Jump to content
Dogomania

Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='makub']Firm sprzątających miasto jest kilka. Działają w różnych dzielnicach, a nawet w rejonie kilku ulic sprzątają różne firmy.[/QUOTE]

to tym lepiej. ustalcie ich adresy.

słuchajcie, nasza pomoc powinna być rozłożona na dzielnice. mam jakieś wrażenie, że ona może być już na Krzykach.

Link to comment
Share on other sites

Teraz coś mnie tknęło i weszłam do Bazy czipów w Safe Animal.Wpisałam czip i w bazie danych takiego nr.brak.Nie rozumiem przecież Schronisko w Tomaszowie Mazowiedzkim zaraz powinno umieścić numer czipa i swoje dane w Safe Animal.W umowie jest,że współpracują z Safe Animal a więc?

Aby wyszukać zwierzę wpisz 15 cyfrowy numer identyfikatora
Szukaj na podstawie ID: 967000009419941 Licznik skanowania bazy w 2012 roku: 327 800 zapytań
Nie znaleziono zwierzęcia
W przypadku problemów z odnalezieniem zwierzęcia
skontaktuj się z naszym biurem w Polsce pod nr tel.
091 423 93 93 lub drogą elektroniczną pod adresem
email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].

[B]Pytam się w takim razie do czego służy czip i po co jest skoro i tak z niego nic nie wynika,ponieważ jeżeli ktoś by odczytał czip to i tak nie znajdzie właściciela! Jestem wściekła,byłam przekonana,że znajdę w bazie danych własciciela tj.Schronisko w Tomaszowie Mazowieckim bo na dzień dzisiejszy tak powinno być![/B]

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']to tym lepiej. ustalcie ich adresy.

słuchajcie, nasza pomoc powinna być rozłożona na dzielnice. mam jakieś wrażenie, że ona może być już na Krzykach.[/QUOTE]
tu są adresy firm wywożacych odpady we Wrocławiu
[URL="http://panoramafirm.pl/wyw%C3%B3z_%C5%9Bmieci_odpad%C3%B3w_asenizacja/dolno%C5%9Bl%C4%85skie,,wroc%C5%82aw"]http://panoramafirm.pl/wyw%C3%B3z_%C5%9Bmieci_odpad%C3%B3w_asenizacja/dolno%C5%9Bl%C4%85skie,,wroc%C5%82aw[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']to tym lepiej. ustalcie ich adresy.

słuchajcie, nasza pomoc powinna być rozłożona na dzielnice. mam jakieś wrażenie, że ona może być już na Krzykach.[/QUOTE]

W Panoramie Firm jest 47 adresów firm wywożących śmieci i odpady

Link to comment
Share on other sites

Ale największe firmy to ALBA, SULO i VEOLIA.Jak się dotrze do nich , to już coś.
Moim zdnaniem czipy są do d...to jest tylko złuda ,że one coś dają.Nie ogó;neopolskiego systemu ,więc każda gmina up[awia radosną twórczość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Teraz coś mnie tknęło i weszłam do Bazy czipów w Safe Animal.Wpisałam czip i w bazie danych takiego nr.brak.Nie rozumiem przecież Schronisko w Tomaszowie Mazowiedzkim zaraz powinno umieścić numer czipa i swoje dane w Safe Animal.W umowie jest,że współpracują z Safe Animal a więc?

Aby wyszukać zwierzę wpisz 15 cyfrowy numer identyfikatora
Szukaj na podstawie ID: 967000009419941 Licznik skanowania bazy w 2012 roku: 327 800 zapytań
Nie znaleziono zwierzęcia
W przypadku problemów z odnalezieniem zwierzęcia
skontaktuj się z naszym biurem w Polsce pod nr tel.
091 423 93 93 lub drogą elektroniczną pod adresem
email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].

[B]Pytam się w takim razie do czego służy czip i po co jest skoro i tak z niego nic nie wynika,ponieważ jeżeli ktoś by odczytał czip to i tak nie znajdzie właściciela! Jestem wściekła,byłam przekonana,że znajdę w bazie danych własciciela tj.Schronisko w Tomaszowie Mazowieckim bo na dzień dzisiejszy tak powinno być![/B][/QUOTE]
Anula już Ci tłumaczę.
Psiaki z numerami czipów trafiają do bazy po adoptowaniu z danymi właściciela.
Kaja nie była adoptowana. Psów z DT nie umieszczał Urząd Miasta do tej pory.
Sprawa jak widać do rozważenia.

Dzwoniłam do schroniska, mają prosić Urząd, żeby natychmiast umieścił w bazie Kaję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Za poprzedniego kierownictwa psy były umieszczane w bazie gdy były jeszcze w schronie a po adopcji można było prosić o zmianę na właściciela.
To lepsze rozwiązanie.[/QUOTE]

Za poprzedniego właściciela psy umieszczał czipujący weterynarz, który raz na jakiś czas przekazywał dane do Urzędu. Wiele psów z tamtego okresu z czipami nie ma w bazie danych.

Też sądzę że byłoby to lepsze rozwiązanie.

Jest już Kaja w bazie
[url]http://www.baza.safe-animal.eu/index.php?action=szukaj&zid=967000009419941[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Anula już Ci tłumaczę.
Psiaki z numerami czipów trafiają do bazy po adoptowaniu z danymi właściciela.
Kaja nie była adoptowana. Psów z DT nie umieszczał Urząd Miasta do tej pory.
Sprawa jak widać do rozważenia.

