Jump to content
Dogomania

Tosia ma już DS !!!


agastra

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agastra']Dziękuję wszystkim za "rozsyłanie wieści" o suni :smile:.
Nie widziałam dzisiaj bidy,pewnie schowała się gdzieś przed upałem,jutro sprawdzimy czy ma czipa,tatuaż.
Zupełnie nie wiem co z nią dalej robić.Podobno pączuś waży za dużo na operację (ma 45 w kłębie a waży ok 20kg),łapka po zabiegu nie może być za bardzo obciążana,bo więzadło może się ponownie zerwać.Poza tym potrzebowałaby wyjątkowej opieki,wizyt kontrolnych,i tak jak pisze ZZPON miesięcy rehabilitacji.Ze wszystkich osób do których wydzwaniałam w ostatnich dniach,oczywiście nikt nie zaoferował najmniejszej nawet pomocy(mam na myśli instytucje jak i osoby prywatne),co dodatkowo nie nastraja mnie optymistycznie[/QUOTE]
Mogę ją umówić na konsultację u prof.Silmanowicza.Bardzo pomógł naszej Szansie.To doskonały fachowiec i cudowny człowiek.
Wyslij proszę na PW numer swojego telefonu.Jutro zadzwonię i ustalimy dzialania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra']Mogę ją umówić na konsultację u prof.Silmanowicza.Bardzo pomógł naszej Szansie.To doskonały fachowiec i cudowny człowiek.
Wyslij proszę na PW numer swojego telefonu.Jutro zadzwonię i ustalimy dzialania.[/QUOTE]
Bardzo,bardzo dziękuję za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Kochani dzięki za zaglądnięcie na wątek suni i pomoc.Potrzebny jest na cito DT aby sunia nie przebywała na placu i nie miała możliwości za wielkiego ruchu,ponieważ w tej chwili robi co chce i się przemieszcza.Suni chyba też potrzebna jest jakaś karma light aby trochę schudła.

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj u małej-tatuażu nie znalazłam,ale 100% pewności nie mam bo futro ma w strasznym stanie,poza tym tam gdzie sunia była jest ciemno.
Czipa żaden wet jeszcze nie sprawdzał,Pani obiecała mi dzisiaj że się o to postara w najbliższym czasie.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam na poniższym wątku o pomoc finansową na operację suni.Czekam na odpowiedź.
Jeżeli cokolwiek będzie ustalone odnośnie suni to będziemy szukać jeszcze pomocy finansowej aby starczyło na operację.Nie wiem jak będzie wyglądała sprawa rehabilitacji.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/173217-Skarpeta-dla-kudłaczy-w-potrzebie-UWAGA-NOWE-KONTO?p=19293639#post19293639"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173217-Skarpeta-dla-kudłaczy-w-potrzebie-UWAGA-NOWE-KONTO?p=19293639#post19293639[/URL]

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastra']Byłam dzisiaj u małej-tatuażu nie znalazłam,ale 100% pewności nie mam bo futro ma w strasznym stanie,poza tym tam gdzie sunia była jest ciemno.
Czipa żaden wet jeszcze nie sprawdzał,Pani obiecała mi dzisiaj że się o to postara w najbliższym czasie.[/QUOTE]
Agnieszko próbowałam wczoraj się z Tobą skontaktować telefonicznie.Niestety nie udało mi się.Wysyłam Ci na PW mo numer.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldrumka']tu pati851 proponuje pomoc medyczną może warto skorzystać, bo czy a operacjąmożna czekać ?[/QUOTE]
Myślę,że nie można czekać z operacją ale na dzień dzisiejszy nie mamy DT.Sunia po operacji nie może wrócić na plac gdzie grozi jej zagrożenie życia,ponieważ tam mają swój postój busy.Musi mieć opiekę po operacji a w dalszej kolejności rehabilitację,tak napisała Agnieszka.Sunia jest bezdomna,ja już wszystkie możliwości wyczerpałam aby jej znaleźć DT w Lublinie.W Radomiu nie mam takich możliwości szukania jej DT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...