Jump to content
Dogomania

GAJA- młoda suka ON'ka pojechała do hotelu dla zwierząt:) po rehabilitacji ma DS


zuzolina

Recommended Posts

[quote name='ania z poznania']Najbardziej mnie zastanawia co "szanowna" Stefania Kozłowska miałaby uzyskać w sądzie przeciwko mnie.....:diabloti:? To co tutaj napisałam, dokładnie za to została skazana, więc zostało jej to udowodnione.....? Dla zainteresowanych- wystarczy w google wpisać Stefania Kozłowska Poznań, wszystko wyskoczy. Czy też może sąd się pomylił......?

Kleoptaro, Twoja głupota już dawno osiągnęła granice dopuszczalnej normy :roll:[/QUOTE]

Oczywiscie nic nie wyskakuje.Trzeba uwazniej czytać lub sluchać.Psy nie wyjezdzały na żadne eksperymenty zagraniczne ,tylko były

wożone zima na ćwiczenia sprzetu USG i to w Polsce.Jest to duza róznica.
Czyja więc głupota tu wychodzi,to nie chce pokazywać,ale chyba widac !!!!
Na tym koncze dyskusje z Panią ,bo jest bezcelowa.

łatwo szczuć jednych na drugich gorzej coś robić!!

Link to comment
Share on other sites

A dla tych co szukać nie potrafią :diabloti:

[URL]http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/500538,sad-stefania-kozlowska-skazana-za-zla-opieke-nad-psami,id,t.html[/URL]

[URL]http://www.dziennik.pl/wideo/328752,wydarzenia-polsatu-nielegalne-badania-na-psach.html[/URL]

[URL]http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/443234,sledztwo-ws-schroniska-dla-zwierzat-w-swarzedzu,id,t.html[/URL]

Nie jest również tajemnicą, że psy (np. argentyn) umierały nieleczone w męczarniach, bo przecież szkoda wydawać kasę na weterynarza, jak były ważniejsze wydatki- telefony do [B]wróżki, [/B]za które przychodziły rachunki ponad 3tysiące.................

[url]http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36037,13417265,Pieniadze_dla_zwierzat_wydala_na_telefony_do_wrozek_.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='Angela i Grzegorz']Maciej 77 u Gaji jest super....To napisałem jako właściciel. Nie wiem co napiszą inni[/QUOTE]
To świetnie, że Gaja tak dobrze się miewa:)
Na wątku taka cisza... Wiem, że zdjęć już miało tu nie być, ale może akurat? Może chociaż portretowe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angela i Grzegorz']Przykro mi....nie będzie.[/QUOTE]
Jak widać, prawie nikogo tu nie ma, a tym bardziej Waszych "wrogów" więc chyba jakieś zdjęcie nie narobi niczego złego...
Jak wspomniała [B]dana[/B], jednak tu wchodzicie, interesujecie się wątkiem. On ledwo żyje. Jeśli chcecie go rozkręcić to poprosimy o fotkę:)

Link to comment
Share on other sites

czy ja proszę Was o zdjęcia Waszych psów? Nie. Bo mnie to nie interesuje. Proste. Dlaczego mam wstawiać fotki mojego psa, bo ktoś sobie życzy. I nie mam wrogów. Już wyeliminowałem. Pies ma się wspaniale....i jak wspomniałem wcześniej, chcąc uzyskać więcej informacji ( skoro moje są niewystarczające ) trzeba pytać tych co Gaji nawet nie widzieli. Oni wiedzą....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angela i Grzegorz']czy ja proszę Was o zdjęcia Waszych psów? Nie. Bo mnie to nie interesuje. Proste. [/QUOTE]
Nic się nie zmieniło... Z kulturą ciągle na bakier.
Nasze psy za zwyczaj mamy w naszych avatarkach. Widocznie bardzo Cię one interesują bo inaczej po co byś tu wchodził? Przecież nie po to by poruszyć temat Gai, której, nawiasem mówiąc, ten wątek dotyczy. Chyba, że tęskno Ci do kłótni, ale chyba już tu nie znajdziesz nikogo chętnego.

[quote name='Angela i Grzegorz']Dlaczego mam wstawiać fotki mojego psa, bo ktoś sobie życzy. [/QUOTE]
Bo to jej wątek. Cała idea na tym polega - ludzie się zbierają by rozmawiać na dany temat. Tak działają fora internetowe.

[quote name='Angela i Grzegorz']I nie mam wrogów. Już wyeliminowałem. [/QUOTE]
Nie wlewaj sobie:) Jak już to moderator. A reszta sama poodchodziła z wątku bo dotyczył wszystkiego oprócz tego czego powinien.