Dzwoniłam do schroniska, mają prosić Urząd, żeby natychmiast umieścił w bazie Kaję.[/QUOTE]
Aniu z plakatu wynika i mojego maila do Schroniska we Wrocławiu,że czip był zarejestrowany na Schronisko w Tom.Maz.
Ja byłam przekonana,że Kaja jest umieszczona w Safe Animal,ponieważ moja poprzednia tymczasowiczka Kama miała czip i był to czip na Schronisko w Poznaniu dlatego nawet Kaji nie sprawdzałam,sądziłam,że wszystkie Schroniska mają taki już obowiązek jak czipują to zaraz umieszczają w Safe Animal.Nowi właściciele Kamy sami przepisali czip na siebie.A dzisiaj coś mnie tknęło jak przeczytałam,że Pani Małgosia zgłosi zaginięcie Kaji w Schronisku i poda czip.Dobrze,że się tak stało bo gdyby przypadkowo ktoś odczytał czip to i tak nic by z tego nie wynikało.
Wiesz tak sobie mylę,że to złe postępowanie,czip powinien być zaraz umieszczany,ponieważ nawet mogła by zaistnieć sytuacja zaginięcia w DT i co wtedy,czy nawet w drodze do nowego domu.
Dzięki,że to załatwiłaś.Bardzo proszę potwierdź to czy czip jest już umieszczony w Safe Animal.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']u nas schron moze tylko 1 raz wpisac wlasciciela. wiec jak poda dt, to juz poznij zmienic nie mozna. tak mi babka mowi. ale watpie, by miala racje.[/QUOTE]
Kora osobiście wpisywałam czip Kamy i były dane Schroniska w Poznaniu,następnie prosiłam nowych właścicieli Kamy o przepisanie na siebie Kamy w safe Animal i Kama jest z danymi pełnymi nowych właścicieli bo to sprawdzałam a więc można.Zresztą zdajsie w Safe Animal jest taka rubryka do zmiany właściciela.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Aniu z plakatu wynika i mojego maila do Schroniska we Wrocławiu,że czip był zarejestrowany na Schronisko w Tom.Maz.
Ja byłam przekonana,że Kaja jest umieszczona w Safe Animal,ponieważ moja poprzednia tymczasowiczka Kama miała czip i był to czip na Schronisko w Poznaniu dlatego nawet Kaji nie sprawdzałam,sądziłam,że wszystkie Schroniska mają taki już obowiązek jak czipują to zaraz umieszczają w Safe Animal.Nowi właściciele Kamy sami przepisali czip na siebie.A dzisiaj coś mnie tknęło jak przeczytałam,że Pani Małgosia zgłosi zaginięcie Kaji w Schronisku i poda czip.Dobrze,że się tak stało bo gdyby przypadkowo ktoś odczytał czip to i tak nic by z tego nie wynikało.
Wiesz tak sobie mylę,że to złe postępowanie,czip powinien być zaraz umieszczany,ponieważ nawet mogła by zaistnieć sytuacja zaginięcia w DT i co wtedy,czy nawet w drodze do nowego domu.
Dzięki,że to załatwiłaś.Bardzo proszę potwierdź to czy czip jest już umieszczony w Safe Animal.[/QUOTE]

Aneczko ja myślę, że porozmawiam na temat rejestracji psów od razu w bazie, czy coś wskóram nie wiem.
Kaja już jest w bazie z Twoimi danymi na razie, żeby kontakt był i do Ciebie i do schroniska, bo widnieje też że jest z Tomaszowa Maz.

U nas Urząd Miasta twierdzi, że psów niewyadoptowanych się nie wpisuje, co uważam za bzdurę.
potwierdzone wcześniej w poście że już jest

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą zadzwoniła do mnie Pani, która rano widziała podobnego psiaka koło Hali Targowej. Leżał na ziemi, ale kiedy go zawołała odszedł w kierunku Panoramy. Zwróciła na niego uwagę ponieważ nie był to piesek z tego rejonu. Teraz wracając z pracy przeczytała na Sądowej ogłoszenie i dała znać. Jak dojdzie do domu to spróbuje go jeszcze poszukać. Może ktoś w okolicy mieszka?
ulvhedinn Ty tam pracujesz może się rozejrzysz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='makub']Przed chwilą zadzwoniła do mnie Pani, która rano widziała podobnego psiaka koło Hali Targowej. Leżał na ziemi, ale kiedy go zawołała odszedł w kierunku Panoramy. Zwróciła na niego uwagę ponieważ nie był to piesek z tego rejonu. Teraz wracając z pracy przeczytała na Sądowej ogłoszenie i dała znać. Jak dojdzie do domu to spróbuje go jeszcze poszukać. Może ktoś w okolicy mieszka?
ulvhedinn Ty tam pracujesz może się rozejrzysz?[/QUOTE]
O jest jakiś ślad.Pani Małgosiu ma Pani do tej Pani tel.trzeba sobie zapisywać,rozmawiając prosić o złapanie i przetrzymanie psa.
Jedynie na kiełbasę,parówkę może by dała do siebie podejść ale trzeba by zarzucić pętlę ze smyczy bo wątpię czy się da zapiąć za obrożę.Kaja jest ciężko wystraszona i tym samym nie ufna do ludzi obcych.
Prawdopodobnie Poker tam w tamtych okolicach mieszka ale nie daję głowy.Poker jest na wyjeździe a więc nic z tego.
Też można dzwonić do Schroniska na tel interwencyjny i prosić o złapanie.

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']O jest jakiś ślad.Pani Małgosiu ma Pani do tej Pani tel.trzeba sobie zapisywać,rozmawiając prosić o złapanie i przetrzymanie psa.[/QUOTE]
Tak zrobiłam. Pytała się tylko czy może złapać, czy nie ugryzie. Powiedziałam, że wprawdzie jest nieufna, ale nie powinna ugryźć. Powiadomiłam telefonicznie ulvhedinn, która pracuje w Hali i powiedziała, że po pracy pojeździ w tym terenie samochodem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...