Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
 • Posts

  2761
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by asikowska

 1. ja też jestem za przyznaniem pomocy dla Argo. Poproszę o dane do przelewu na pw.
 2. poproszę o nr konta na pw dla Borysa, dostał wsparcie od Skarpety im. Talcott ale nie mam jak zrobić przelewu. Pozdrawiam Skarbnik Skarpety
 3. Kochani jestem i przepraszam że mnie tak długo nie było. Te dwa ostatnie miesiące były dla mnie bardzo trudne, najpierw ja się pochorowałam a potem moje dwa ogony. Listopad to dla mnie jakiś koszmar, pod długim leczeniu i walce musiałam pożegnać moją Neskę na początku listopada ( nerki przestały pracować) Niby powinnam się spodziewać bo to już staruszka i miała ponad 16 lat ( ze mną była 8 po tym jaka adoptowałam ją ze schroniska) ale jakoś ciężko. Chodziłyśmy przez dwa tygodnie dzień w dzień na kroplówki ale po odstawieniu wyniki były jeszcze gorsze niż na początku leczenia, z czasem organizm odmówił posłuszeństwa i mogłam podjąć tylko jedną decyzję by ulżyć jej w cierpieniu. Lekko odpoczęłam a potem zaczęły się problemy z drugą sunią (Nina spędziła ze mną 15 lat, przygarnęłam ją jak miała 1,5 roku wychudzony jamnik a w brzuchu 8 szczeniaków, maluchy znalazły dom a Ninka została ze mną). Zaczęło się od wymiotów, biegunek a w konsekwencji okazało się że ma rozległego raka wątroby. W piątek musiałam podjąć kolejną najgorszą decyzję w życiu. Staram się jakoś trzymać ale dla jednej osoby to za dużo.. Powoli wracam do żywych choć nie jest łatwo. Jutro zrobię wszystkie przelewy i postaram się do końca tygodnia zrobić rozliczenie. Uważajcie na siebie i dbajcie o siebie i bliskich bo ten rok jest bardzo trudny dla wszystkich. Dzięki Monika że czuwasz bo ja kompletnie straciłam głowę.
 4. w imieniu skarpety im. Talcott bardzo dziękujemy za wpłatę na jej konto 231,50 zł :) wszystkim życzymy spokojnych i radosnych Świąt:)
 5. Reksiu kochany biegaj sobie z piłeczką i Panem Marianem za TM. Jestem pewne że się spotkacie. A Wam kochane dziewczynki dziękuję z wsparcie i Tobie Tobciu za opiekę i oczywiście Pani Natalii też.
 6. kochani od jutra do poniedziałku mnie nie ma, nie mam jeszcze danych do przelewu dla Joggiego jestem oczywiście też za pomocą dla Watsona
×
×
 • Create New...