Jump to content
Dogomania

Milka (d. Ondra) - droga z piekła, wprost do nieba bram - w Swoim Domu w Szwecji


Isadora7

Recommended Posts

[B]A ja chcialabym zaprosic na bazarek ode mnie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219896-Na-Powracaj%C4%85c%C4%85-z-koszmaru-Ondr%C4%99-Milk%C4%99-ksi%C4%85%C5%BCki-smycze-szelki-do-30-XII"]http://www.dogomania.pl/threads/2198...elki-do-30-XII[/URL] dziekuje Ryjonek za pomoc w wystawieniu. Wszystkie rzeczy beda wysylane z Polski.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ja nie wiem czemu ja nigdy nie moge glosowac, zawsze mi sie tylko wyniki pokazuja choc nie glosowalam :([/QUOTE]

Podobno najskuteczniej dziala IE, przez inne przegladarki sa problemy. Poza tym trzeba miec przynajmniej jeden post na Krakvecie, w innym dziale niz Pomoc schroniskom (tam nie zalicza postow). Probujmy jeszcze, plizzz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ja nie wiem czemu ja nigdy nie moge glosowac, zawsze mi sie tylko wyniki pokazuja choc nie glosowalam :([/QUOTE]
Trzeba najpierw napisać 1 post na wątku poznajmy się i po wpisaniu można zagłosować i pokażą się wyniki.:)
Oczywiście zagłosowałam za dziewczynami z dworca, ale tamta ma ok. sto głosów przewagi :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Trzeba najpierw napisać 1 post na wątku poznajmy się i po wpisaniu można zagłosować i pokażą się wyniki.:)
Oczywiście zagłosowałam za dziewczynami z dworca, ale tamta ma ok. sto głosów przewagi :([/QUOTE]
To juz mialam dawno zrobione, bo czasem tam pisalam :) ale okazalo sie ze nie bylam zalogowana :)

[quote name='M&S']Dobrej nocy Milko, niech nowy domek ci się śni:)[/QUOTE]
:loveu:

[B]Dzien dobry Milusia :loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Mam niespodziankę, mam niespodziankę!

Patrzę ja sobie dziś jak Milka wyszła z sypialni, gdzie SAMODZIELNIE zjadła śniadanie, a ona biegnie do kuchni i radośnie MERDA [B]PODNIESIONYM DO GÓRY[/B] OGONKIEM z coraz bardziej kudłatą firaneczką![/QUOTE]

Jak ja Ci zazdroszczę :)

Link to comment
Share on other sites

Coraz bardziej... Zobaczymy co będzie dziś - bo przyjeżdża do nas na Święta Ludka i mój Synio, a jutro Mama...

Z psami już pełna komitywa - nawet z Lili się bawi, choć ona duża i zachowuje się z grubsza jak słoń w składzie porcelany ;) Na kota wczoraj Milka "wyskoczyła", bo Helena śmiała wskoczyć na łóżko. No niestety, musiała zostać skarcona!

Kolejna zmiana domu z pewnością spowoduje "cofkę", ale mam nadzieję, że już nie tak głęboką. No i to już będzie ostatnie rewolucja w życiu naszej Milusi!

Aha, i jeszcze jedno... Wczoraj sprzątaliśmy i trochę się obawiałam jak to będzie z odkurzaczem... Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu - paniki nie było! Leżała sobie na kanapie, otoczona poduszkami (mam nawet zdjęcie:razz:) i cierpliwie czekała aż ten potwór przestanie hałasować:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Milka jest juz inna sunia.Dzieki wspanialym psim teraputom i Rodzinie Nutusi:)
Do listy Mikolajowej dopisuje mniejsze legowisko/ w orginale jest w kwiatki/ i sweterek, moze tym razem bedzie to trafiony zakup.:)
[IMG]http://image.ceneo.pl/data/products/5066332/i-muscat-sweter-dla-psa-muscat-snoopy-45cm.jpg[/IMG][IMG]http://www.kuchniapupila.pl/files/608153260/impr%202_4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia'][...] Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu - paniki nie było! Leżała sobie na kanapie, otoczona poduszkami [SIZE=5][COLOR=red][B](mam nawet zdjęcie:razz:)[/B][/COLOR][/SIZE] i cierpliwie czekała aż ten potwór przestanie hałasować:evil_lol:[/QUOTE]
[SIZE=6][COLOR=red][B]
Gdzie????????????[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Wszystko schowamy pod kluczem! Legowisko, które dostały przedwczoraj, wczoraj zostało pozbawione... dna!:crazyeye::placz::mad::angryy:

Na szczęście da się to naprawić - albo doszywając inny kawałek tkaniny w charakterze dna, albo przyszywając wewnętrzny materacyk do boków.... Oryginalne dno było zrobione z czegoś w rodzaju mocniejszej flizeliny. Gdy w zabawie i dzikim pędzie legowisko wylądowało na środku pokoju, a następnie wywalono z niego kołdrę, materacyk i wywrócono do góry dnem... No, fantastycznie się panny wczoraj "bawiły":shake:
A rano dostały pyszne kosteczki, żeby miały zajęcie i się nie nudziły...

Na gołej podłodze będą spały niewdzięcznice! Albo na dworze - na betonie!!!!!!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][SIZE=6][COLOR=red][B]
Gdzie????????????[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Będzie zgrane razem z tymi, które dopiero zrobię ;) Dla jednej fotki nie opłacało się włączać kompa, przynosić kabelka, przegrywać, przycinać, wysyłać Ellig do wstawienia, a potem wszystko skrzętnie odłączać i chować, bo przecie niczego na wierzchu zostawić nie można!!!!! Cierpliwości - będzie zdjęć, że ho ho! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Wszystko schowamy pod kluczem! Legowisko, które dostały przedwczoraj, wczoraj zostało pozbawione... dna!:crazyeye::placz::mad::angryy:

Na szczęście da się to naprawić - albo doszywając inny kawałek tkaniny w charakterze dna, albo przyszywając wewnętrzny materacyk do boków.... Oryginalne dno było zrobione z czegoś w rodzaju mocniejszej flizeliny. Gdy w zabawie i dzikim pędzie legowisko wylądowało na środku pokoju, a następnie wywalono z niego kołdrę, materacyk i wywrócono do góry dnem... No, fantastycznie się panny wczoraj "bawiły":shake:
A rano dostały pyszne kosteczki, żeby miały zajęcie i się nie nudziły...

Na gołej podłodze będą spały niewdzięcznice! Albo na dworze - na betonie!!!!!!:angryy:[/QUOTE]
No w koncu tez musza cos miec z terapii dla Tymczasowiczek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']No w koncu tez musza cos miec z terapii dla Tymczasowiczek:)[/QUOTE]

Terapia to bym im się przydała caaaaaaaaaałkiem inna!!!!!!! Taka bardziej z użyciem ścierki i packi na muchy! ;) A tu, cholercia, nawet krzyczeć nie za bardzo mogę, bo się Milka boi :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Będzie zgrane razem z tymi, które dopiero zrobię ;) Dla jednej fotki nie opłacało się włączać kompa, przynosić kabelka, przegrywać, przycinać, wysyłać Ellig do wstawienia, a potem wszystko skrzętnie odłączać i chować, bo przecie niczego na wierzchu zostawić nie można!!!!! Cierpliwości - będzie zdjęć, że ho ho! ;)[/QUOTE]

Się nie dzi bo ja kurde tęsknię za nią :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...