Jump to content
Dogomania

GAJA- młoda suka ON'ka pojechała do hotelu dla zwierząt:) po rehabilitacji ma DS


zuzolina

Recommended Posts

[quote name='SabinaL']Konkretnych informacji na temat Gai nie mam.[B]Powiedziano mi tylko, ze chodza sluchy o tym, ze pies przepadl[/B].Od tak dlugiego czasu nie ma ani zdjec, o ktore tak proszono DS Gai, ani informacji o niej.Wyglada na to ,ze los psa jest nieznany.[/QUOTE]

[COLOR=#006400][B]A mi powiedziano, że chodzą słuchy że Alexa znów na dogo.[/B][/COLOR]

[COLOR=#006400][B]Tak więc jeszcze jeden trollujący post i żegnamy trolla.

[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja nie widzę trollingu w wypowiedzi SabinaL :roll:
Napisała, co usłyszała i tyle ;)
A brak jakichkolwiek wieści na wątku na temat dalszych losów Gajuni jest niezaprzeczalnym faktem
Mam nadzieję, że dziewczyny z "Łapy" przynajmniej coś wiedzą, choć i tak pewnie nam nie powiedzą ;)

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'] (...)
A brak jakichkolwiek wieści na wątku na temat dalszych losów Gajuni jest niezaprzeczalnym faktem
Mam nadzieję, że dziewczyny z "Łapy" przynajmniej coś wiedzą, choć i tak pewnie nam nie powiedzą ;)[/QUOTE]

Informacji brakuje, los Gajki nie jest znany. Angela i Grzegorz na dogo zaglądają, dziewczyny z Łapy też, ale ... informacji nadal nie ma... Dziwny :shake: wątek. Szkoda suni, chciałabym bardzo wierzyć, że jest bezpieczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']A ja nie widzę trollingu w wypowiedzi SabinaL :roll:
Napisała, co usłyszała i tyle ;)
[B]A brak jakichkolwiek wieści na wątku na temat dalszych losów Gajuni jest niezaprzeczalnym faktem[/B]
Mam nadzieję, że dziewczyny z "Łapy" przynajmniej coś wiedzą, choć i tak pewnie nam nie powiedzą ;)[/QUOTE]

[COLOR=#006400][B]Ty nie widzisz a ja widzę ....

[/B][/COLOR]
[quote name='dana'][B]Informacji brakuje, los Gajki nie jest znany. Angela i Grzegorz na dogo zaglądają, dziewczyny z Łapy też, ale ... informacji nadal nie ma... Dziwny [/B]:shake: wątek. Szkoda suni, chciałabym bardzo wierzyć, że jest bezpieczna.[/QUOTE]

[COLOR=#006400][B]A dlaczego ktos ma Wam udzielac jakichkolwiek informacji po tym bagnie jakie tu wszystkie urządziłyscie ?
Od kiedy to "państwo Kowalscy" mają obowiązek spowiadac się "dogo-ciotkom" ze swojego i swojego psa życia ?
Losy Gai Was interesują ? A dlaczego nie interesują Was losy tysięcy innych psów które tez znalazły dom ?
Dlaczego nie interesują Was losy tysięcy psów którym pozakładałyście wątki a do których nawet Wam sie zajrzec nie chce żeby udzielic jakichkolwiek informacji ?
Dlaczego na tamtych watkach nie napiszecie "A co u pieska ?" ?

Dlaczego ? Dlatego ze tak na prawde to macie w nosie "co u pieska ?" - i u tego pieska i u tamtych piesków.
Tylko tu Was kręci możliwośc wywołania kolejnej awantury - koniec weekendu trzeba jakoś uczcic - prawda ?[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']
Mam nadzieję, że dziewczyny z "Łapy" przynajmniej coś wiedzą, choć i tak pewnie nam nie powiedzą ;-)[/QUOTE]

Wiemy, ale tak jak napisałas, nie powiemy, gdyż szanujemy po tym wszystkim spokój Grzegorza i Angeli.
To BYŁ wątek ich psa i skoro sami się nie wypowiedzieli, to my tym bardziej.

Jedyne co możemy powiedzieć, to sprawą kradzieży Gai zajmowała się prokuratura i policja.

A na przyszłość - sprawdzajcie dokładnie (jak macie możliwość) kto kryje się pod danym nick'iem, pod słowem "sponsor", my tego nie sprawdziłyśmy - niestety... ucierpiał na tym tylko pies.

