Jump to content
Dogomania

GAJA- młoda suka ON'ka pojechała do hotelu dla zwierząt:) po rehabilitacji ma DS


zuzolina

Recommended Posts

Zastanawia mnie też dlaczego tutaj Alexa/Leila, ba, nawet Wojtuś-owczarkarz z dwoma postami na krzyż :cool3: żądali, domagali się n-tej wizyty po adopcyjnej, zaświadczeń, oświadczeń, zdjęć na temat Gaji a sami nie wstawili NIC....? Gdzie relacje z wizyt, zdjęcia psów obornickich; paragony, dowody wpłaty tych wykrzyczanych, wywrzeszczanych, słynnych [I]dwudziestu tysięcy [/I]wpłaconych na Gaję..............? Skąd wiadomo, że akurat taka kwota wpłynęła......?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Aniu z Poznania, moglabys prosze podac link do watku obornickiego ?

Czy chodzi o watek
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/98471-Oborniki-Wlkp-Tiger-jest-już-po-operacji-ma-nowy-dom[/URL]!!
?[/QUOTE]

Oczywiście- Pyrdka podawała kilka postów wyżej :)

[quote name='Pyrdka']Dlaczego też Alexa, wcześniej Barbel nie przyznała się, że jednak
wywoziła już psy z Polski do Szwajcarii? Dla potwierdzenia: od postu 310 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/183530-Pola-w-schronisku-ju%C5%BC-od-4-lat"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/183530-Pola-w-schronisku-już-od-4-lat[/URL]!Potrzebna-pomoc-w-ogłoszeniach-!!!!/page13? post 2082 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/182224-Schronisko-w-Obornikach-Wlkp-Rasowe-i-Kundelki-potrzebne-DS-DT-i-og%C5%82oszenia-"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182224-Schronisko-w-Obornikach-Wlkp-Rasowe-i-Kundelki-potrzebne-DS-DT-i-ogłoszenia-[/URL]!!/page84[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Jak to wszystko czytam, to tworzy się niezły kryminał... czyli wychodzi na to, że p.Kamila byłaby też wtajemniczona w to wszystko, skoro tak zaciekle dążyła bo wywiezienia Gai za granicę... ciekawe czy to taki pojedynczy przypadek czy może było już ich kilka.

No, ale przecież osoba tak szanowana na forum za prowadzenie świetnego hoteliku nie mogła by zrobić czegoś takiego prawda? Ciotunie, powiedzcie że to niemożliwe.. proszę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piszew3zjednegokomputera']Jak to wszystko czytam, to tworzy się niezły kryminał... czyli wychodzi na to, że p.Kamila byłaby też wtajemniczona w to wszystko, skoro tak zaciekle dążyła bo wywiezienia Gai za granicę... ciekawe czy to taki pojedynczy przypadek czy może było już ich kilka.

No, ale przecież osoba tak szanowana na forum za prowadzenie świetnego hoteliku nie mogła by zrobić czegoś takiego prawda? Ciotunie, powiedzcie że to niemożliwe.. proszę :diabloti:[/QUOTE]

Hmmmm...... tego nie wiem, nie znam p. Kamili, trudno się w takim wypadku wypowiedzieć.

Czy to sprawy finansowe łączą ją z OsobąOStuTwarzach, czy jakieś inne- nie wiemy i pewnie się nie dowiemy.

