Jump to content
Dogomania

Tosia ma już DS !!!


agastra

Recommended Posts

[quote name='Anula']Napisałam na poniższym wątku o pomoc finansową na operację suni.Czekam na odpowiedź.
Jeżeli cokolwiek będzie ustalone odnośnie suni to będziemy szukać jeszcze pomocy finansowej aby starczyło na operację.Nie wiem jak będzie wyglądała sprawa rehabilitacji.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/173217-Skarpeta-dla-kud%C5%82aczy-w-potrzebie-UWAGA-NOWE-KONTO?p=19293639#post19293639"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173217-Skarpeta-dla-kudłaczy-w-potrzebie-UWAGA-NOWE-KONTO?p=19293639#post19293639[/URL][/QUOTE]
Dostałam odpowiedź - zgodę na dofinansowanie zabiegu:

Tak, skarpeta może pomóc ale na wątku musi pojawić się faktura/paragon za zabieg... wtedy możemy zwrócić część kosztów tego zabiegu.
Będzie to kwota w przybliżeniu około 100zł.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dogo07']To ma być domowy DT ?
Czy może być kojec ?
I czy dt ma się zajmować czynnie rehabilitacją ? Wozić gdzieś sunie na zabiegi czy coś takiego ?[/QUOTE]

przerzucam pytania na kolejną stronę,żeby nie umknęły bo może tu jakaś nadzieja

Link to comment
Share on other sites

Już odpowiadam :oops::sunia przez pierwszy miesiąc po zabiegu musi mieć baaardzo ograniczony ruch (nie może chodzić po schodach,biegać,skakać,a spacerki króciuteńkie),zatem może przebywać w kojcu.Po miesiącu(lub 6 tyg) może zacząć rehabilitację-podobno najlepsze jest pływanie,chodzi o to żeby maksymalnie wzmocnić mięśnie nie obciążając więzadła(które jest słabsze od tego naturalnego).Pływanie może być "w warunkach naturalnych"(absolutnie nie musi być w klinice).Sunia pomimo tego,że jest młodziutka jest bardzo spokojna,teraz prawie wcale się nie "przemieszcza",jakby mogła cały czas by leżała...

Link to comment
Share on other sites

Jest spokojna, bo a) jest gorąco, a ona ma futro jak się masz, b) boli ją łapka i c) jest zapewne w nie najlepszej formie, również psychicznej.
Ale rzeczywiście, by operacja przyniosła oczekiwany rezultat, bardzo restrykcyjnie trzeba przestrzegać zaleceń i ograniczać ruch. Inaczej wszystko pójdzie na marne.
Się wymądrzyłam, ale DT na razie dać nie mogę - mam totalny nadkomplet i w dodatku wizję zwrotu z adopcji :(

Link to comment
Share on other sites

To jak jest zainteresowanie adopcją suni to może nowy domek sfinansuje operację i przeprowadzi ją w swoim zakresie.Koniecznie trzeba przeprowadzić wizytę p/a i później po/a.Spisać umowę z nowymi właścicielami to bardzo istotna sprawa aby pies nie poszedł na łańcuch ani nie przepadł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']A sunia jest wysterylizowana ? Pewnie nie.
I wielkości - taka jak spaniel czy większy średniak ?[/QUOTE]

Jest napisane, że została wysterylizowana na koszt pań, które ją dokarmiają. Jest napisane też, jakiej jest wielkości - jak PON.

Edited by LadyS
Link to comment
Share on other sites

Sunia ma być operowana już w tym tygodniu w Lublinie ,w klinice przy Głębokiej.Nadal nie mamy dla małej pooperacyjnego DT blisko Lublina :shake:-chodzi o to aby była pod kontrolą cały czas tego samego ortopedy.
Dobra wiadomość jest taka,że są pieniądze na operację :multi:-wielkie dzięki za pomoc,wsparcie i wszystkie dobre rady sacred PIRANHA :loveu: !!!

Link to comment
Share on other sites

Ja dodam od siebie jeszcze, że pieniążki na pokrycie kosztów operacji są;-) (podziękowania dla wetów którzy i tak wezmą duuużo mniej!) ale bardzo przyda się pomoc w takich rzeczach jak zakup karmy koniecznie light, zabezpieczenie od kleszczy, bo sezon w pełni niestety. Sunia będzie też pewnie potrzebować jakiejs obrozy, smyczy, posłanka bo ona goła i wesoła...
Agnieszko zorientuj się jeszcze u wetki, czy jakis suplementow by jej nie podawac, ktore by pomogły w szybszym powrocie do zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

Finansowo niestety nie mogę teraz pomóc ale mogę zrobić na spółkę z innym pieskiem bazarek. Pieniążki przydadzą się na później - karma itp. Martwi mnie tylko brak DT. Nie ma tam cioteczek z Dogo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Cholerka, u mnie przepełnienie, a pobyt w lecznicy po operacji (nawet jeśli się zgodzą) będzie bardzo kosztowny :([/QUOTE]
Ty cioteczko już masz stan ponad stan :)
Miejmy nadzieję, że znajdzie się dobra duszyczka i przygarnie małą na czas rekonwalescencji bo chyba na pokrycie kosztów w lecznicy nie ma co marzyć....za mały ruch u małej ;/

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Zrobiłam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229176-Misz-masz-Bazarek-dla-dwóch-suń-do-20-07"]BAZARE[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229176-Misz-masz-Bazarek-dla-dwóch-suń-do-20-07"]K [/URL]również dla suni.
Cioteczki proszę o podrzucanie!!!!:)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...