacery, są zawsze w kojcu z pozostałymi psami bez względu jak im tam jest. W schronisku jest 300 psów i nie ma się nimi kto tak naprawdę zająć. Więc może jest tu ktoś kto chciałby zrobić mu choć wydarzenie na FB i poszukać pomocy dla biedaka. Ja miała jeszcze trochę telefonów o Amora to świadczy o tym, że się podobają takie psy. Zdjęcia można wykorzystać te co tu są, ta dziewczyna może dorobi jakieś. Wiem, że jest jakaś fundacja w Cieszynie i ona wyciąga stamtąd psy, jak trzeba będzie to się dowiem jaka i ta osoba, która zechce mu pomóc dostanie kontakt na nich. Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie i mu pomoże.....[/QUOTE]
Till, psy z Cieszyna wyciąga Zofija. Do schronu jeździ Dea, ale ona na dogo raczej się nie udziela. może poprosić Zofija żeby zainteresowała się psiną i coś więcej w jego temacie napisała?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']moja znajoma rozmawiała wczoraj z tą dziewczyną, która tam jeździ. No nie wzięła go na spacer, ale tyle co zauważyła to piesek jest bardzo smutny i ciężko mu w towarzystwie pozostałej piątki. Pobyt w Olkuszu zrobił swoje, a tu wcale nie jest jakoś lepiej więc jest trochę wycofany. Tam gdzie jest teraz psy nie są wyprowadzany na spacery, są zawsze w kojcu z pozostałymi psami bez względu jak im tam jest. W schronisku jest 300 psów i nie ma się nimi kto tak naprawdę zająć. Więc może jest tu ktoś kto chciałby zrobić mu choć wydarzenie na FB i poszukać pomocy dla biedaka. Ja miała jeszcze trochę telefonów o Amora to świadczy o tym, że się podobają takie psy. Zdjęcia można wykorzystać te co tu są, ta dziewczyna może dorobi jakieś. Wiem, że jest jakaś fundacja w Cieszynie i ona wyciąga stamtąd psy, jak trzeba będzie to się dowiem jaka i ta osoba, która zechce mu pomóc dostanie kontakt na nich. Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie i mu pomoże.....[/QUOTE]

Biedaczek:-( nawet nie wiem co napisać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Till, psy z Cieszyna wyciąga Zofija. Do schronu jeździ Dea, ale ona na dogo raczej się nie udziela. może poprosić Zofija żeby zainteresowała się psiną i coś więcej w jego temacie napisała?[/QUOTE]

jak kogoś znacie to skontaktujcie sie, ja narazie nie jestem w stanie po pilotować kolejnego psa. Ale napewno trzeba mu pomóc. Jeśli byliby chętni poskładać się dla niego na hotelik lub ofiarować tymczas to mu się uda znaleźć dom,a tak jest bez szans

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...