Jump to content
Dogomania

Tosia ma już DS !!!


agastra

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pewnie są ....tylko ja nawet za bardzo jeszcze nie wiem jak się tu ruszyć. Praktycznie całe moje tutaj "bycie" to szykowanie bazarków dla biedul. Przydałaby się osoba wiedząca co i jak zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Sliczna ta biedulka. Zanim doczyutałąm o wiezadle chciałam jej zaproponowac kojec do spólki z podobnym kudłaczem. ALe ta operacja :(..[/QUOTE]
No właśnie....Stało się jak się stało i trzeba dać suni szansę wyzdrowienia tym bardziej, że zabieg jest już załatwiony tylko albo aż potrzeba dla niej cichego miejsca i opieki aby mogła wyzdrowieć!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Siakach']Coś powoli rusza na FB, są pytania ad. suni tylko potrzebny jest konkretny kontakt, nr tel z kim rozmawiać na temat adpocji. Proszę do mnie napisac na priv: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

Czy ktoś się skontaktował?

Szkoda,że ten wątek jest umieszczony w dziale lubelskim, a nie na ogólnym, wtedy więcej ludzi by zobaczyło, a tu to prawie nikt nie zagląda.

Link to comment
Share on other sites

Ja znalazłam wątek suni na fb, dlatego sie zalogowalam na dogo, jestem jeszcze swiezyna w poruszaniu się na dogo, także proszę tych bardziej zaawansowanych o wrzucenie wątku poza lubelskie i do ponow. Z fb miałam odzew o namiary na osobę od suni i tyle, póki co cisza:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Siakach']Ja znalazłam wątek suni na fb, dlatego sie zalogowalam na dogo, jestem jeszcze swiezyna w poruszaniu się na dogo, także proszę tych bardziej zaawansowanych o wrzucenie wątku poza lubelskie i do ponow. Z fb miałam odzew o namiary na osobę od suni i tyle, póki co cisza:([/QUOTE]
Pisałam w którymś poście,żeby Agnieszka napisała do moderatora o przeniesienie wątku,ponieważ tylko Ona może to zrobić bo zakładała wątek.Najlepiej od razu zakładać wątek na ogólnym.Na PONach w potrzebie jest umieszczona i na kudłaczach w potrzebie-linki we wcześniejszym poście.

Link to comment
Share on other sites

Wpadam na moment, bo jestem dziś ostatni dzień w pracy przed urlopem i mam kocioł z balią po prostu...
Ktokolwiek może napisać do moda (najlepiej do Maupa4) o przeniesienie wątku, bo sprawa jest ewidentna i nikt nie zostaje pozbawiony albo upoważniony do wprowadzania zmian na wątku. Jest to czysta formalność. Sama bym to zrobiła, ale już muszę znikać... Kciuki nadal trzymam za sunieczkę...!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Wpadam na moment, bo jestem dziś ostatni dzień w pracy przed urlopem i mam kocioł z balią po prostu...
Ktokolwiek może napisać do moda (najlepiej do Maupa4) o przeniesienie wątku, bo sprawa jest ewidentna i nikt nie zostaje pozbawiony albo upoważniony do wprowadzania zmian na wątku. Jest to czysta formalność. Sama bym to zrobiła, ale już muszę znikać... Kciuki nadal trzymam za sunieczkę...![/QUOTE]
Dzięku Nutusia za rady.
Znalazłam i napisałam do Maupa4 prośbę o przeniesienie wątku :)

Link to comment
Share on other sites

Na fb napisała do mnie pani że może dać suni DT.
Tylko że trzeba jej wyjaśnić co i jak.
Nie wiem kto tutaj jest osobą odpowiedzialną za sunie.
Aha, czy na operacje potrzebne są jakieś fundusze ?
Czy sunią opiekuje się jakaś fundacja ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Na fb napisała do mnie pani że może dać suni DT.
Tylko że trzeba jej wyjaśnić co i jak.
Nie wiem kto tutaj jest osobą odpowiedzialną za sunie.
Aha, czy na operacje potrzebne są jakieś fundusze ?
Czy sunią opiekuje się jakaś fundacja ?[/QUOTE]
Osoba odpowiedzialną jest Agastra.
[quote name='agastra']Ja do poniedziałku będę poza domem,bez możliwości skorzystania z internetu.
Gdyby zaszła taka potrzeba i ktoś chciałby skontaktować się w sprawie suni mój tel 603 34 24 64[/QUOTE]

[quote name='agastra']Sunia ma być operowana już w tym tygodniu w Lublinie ,w klinice przy Głębokiej.Nadal nie mamy dla małej pooperacyjnego DT blisko Lublina -chodzi o to aby była pod kontrolą cały czas tego samego ortopedy.
Dobra wiadomość jest taka,że są pieniądze na operację -wielkie dzięki za pomoc,wsparcie i wszystkie dobre rady sacred PIRANHA !!![/QUOTE]
Na samą operację jak widać nie ale na później - wizyty kontrolne, krama itp rzeczy pewnie już tak. Wiadomo, że każdy grosz w przypadku znalezionych psiaków się liczy.Ja zrobiłam na spółkę z inną sunią bazarek dla małej.

Link to comment
Share on other sites

najważniejsze, zeby miała tę operację jak najszybciej, a agastra napisała, że pieniądze na operację są, wiec po operacji można ją zabrać i przetransportować, przecież rehabilitację można przeprowadzić też pod okiem innego specjalisty. ona bidunia juz prawie 3 tyg czeka na operacje i drugą nogę przeciąża, co grozi zerwaniem wiezadła w innej łapie:/ jak jest ktoś chetny na DT to nie ma na co czekać, tylko dzwonić do agastry

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...