Jump to content
Dogomania

Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zrobiłam 3 wersje: 1, 2 lub 6 plakacików informacyjnych na stronie A4, mogę wysłać jak ktoś poda mi adres mailowy.
Te po 6 sztuk do rozdawania, warto, żeby było na nich choć mini zdjęcie dla pamięci, jak wygląda sunia. Nie wiem, ile będzie mógł druknąć mąż, ale z każdego troszkę.

Nie treść ważna (tzn. ilość szczegółów, bo to, że o 19:00 zaginęła ma już małe znaczenie itp. szczegóły, Kaja może być wszędzie), ale ilość ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marako']Zrobiłam 3 wersje: 1, 2 lub 6 plakacików informacyjnych na stronie A4, mogę wysłać jak ktoś poda mi adres mailowy.
Te po 6 sztuk do rozdawania, warto, żeby było na nich choć mini zdjęcie dla pamięci, jak wygląda sunia. Nie wiem, ile będzie mógł druknąć mąż, ale z każdego troszkę.

Nie treść ważna (tzn. ilość szczegółów, bo to, że o 19:00 zaginęła ma już małe znaczenie itp. szczegóły, Kaja może być wszędzie), ale ilość ogłoszeń.[/QUOTE]

Spróbuj mi podesłać na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Nikaragua wie o Kajuni,czyta wątek.
Treść ogłoszenia robiłam na szybko w pierwszym dniu zaginięcia nie zastanawiając się za bardzo nad treścią,zależało mi na obklejeniu przez Małgosię miejsca zaginięcia Kaji.Teraz można na spokojnie poprawiać.Jeżeli będę jechać do Wrocławia to najprawdopodobniej w niedzielę.

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

[B]marako,[/B] proszę załatw sprawę plakatów z Nikaragua.
tu jest link do [B]interaktywnej mapki -Krzyki[/B] ( nie mogę wsadzić skopiowanej mapki) na fb powiadomiono, że ewentualny pies skierował się w kierunku torów, a widziany był na Krynickiej
[url]http://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&q=wrocław+gaj&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x470fc2f80cc27309:0x836f295fca24d8d1,Gaj,+Wrocław&gl=pl&sa=X&ei=wls3UKqWAozMsgaGkIDADg&ved=0CCgQ8gEwAQ[/url]

Edited by docha
Link to comment
Share on other sites

Stare Miasto obręb Hali Targowej
[IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9200/wrocawstaremiastomapygo.png[/IMG]

[url]http://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&q=wrocław+stare+miasto&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x470fe9e197fd3625:0x80b416a94ee70524,Stare+Miasto,+Wrocław&gl=pl&sa=X&ei=_1g3UPL1F4XOtAaAqYH4DA&ved=0CCwQ8gEwAQ[/url]

Link to comment
Share on other sites

Krynicką i okolice penetruje Kasia, ona już pisała, że piesek w nocy namierzony był nieco inny (może to ten zmierzający ku torom).

Ale plakaty powinny być wszędzie, w każdym punkcie Wrocka, tyle, że więcej ich bliżej miejsca zaginięcia i miejsc namierzanych telefonicznie.

Wysłałam maile (Anula, Nikaragua, Poker).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Dostałam, maż wydrukuje. Mały drobiazg powinno być KAI , a nie Kaji.[/QUOTE]

swoją dzielnicę oblepiłaś? w jakim rejonie mieszkasz? pytam abyśmy wiedziały co jest oblepione a co jeszcze przed nami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']swoją dzielnicę oblepiłaś? w jakim rejonie mieszkasz? pytam abyśmy wiedziały co jest oblepione a co jeszcze przed nami.[/QUOTE]
Wczoraj i dziś nie byłam , bo mam problem z nogą. Ale pod wieczór postaram sie choć trochę.Pójdę w rejon mostów Grunwaldzkiego, Pokoju, pl.Społecznego, ul Traugutta.Mieszkam na Zalesiu, dzielnica Śródmieście, rejon Stadionu Olimpijskiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Wczoraj i dziś nie byłam , bo mam problem z nogą. Ale pod wieczór postaram sie choć trochę.Pójdę w rejon mostów Grunwaldzkiego, Pokoju, pl.Społecznego, ul Traugutta.Mieszkam na Zalesiu, dzielnica Śródmieście, rejon Stadionu Olimpijskiego.[/QUOTE]
Ok, u siebie na Zalesiu (mam sentyment do tych rejonów ze studiów) również parę rozwieś. wszędzie może teraz być, a i ludzie również się przemieszczają.

Link to comment
Share on other sites

w okolicach Agua Parku, park, Kamienna do Hubskiej
i najbliższa okolica mogę porozlepiać plakaty.
Nie wiem tylko, czy uda mi się w kolorze.
Mój adres- <[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]>

Podeślę fotki Kai, koleżance mieszkającej na Kościuszki
tuż obok pl. Muzealnego. Chodzi ze swoim psem,
to niech wypatruje sunię . Psiarze zazwyczaj najwięcej widzą.

Edited by iwstar58
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...