[quote name='Angela i Grzegorz']Pies ma się wspaniale....i jak wspomniałem wcześniej, chcąc uzyskać więcej informacji ( skoro moje są niewystarczające ) trzeba pytać tych co Gaji nawet nie widzieli. Oni wiedzą....[/QUOTE]
Ja Gaję widziałem kilka razy. To bardzo mało, a jednak aktualnie nie wiem o niej nic. Ci co mogli wiedzieć to chyba nie powiedzą bo ich tu nie ma z powyższych powodów.

Link to comment
Share on other sites

Ja tam swoje psy wszędzie wstawiam, gdzie można. Są najpiękniejsze, najmądrzejsze i w ogóle same naj :-)
Nie wyobrażam sobie, że mogłabym w taki sposób odpisać komuś, kto interesuje się ich losem. Szczególnie, że pytanie, co słychać było podyktowane czystą życzliwością.
Ale cóż, ja kocham swoje psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Ja tam swoje psy wszędzie wstawiam, gdzie można. Są najpiękniejsze, najmądrzejsze i w ogóle same naj :-)
[/QUOTE]
U mnie to samo, choć czasem wydaje mi się nawet, że robię offa kiedy na watek jednego mojego psa wstawiam fotki całej reszty, ale jak tu je nie pokazać...:)

Link to comment
Share on other sites

Miałam już tu nic nie pisać, ale nie mogę się oprzeć ...
Często myślę o Gai, zastanawiam się jak sobie radzi, jak teraz wygląda ...
Pogodziłam się już z faktem, że pewnie tutaj się nie niczego dowiem :shake:
Mam nadzieję, że przynajmniej byli opiekunowie Gai, którzy powierzyli sunię Angeli i Grzegorzowi mają o niej jakieś sprawdzone wieści i że te wieści są dobre ...

A ciebie, [B]Angela i Grzegorz[/B], kompletnie nie rozumiem :roll:
Skoro, jak piszesz, spotkało cię tu tyle złego i nie masz zamiaru nic o Gajce pisać (tekst w stylu: "u Gajki wszystko OK" możesz sobie darować ) ani wklejać zdjęć, to po jakie licho w ogóle tu wchodzisz ?
Chyba żeby dalej droczyć się z nami, karmić swoje "ego" i upajać się poczuciem, że przynajmniej w tej kwestii coś od ciebie zależy
Powodzenia ...

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Skoro, jak pisze, spotkało go tu tyle złego i nie ma zamiaru nic o Gajce pisać (tekst w stylu: "u Gajki wszystko OK" może sobie darować ) ani wklejać zdjęć, to po jakie licho w ogóle tu wchodzi ?
Chyba [B]żeby karmić swoje "ego" i upajać się poczuciem, że jest "panem sytuacji"[/B][/QUOTE]
Dokładnie!
Ludzie leczą swoje kompleksy na różne sposoby...

Już kiedyś usłyszałem, że bawi się z nami w ten sposób - sprawdza, robi z nas głupków, poniża. Teraz nie mam najmniejszych wątpliwości.

Link to comment
Share on other sites

A ja w pewnym stopniu rozumie właścicieli Gajki . To jest teraz ich pies i oni sami decydują czy chcą go pokazać czy nie . Gdyby temat Gai nie pojawił się na dogo to świat by o niej nie słyszał i nikt o foty by się nie upominał . Gaja nie jest psem publicznym już , jest psem prywatnym i mają oni jakby nie było prawo stanowić o swojej prywatności .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']A ja w pewnym stopniu rozumie właścicieli Gajki . To jest teraz ich pies i oni sami decydują czy chcą go pokazać czy nie . Gdyby temat Gai nie pojawił się na dogo to świat by o niej nie słyszał i nikt o foty by się nie upominał . Gaja nie jest psem publicznym już , jest psem prywatnym i mają oni jakby nie było prawo stanowić o swojej prywatności .[/QUOTE]
Tak, ale co myśleć o kimś kto wchodzi na wątek swojego psa i na grzeczne prośby odpowiada jakimś lekceważeniem, żeby już nie powiedzieć chamstwem? Szkoda w ogóle słów. Znowu zacznie się tu jakaś dyskusja, a [B]Angela i Grzegorz[/B] znowu będą się śmiać z nas, że po raz kolejny udało im się zrobić zamieszanie. Gaja nie jest najważniejsza - jak to tu ktoś już wspomniał - jest jedną z bardzo wielu. Tyle, że jest jedną z bardzo niewielu, która trafiła na DS z takim podejściem. Nie mam pojęcia po co tu wchodzą, ale na pewno nie w dobrych zamiarach. No, ale na świecie są Ludzie i ludzie...