Link to comment
Share on other sites

Dowiemy dowiemy. Ja od początku wszystko wiedziałem. Dlatego tak walczyłem o psa i nadal walczę. Uratowałem psu życie. Miałem sie nie odzywać. Miałem nie pisać ale nie dość że podałem Wam numer telefonu, adres e-mail, nie dość że oczernialiście nas na tym zasranym forum, to wtargneliście jeszcze na Naszą Klasę i facebooka. Tyle razy mówiłem sobie machając ręką , że dobra jest, może to ucichnie, może uspokoi. Nie. Musiałem zmienic numer, bo wciąż telefony. Teraz muszę zmienić e-mail a dziś moja żona płakała bo Nasza Klasa I Faecebook tez chuczy. Będzie tak. zebym miał sprzedać co mam, wziąść kredyt, cuda dziwy, nie podaruję. Dowiedzą sie wszyscy kto wywozi psy i kiedy oraz za ile. Co Alexa...upomniał sie o Gaje ten, komu sprzedałaś? Nie dziwię się. Kamila.....wkrótce sie widzimy. Pozdrawiam schronisko w Radlinie . Pani Urbaniak...chyle czoła. Tym razem mój ruch.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angela i Grzegorz']Dowiemy dowiemy. Ja od początku wszystko wiedziałem. Dlatego tak walczyłem o psa i nadal walczę. Uratowałem psu życie. Miałem sie nie odzywać. Miałem nie pisać ale nie dość że podałem Wam numer telefonu, adres e-mail, nie dość że oczernialiście nas na tym zasranym forum, to wtargneliście jeszcze na Naszą Klasę i facebooka. Tyle razy mówiłem sobie machając ręką , że dobra jest, może to ucichnie, może uspokoi. Nie. Musiałem zmienic numer, bo wciąż telefony. Teraz muszę zmienić e-mail a dziś moja żona płakała [B]bo Nasza Klasa I Faecebook tez chuczy. [/B]Będzie tak. zebym miał sprzedać co mam, wziąść kredyt, cuda dziwy, nie podaruję. Dowiedzą sie wszyscy kto wywozi psy i kiedy oraz za ile. Co Alexa...upomniał sie o Gaje ten, komu sprzedałaś? Nie dziwię się. Kamila.....wkrótce sie widzimy. Pozdrawiam schronisko w Radlinie . Pani Urbaniak...chyle czoła. Tym razem mój ruch.[/QUOTE]

Chyba żartujesz????? To jest stalking już w tej chwili, niedouczone handlary dwie tego na pewno nie wiedzą..............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Chyba żartujesz????? To jest stalking już w tej chwili, niedouczone handlary dwie tego na pewno nie wiedzą..............[/QUOTE]

wiesz tym handlarom to tylko kasa musi się zgadzać , takie sprawy jak kultura , honor , takt ...to obce dla nich frazesy ... to takie ludzkie szambo

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie wiecie jak bardzo korci mnie napisać wszystko już teraz. To co wiem. teraz na e-mail atakuje mnie Ania Kaleta. Mowi to cos Wam? Ma jakieś psy? Schronisko? Nie znacie na pewno. Ja juz wiem. jutro napisze. Ile już e-maili miałem o podobnej treści.....ehh. juz nie długo. Nie długo. Szkoda że nie dało sie wcześniej adoptować gaji. Tyle psów można było uratować.

Link to comment
Share on other sites

Z drugiej strony dobrze Grzegorzu, że się stało jak się stało, być może uda się dzięki temu ukrócić cholernie obrzydliwy proceder, bo jeżeli chociaż część moich domysłow się potwierdzi, to określenie ludzkie szambo jest zbyt pobłażliwe. Może dzięki temu wiele osób zacznie myśleć.
Przykre tylko, że kosztem Gai i waszym, ale nie dajcie się!


A Żaneta Kaleta to kiedyś jakiś płyn do higieny intymnej reklamowała :diabloti: Może się ktoś zainspirował? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie czytam i czytam ten watek i te oskarzenia skierowane do alexy,Leily to az mnie wlosy na glowie staja jak mozna je oskarzac i osadzac .Te osby sa w moich oczach bardzo kontrowersyjne ,ale wiem ,ze kazdego psa beda ratowac,stac ich bez pomocy org.prozwierzecych inwestowac w ratunek zywych istot duzo pieniedzy .wiem ze w ich rekach kazde zwierze ma sie jak w raju czy to w Szwajcari czy Niemczech.
Jak pomysle jak cudownie mialaby Gaja ,jaka wspaniala mialaby pomoc medyczna to az serce peka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']
Jak pomysle jak cudownie mialaby Gaja ,jaka wspaniala mialaby pomoc medyczna to az serce peka.[/QUOTE]
To nie myśl , o Gai szczególnie .... w Niemczech schroniska też pękają w szwach ... tam pomagaj ..
Gaja ma dom i w PL są dużo lepsi specjaliści ... wiem bo Niemcy przyjeżdżają do polski leczyć swoje psy.
I nie opowiadaj farmazonów o idelnym kraju o nazwie Niemcy .... mamy XXI wiek , znajomych na całym świecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']wiesz tym handlarom to tylko kasa musi się zgadzać , takie sprawy jak kultura , honor , takt ...to obce dla nich frazesy ... to takie ludzkie szambo[/QUOTE]
jaka kasa ,te osoby mogloby jakby chcialy i ciebie kupic ,ale nic nie sprzedac.Sa bogate Nie kazdy co ratuje zwierzeta musi handlowac zarabiac.To nie sa hodowcy i kierownicy wielu schronisk co kasuja za bezdomnego psa od gmin a potem pies do utylizacji idzie.Lub okradaja psy na 9oo ooozl tylko w jednym roku kalendarzowym. jakos to was nie przeraza?
Macie jakies obsesje ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']To nie myśl , o Gai szczególnie .... w Niemczech schroniska też pękają w szwach ... tam pomagaj ..
Gaja ma dom i w PL są dużo lepsi specjaliści ... wiem bo Niemcy przyjeżdżają do polski leczyć swoje psy.
I nie opowiadaj farmazonów o idelnym kraju o nazwie Niemcy .... mamy XXI wiek , znajomych na całym świecie.[/QUOTE]
ja mysle o Alexie i Leili Przeczytaj ze zrozumieniem
Co do specjalistow w Polsce sie nie wypowiem bo by m musiala pisac o nich do jutra rana.Daj mnie przyklad dobrego specjalisty polskiego chociaz jednego.Bede go polecala

