Jump to content
Dogomania

Bizon na TM ;( Odstąpił swoje miejsce w DT przyjacielowi ze schroniska - Zdzisiowi


saraisa

Recommended Posts

Witam. To do mnie ma trafić Bizon na PDT. Czy możecie chociaż w przybliżeniu powiedzieć kiedy miałby pies trafić do mnie? Czy Bizon reaguje na swoje imię? Bo jeśli nie to może warto mu zmienić imię bo to jednak mi się z jakąś maszyną rolniczą kojarzy :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 489
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I jak zwykle na początku chciałam podziękować Wam wszystkim za wszelkie wsparcie dla Bizona :loveu:

[quote name='renatka_s']Zagladam i ja do Bizonka, możśe coś na razie jednorazowo pod koniec tygodnia wpłacę, poproszę o numer konta.[/QUOTE]
Konto już na priv posyłam Dziękujemy!

[quote name='ULKA12']Witam. To do mnie ma trafić Bizon na PDT. Czy możecie chociaż w przybliżeniu powiedzieć kiedy miałby pies trafić do mnie? Czy Bizon reaguje na swoje imię? Bo jeśli nie to może warto mu zmienić imię bo to jednak mi się z jakąś maszyną rolniczą kojarzy :-)[/QUOTE]
O terminie przybycia Bizona rozmawiam już z Ulką na priv :) wszyscy chcielibyśmy aby było to już jak najszybciej, żeby Bizon mógł uchronić się przed tymi mrozami – jutro jadę do schroniska dowiedzieć się, kiedy by nam go wydali :D
A co do jego imienia to może faktycznie nie jest zbyt ciepłe ale naprawdę do niego pasuje.. Zresztą poczekajmy aż go poznasz i może wtedy coś wszyscy razem ustalimy :eviltong:?

[quote name='asikowska']ja też 5 zł stałej dorzucę, przepraszam że tak mało ale więcej nie dam rady

od czasu do czasu jakimś bazarkiem pomogę[/QUOTE]
I świetnie! Kolejna deklaracja, cieszę się bardzo i dziękuję :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saraisa']


O terminie przybycia Bizona rozmawiam już z Ulką na priv :) wszyscy chcielibyśmy aby było to już jak najszybciej, żeby Bizon mógł uchronić się przed tymi mrozami – jutro jadę do schroniska dowiedzieć się, kiedy by nam go wydali :D
[/QUOTE]

Sariso - Bizona "wydadzą" jak będzie miał komplet deklaracji. Tylko raz kierowniczka zgodziła się na wyjazd Killera, który nie miał kompletu i skutki były opłakane. Więc drugi raz to to chyba nie przejdzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Sariso - Bizona "wydadzą" jak będzie miał komplet deklaracji. Tylko raz kierowniczka zgodziła się na wyjazd Killera, który nie miał kompletu i skutki były opłakane. Więc drugi raz to to chyba nie przejdzie...[/QUOTE]

Dziękuję Ci bardzo za informację :) w takim razie spinam się dalej i idę żebrać..

Link to comment
Share on other sites

ja tez sie melduje na zaproszenie, ale niewiele moge pomoc; nie za bardzo mam nawet czas przeczytac caly watek - czy ten hotelik u ulka12 jest domowy? bedzie mu tam cieplo? jesli tak to cena nie jest wygorowana; zobacze jak beda staly finanse i oczywiscie beda zagladac na watek;

Link to comment
Share on other sites

dla kochanego Bizona właśnie zrobiłam przelew z bazarku kalendarzowego, (podałam w tytule że to z niego) powinien dojść jeszcze dzisiaj - 87zł - jak już dojdzie to poproszę o potwierdzenie uzyskania przelewu na bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222028-ROZLICZAMY-Kalendarzowy-sza%C5%82-dla-Barika-i-Bizona-do-6.02/page6[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...