Edited by Akrum
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][COLOR=#006400][B] (...)
[/B][/COLOR]
[COLOR=#006400][B]A dlaczego ktos ma Wam udzielac jakichkolwiek informacji po tym bagnie jakie tu wszystkie urządziłyscie ? [/B][/COLOR] [/QUOTE]
Czy można tu spodziewać się rzetelności oceny, obiektywizmu i bezstronności ?
[B]Maupo[/B], kontekst całego postu, w zestawieniu z cytatem mojej wypowiedzi pozostaje zagadką…
Nie bardzo rozumiem generalizowanie w Twojej wypowiedzi. Nie urządzałam tu żadnego „bagna”, zadałam grzeczne i kulturalne pytania o sunię. Nie wolno tego robić ?
[quote name='Maupa4'][COLOR=#006400][B] (...)
[/B][/COLOR][COLOR=#006400][B] Od kiedy to "państwo Kowalscy" mają obowiązek spowiadac się "dogo-ciotkom" ze swojego i swojego psa życia ? [/B][/COLOR] [/QUOTE]
Przysłowiowi "państwo Kowalscy" nie mają oczywiście obowiązku spowiadania się ze swojego życia. Nie przypominam też sobie, żebym zadawała tu pytania dotyczące prywatnego życia Grzegorza, naprawdę zupełnie mnie nie interesują sprawy prywatne Grzegorza.

[quote name='Maupa4'][COLOR=#006400][B] (...)
[/B][/COLOR][COLOR=#006400][B] Losy Gai Was interesują ? A dlaczego nie interesują Was losy tysięcy innych psów które tez znalazły dom ? Dlaczego nie interesują Was losy tysięcy psów którym pozakładałyście wątki a do których nawet Wam sie zajrzec nie chce żeby udzielic jakichkolwiek informacji ? Dlaczego na tamtych watkach nie napiszecie "A co u pieska ?" ? Dlaczego ? [B]Dlatego ze tak na prawde to macie w nosie "co u pieska ?"[/B] - i u tego pieska i u tamtych piesków. [/B][/COLOR] [/QUOTE]
Nie zakładałam wątków, na których nie ma informacji o psach. Wiem, że moda nie wolno krytykować, zatem to nie jest krytyka, a pytanie.
Uzurpujesz sobie prawo do generalizowania ? Czy należy wrzucać wszystkich do "jednego worka" ?
Co zaś dotyczy prawdy… Na prawdę, to na tym wątku już raczej nie liczę… Tak naprawdę zaś, to w dobrze pojętym interesie [B]tego szczególnie Forum[/B], powinno leżeć [B]zawsze[/B], [B]przede wszystkim [/B]rzetelne wyjaśnienie sytuacji i losów psa, który tu właśnie ma założony swój wątek.

[quote name='Maupa4'][COLOR=#006400][B] (...)
[/B][/COLOR] [COLOR=#006400][B] Tylko tu Was kręci możliwośc wywołania kolejnej awantury - koniec weekendu trzeba jakoś uczcic - prawda ? [/B][/COLOR] [/QUOTE]
Dlaczego wypowiadasz się na temat tego, co, kogo i gdzie, „ kręci", jak byłaś to uprzejma sformułować ?
A na tym wątku najważniejsza powinna być Gaja. Dlatego właśnie tutaj pojawiają się pytania o sunię.

Edited by dana
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Akrum']Wiemy, ale tak jak napisałas, nie powiemy, gdyż szanujemy po tym wszystkim spokój Grzegorza i Angeli.
To BYŁ wątek ich psa i skoro sami się nie wypowiedzieli, to my tym bardziej.

[B]Jedyne co możemy powiedzieć, to sprawą kradzieży Gai zajmowała się prokuratura i policja.
[/B]
A na przyszłość - sprawdzajcie dokładnie (jak macie możliwość) kto kryje się pod danym nick'iem, pod słowem "sponsor", my tego nie sprawdziłyśmy - niestety... ucierpiał na tym tylko pies.[/QUOTE]

[quote name='Angela i Grzegorz']Tak, macie racje, [B]Gaja została porwana....[/B][/QUOTE]

Tak po prostu :crazyeye:
No coment ...

Link to comment
Share on other sites

To co piszesz Pyrdka to takie zawrcanie kijem Wisly. W poscie 1207 Akrum napisala;[B]wiemy ale nie powiemy[/B], po tym wszystkim szanujemy spokoj DS Gai, sprawa [B]zajmowla[/B] sie policja i prokuratura...