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Tak sobie czytam i czytam ten watek i te oskarzenia skierowane do alexy,Leily to az mnie wlosy na glowie staja jak mozna je oskarzac i osadzac .Te osby sa w moich oczach bardzo kontrowersyjne ,ale wiem ,ze kazdego psa beda ratowac,stac ich bez pomocy org.prozwierzecych inwestowac w ratunek zywych istot duzo pieniedzy .wiem ze w ich rekach kazde zwierze ma sie jak w raju czy to w Szwajcari czy Niemczech.
Jak pomysle jak cudownie mialaby Gaja ,jaka wspaniala mialaby pomoc medyczna to az serce peka.[/QUOTE]
zajmij się pieskami w Niemczech ...tam cię potrzebują i klep dalej :)
ah jaka cudowna medyczna pomoc...ah ...napisałabym jeszcze coś ale i tak byś nie zrozumiała :)...i kup Patex...dobrze trzyma , posklejaj sobie serce zanim runie na zol

[quote name='Vectra']To nie myśl , o Gai szczególnie .... w Niemczech schroniska też pękają w szwach ... tam pomagaj ..
Gaja ma dom i w PL są dużo lepsi specjaliści ... wiem bo Niemcy przyjeżdżają do polski leczyć swoje psy.
I nie opowiadaj farmazonów o idelnym kraju o nazwie Niemcy .... mamy XXI wiek , znajomych na całym świecie.[/QUOTE]

100% racji ...Polacy też bywają w Niemczech , w Szwajcarii i tym podobnych

[quote name='xxxx52']jaka kasa ,te osoby mogloby jakby chcialy i ciebie kupic ,ale nic nie sprzedac.Sa bogate Nie kazdy co ratuje zwierzeta musi handlowac zarabiac.To nie sa hodowcy i kierownicy wielu schronisk co kasuja za bezdomnego psa od gmin a potem pies do utylizacji idzie.Lub okradaja psy na 9oo ooozl tylko w jednym roku kalendarzowym. jakos to was nie przeraza?
Macie jakies obsesje ?[/QUOTE]

masz jakiś problem ...jakoś nie wydaje mi się że stać by było TĄ osobę o wielu facjatach kupić mnie nawet na kredyt :) .

A tak w sumie to aż się dziwię że koleżaneczka cię wcześniej na watek nie przywlokła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']ja mysle o Alexie i Leili Przeczytaj ze zrozumieniem
Co do specjalistow w Polsce sie nie wypowiem bo by m musiala pisac o nich do jutra rana.Daj mnie przyklad dobrego specjalisty polskiego chociaz jednego.Bede go polecala[/QUOTE]
nie nie nie , ty masz bardzo mocno zakorzenione , że niemcy cacy , polacy be

akurat często śledzę twoją twórczość na dogo

i nie oceniaj nigdy nikogo , po zawartości kieszeni .. bo kiedyś się sparzysz ... pieniądze to rzecz nabyta , bogactwo posiada się , ale wewnętrzne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...