Jump to content
Dogomania

Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)


ocelot

Recommended Posts

Właśnie wróciłam z pracy i zaraz na wątek Kajuni,a tu tyle pomocnych osób się pojawiło!:smile:Jesteście dziewczyny niesamowite!Z mojej strony też ogromne podziękowanie,za takie zaangażowanie w poszukiwaniu Kaji.Ja niestety będę w sobotę,ale postaram się tez pomóc na ile będę mogła....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nareszcie dostałam potwierdzenie rejestracji. Wróciłam z rozplakatowania rejonu gdzie Kaja była widziana. Przeprowadziłam mnóstwo rozmów ze znajomymi i nieznajomymi właścicielami psów na "spacerowniku" nad fosą. Poza jednym stróżem na budowie Forum Muzyki nikt nie widział w tych okolicach Kaji. Przed południem spenetrowałam dużą część Starego Miasta włącznie z podwórkami. Rozdałam ulotki, resztę po xerowaniu rozdam jutro. Wysłałam ogłoszenie do Gazety Wyborczej. Rozesłałam do wszystkich znajomych prośbę o pomoc z załączonym zdjęciem. Jutro rano pojadę do Schroniska - zostawię tam parę ulotek. Rozdałam ulotki do kilku sklepów zoologicznych, a jutro zaniosę do pobliskich lecznic. Przez całą noc nie zmrużyłam oka, i niestety już lekko padam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Dziękuję za link, podrzuciłam już na wydarzenie Bianki. Jutro jadę do miasta - okolice Rynku, więc wezmę druknę plakaciki i rozdam - tylko podeślijcie mi jak macie już zrobiony - reniako(małpka)o2.pl[/QUOTE]

[B]Poker,[/B] jeśli możesz podesłać na podany mail do Koreni przygotowany swój plakat, będzie szybciej i łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Moje terytorium, a ja nic o tym nie wiem :mad: .... Jakby mi ktoś wydrukował plakaty/ulotki w mniejszym formacie, to dostaną wszyscy okoliczni psiarze, kocie mamy (karmicielki, a one chodza nocami i zauważą nppsa który się dokarmia przy kocich miskach) itp.[/QUOTE]

Mogę dostarczyć ulotki bo mam ich wydrukowanych więcej. Proszę się skontaktować 609 941 775

Link to comment
Share on other sites

O Boże jak ja Wam dziewczyny jestem wdzięczna za pomoc!
Wczoraj padłam już wieczorem po nieprzespanej uprzedniej nocy i dniu.
Maraco ma dzisiaj jeszcze w te okolice zaglądnąć.Jej córka codziennie dojeżdża do pracy rowerem w tamtych okolicach to też zna temat i będzie się rozglądała.
[B]Makub ma już ulotki!

POSZUKUJEMY OSÓB DO ROZPLAKATOWANIA WROCŁAWIA - BARDZO PROSZĘ O POMOC!
KONTAKT Z MACUB (PANIĄ MAŁGOSIĄ) TEL: 609 941 775[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patmol']a na MIau jest założony wątek z informacją o szukaniu Kai?
tam jest duzo osób z Wrocławia[/QUOTE]
Na Forum Miau na bank nie ma bo tu raczej sami psiarze są skupieni.Może ktoś pomoże i założy wątek!
Czym więcej ludzi się dowie o zaginięciu Kajuni tym samym mamy większe szanse na odnalezienie jej.
Ktoś tu pisał o daniu ogłoszenia do radia i telewizji.Czy jest jakaś osoba,która w tym temacie by pomogła?

Link to comment
Share on other sites

link do MIau [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=145419&p=9154170#p9154170[/URL]
potem jeszcze dokleję zdjęcia z wątku -muszę poszukać
wkleiłam te dwa z pierwszego postu

napisałam że jest przed kolanko
dobrze?
bo 45 w kłębie -to dla kociarzy może być za tajemnicze

ona teraz wygląda tak czy tak? bo jedno zdjęcie jest nieprawdziwe, ale które? pewnie to z długa sierscią
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/14/51912774img0396.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4120/51912774img0396.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/577/0424kaja.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/2889/0424kaja.jpg[/IMG][/URL]

edit wpisałam że to krótkie prawdziwe
a to z długą sierścią pewnie jeszcze ze schroniska

Edited by Patmol
Link to comment
Share on other sites

śądzę ,że najlepiej szukać ją wieczorami, gdy ustaje ruch uliczny. Dobrze by było rozwiecić plakaty w całym mieście. Ona moze być już wszędzie.Dobrze jest informować panów na parkingach, pracują całą dobę.Ponaklejałam ulotki na automatach parkingowych.

Link to comment
Share on other sites

Też myślę, że trzeba całe miasto oplakatować...
Jesli ktoś da znać, ze widział Kaję, będziemy prosić, żeby kilka osób ją wyruszyło szukać.

Cały czas wierzymy, że Kaja się znajdzie.
Rozmawiajcie proszę z Panami spod sklepów i murków. Oni widzą więcej niż inni.

Link to comment
Share on other sites

jak to było z poszukiwaniem Doga po wypadku samochodowym w mazowieckim? przez wydarzenie FB dotarli do TVN czy teleekspresu. w rezultacie tego psa wypatrzyła dogomaniaczka jadąc autokarem i zadzwoniła na policję, a wracała wtedy z zagranicy i ulotki na stacji paliw zauważyła.
Myślę, że Kaja faktycznie może teraz być wszędzie, bo ona poszukuje śladu.

Link to comment
Share on other sites

Myślałam też aby zawiadomić Przedsiębiorstwo,które oczyszcza miasto.Może któryś z kierowców widział Kaję.Może tam zawieźć bezpośrednio do Bazy plakat.
Boże gdzie ta Kaja może być!

Patmol bardzo dziękuję za założenie wątku na Miau - może to pomoże! Będę i tam zaglądać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...