Jump to content
Dogomania

Milka (d. Ondra) - droga z piekła, wprost do nieba bram - w Swoim Domu w Szwecji


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='jola_li']Ellig, czy Ty masz na drugie Mikołaj ;-)?[/QUOTE]
Jolu bardzo bym chciala, sprawia mi to ogromna radosc , wiem ze to taki podobno dobrze pojety egoizm ale cieszy mnie sprawianie radosci innym, zreszta jak Wszystkim tutaj.Szkoda ,ze nie mozna wiecej:)

Link to comment
Share on other sites

Doktor dopiero wieczorkiem... Musicie się uzbroić w cierpliwość:eviltong:
Na razie mamy dziś święto lasu, bo Pańcio w domu został pracować, więc fajnie jest! Wczoraj demoleczka była, a jakże, poległa m.in. peruka mojego Syna, która mu służyła kiedyś do występów w kabarecie:cool3: Stracił też oko pamiątkowy pluszak - trza będzie cosik dosztukować...

Ale najważniejsze, że Maciupeńtas powitał nas przy drzwiach razem z resztą bandy!:multi:

A dziś rano miała miejsce taka oto scena: Malutka leżała na łóżku, tak mniej więcej pośrodku. Pochyliłam się i powiedziałam do niej: "chodź tu milusia, no chodź..." A ona podpełzła, wtuliła łepek w moją dłoń i wyłożyła się na boczku, pokazując brzuszek. No i się... rozbeczałam...

Sławek dał jej śniadanie w sypialni i zamknął drzwi, żeby mogła spokojnie zjeść. Nie chciała, piszczała, żeby ją wypuścić. Do tej pory dawałam jej jedzenie z ręki. I tak na razie musi zostać;)

Link to comment
Share on other sites

Kupilam "Milusi"pyszna i zdrowa karme: 6 kg Hill's canine Adult 1-6.Jagniecina z ryzem:)teraz mam nadzieje,ze bedzie jadla z miseczki:)Nutusiu, jutro sie widzimy to przekaze wszystko dla Ondry:)

[IMG]http://media.zooplus.com/bilder/hills/canine/adult/jagnicina/i/ry/1/300/5464_hills_can_adult_lamm_1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']O tak tableteczki w paszteciku to jest to co tygryski lubią najbardziej. A w ... pasztetowej to poogryzane ręce murowane.[/QUOTE]
Niunia potrafila wypluc tabletke, nawet najlepiej zawinieta, i "podziekowac" za smakolyk z mina : sami sobie zjadajcie tabletke :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Niunia potrafila wypluc tabletke, nawet najlepiej zawinieta, i "podziekowac" za smakolyk z mina : sami sobie zjadajcie tabletke :diabloti:[/QUOTE]

Wiesz ja Rambiemu zmieniam "zawijki" często. Sprawdzam dokładnie czy połkniety jest luminal. Pysk rozdziawiam, szukam. A i tak podczas np. przesuwania szafek przy sprzątaniu znajdę ze 2 tabletki. Jak on to robi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...