Edited by SabinaL
poprawka z dodatkiem
Link to comment
Share on other sites

Caly czas zastanawialam sie nad tym dlaczego tak rozmowny DS Gai nie napsal ,ani slowa o tym ze GAJA zostala we wrzesniu 2013 roku porwana, ale po tym co wczoraj usyszalm z mojego rodzinnego miasta, wyjasnia wszysko.GAJE odebrano od GR w nieciekawym stanie.Pies byl zaglodzony wazyl 23 kg,kompletny zanik miesni, w stawie lokciowym lewej przedniej lapy, gdzie byly bardzo duze zmiany zwyrodnieniowe miala stan zapalny,siersc w bardzo zlym stanie, na lapach lyse miejsca od lezenia na twardym.Uslyszalam tez, ze Gaja wychodzila na sioo raz dziennie. Nic z tego nie pojmuje, przeciez Grzegorz R pisal na watku, ze niby operowal lape Gai i kosztowalo to bardzo duzo. Moj Boze co ten pies zawinil, ze trafil do takiego kogos jak GR. Ciesze sie bardzo, ze Gaja zostala mu odebrna i dotarla tam gdzie juz dawno byc powina.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Zgadzam się z Tobą Sabina...Powodzenia suniu gdziekolwiek jesteś,bo tylko Ty się liczysz prawda?A kto ma inne zdanie w tym temacie tego w ucho!
EOT
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SabinaL']Caly czas zastanawialam sie nad tym dlaczego tak rozmowny DS Gai nie napsal ,ani slowa o tym ze GAJA zostala we wrzesniu 2013 roku porwana, ale po tym co wczoraj usyszalm z mojego rodzinnego miasta, wyjasnia wszysko.GAJE odebrano od GR w nieciekawym stanie.Pies byl zaglodzony wazyl 23 kg,kompletny zanik miesni, w stawie lokciowym lewej przedniej lapy, gdzie byly bardzo duze zmiany zwyrodnieniowe miala stan zapalny,siersc w bardzo zlym stanie, na lapach lyse miejsca od lezenia na twardym.Uslyszalam tez, ze Gaja wychodzila na sioo raz dziennie. Nic z tego nie pojmuje, przeciez Grzegorz R pisal na watku, ze niby operowal lape Gai i kosztowalo to bardzo duzo. Moj Boze co ten pies zawinil, ze trafil do takiego kogos jak GR. Ciesze sie bardzo, ze Gaja zostala mu odebrna i dotarla tam gdzie juz dawno byc powina.[/QUOTE]

Wrzesień 2013 :crazyeye:. Waga 23 kg :crazyeye:. Zanik mięśni, wychodzenie raz dziennie :-(. Piesku, jeżeli to jest prawda, to straszne :-(. Nie było wizyt poadopcyjnych u suni ?
[quote name='waldi481']Zgadzam się z Tobą Sabina...Powodzenia suniu gdziekolwiek jesteś,bo tylko Ty się liczysz prawda?A kto ma inne zdanie w tym temacie tego w ucho!
EOT
Elżbieta[/QUOTE]

[B]Waldi[/B], tu masz rację ;). To Gajka jest ważna, powodzenia suniu :thumbs:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tylko osoba która miała wpływ na porwanie Gaji mogła wiedzieć kiedy to nastąpiło. Ja nigdy i nigdzie nie napisałem że to było we wrześniu. I skąd mogła wiedzieć w jakim stanie znajdował sie pies? To takie proste... Klinika Małych Zwierząt ul. Władysława Jagiełły 33...tam mozna uzyskać informacje w jakim stanie była Gaja. Posterunek Policji Poznań- Północ....oficer prowadzący sprawę porwania Gaji to Pani Sęba. Albo najlepiej Hotelik Kameron w Częstochowie...bo Pani Kamila Chudalewska przyznała sie do porwania psa. Może Ona udzieli więcej informacji. Niech Wam opowie jak przez Alexe wynajęła biuro detektywistyczne która miała na celu odnalezienie mojego miejsca zamieszkania i 3 dużych panów z agencji ochrony którzy opserwowali dłuższy czas moja żone i czekali aż wieczorem wyjdzie z psem by ja napaść. I tak sie stało. Gaja jest w Niemczech. Nie staram sie o jej odzyskanie. Nie wnoszę żadnych roszczeń. Gaja to nie zabawka. Nie może byc rok tu, rok tam....a wiem dokładnie gdzie jest. Obecnie sprawa jest w prokuraturze..ponieważ gdyby chodziło tylko o Gajkę, juz dawno miało by to kres.

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze, że wyjaśniło się, gdzie jest sunia !
A jeśli jest u Alexy, to jestem o nią spokojna :)
Nie popieram łamania prawa, ale w tym wypadku można byłoby to chyba podciągnąć pod działanie interwencyjne ;)

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Juz raz wysylales na dogo do Kliniki Wasiatycza w Poznaniu.W Twojej wyobrazni dzieje sie duzo, wymyslone ogolnopolskie sympozja lekarskie dla Gai, operacje ktore nigdy nie mialy miejsca i Bog wie co jeszcze.Dobrze, ze znalezli sie ludzie, ktorzy polozyli temu koniec.
Boje sie myslec co staloby sie z Gaja gdyby zostala u kogos takiego jak Ty.

Edited by SabinaL
poprawka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...