Edited by Maciek777
literka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Tak, ale co myśleć o kimś kto wchodzi na wątek swojego psa i na grzeczne prośby odpowiada jakimś lekceważeniem, żeby już nie powiedzieć chamstwem? Szkoda w ogóle słów. Znowu zacznie się tu jakaś dyskusja, a [B]Angela i Grzegorz[/B] znowu będą się śmiać z nas, że po raz koleiny udało im się zrobić zamieszanie. Gaja nie jest najważniejsza - jak to tu ktoś już wspomniał - jest jedną z bardzo wielu. Tyle, że jest jedną z bardzo niewielu, która trafiła na DS z takim podejściem. Nie mam pojęcia po co tu wchodzą, ale na pewno nie w dobrych zamiarach. No, ale na świecie są Ludzie i ludzie...[/QUOTE]

a to przepraszam, jest jakis zakaz wchodzenia na dogo jeżeli się nie pokazuje swojego psa? Oprócz PwP jest tu jeszcze kilka innych działów, które mozna choćby dla rozrywki poczytac.
A to, że właściciele Gai nie mają ochoty na dzielenie się informacjami o SWOIM psie, wcale a wcale mnie nie dziwi. Na ich miejscu zrobiłabym dokładnie to samo. I dziwi mnie wasz brak empatii i zrozumienia ich postawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Tak, ale co myśleć o kimś kto wchodzi na wątek swojego psa i na grzeczne prośby odpowiada jakimś lekceważeniem, żeby już nie powiedzieć chamstwem? Szkoda w ogóle słów. Znowu zacznie się tu jakaś dyskusja, a [B]Angela i Grzegorz[/B] znowu będą się śmiać z nas, że po raz kolejny udało im się zrobić zamieszanie. Gaja nie jest najważniejsza - jak to tu ktoś już wspomniał - jest jedną z bardzo wielu. Tyle, że jest jedną z bardzo niewielu, która trafiła na DS z takim podejściem. Nie mam pojęcia po co tu wchodzą, ale na pewno nie w dobrych zamiarach. No, ale na świecie są Ludzie i ludzie...[/QUOTE]

AiG już dawno napisali że fot nie będzie , że to teraz ich pies i NALEŻY to uszanować , a zamieszanie robi sie przez takie własnie nagabywanie i czcze dyskusje jak ta nasza chociażby

Link to comment
Share on other sites

Maciej 777 guzik wiesz i to po co tu jestem....ma jakiś cel. To moja prywatna sprawa. Jeżeli to pokój Gaji, zadzwoń do Gaji. Może odbierze hee. Nie mam życzenia upubliczniać zdjęć byle komu, mojego psa. Pojął? A czy mam kulturę, czy też nie, nie Tobie oceniać. Przez ten czas, jak ty siedziałeś na tyłku i myslałes czy gaja ma fajnie, czy nie,co u niej....ja ostro walczyłem po prawnikach. TOZ z Jarocina przez Panią prezes Urbaniak wytoczył mi proces. Że nie prawnię przetrzymuję psa hehe. Prawnik mnie wezwał i się zdziwił, bo dwie Panie...Pani Urbaniak i Alexa, oszukały prawnika, nie mówiąc mu że mam umowę na psa, która jest na literze prawa....więcej napisać nie mogę. Po za tym, Gaja przeszła operację przedniej łapy. Już nie ma dysplazji. Zasuwa jak motorek teraz i ciężko utrzymać ją na smyczy. Koszta duże za operacje, rehabilitację i....prawników. I nie pisz mi tu o jakichś fotkach bo mnie nudzisz. Kim Ty jesteś koleś? hehe. Bo Ty chcesz?
Nie obchodzi mnie co chcesz. To mój prywatny pies. Jak nie rozumiesz to mogę z grzeczności zrobić Ci video, do tego co napisałem. Ja nie wchodzę na inne fora, srora i nie pisze do dziewczyny czy chłopaka.....ja chcę fotkę. Odnośnie kultury.... to szanuj czyjaś prywatność, bo tego kultura wymaga. I jak siedziałeś na tyłku, przez ten czas, uratowałem masę psów, które miały wyjechać. I to całkiem przez przypadek, pisząc to z pełna świadomością. teraz daj stosowny komentarz,mojej wypowiedzi i mojej osoby....bo przecież się znamy hehehe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...