Jump to content
Dogomania

Milka (d. Ondra) - droga z piekła, wprost do nieba bram - w Swoim Domu w Szwecji


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='Ellig']Nutusia ma utrudniony dostep do internetu w weekendy ale napewno napisze jak nie dzisiaj to najpozniej w poniedzialek:)[/QUOTE]

poczekamy, dajmy im czas na tet a tet :evil_lol::evil_lol:

[quote name='Nikaragua']ślicznota z niej będzie (co tam... już jest)[/QUOTE]
Oj tak to sunia wyjątkowej urody

Link to comment
Share on other sites

No, meldujemy się! Cóż, łatwo nie jest, ale nikt nie obiecywał, że łatwo będzie:eviltong: Ondra jest bardzo "złamana". W samochodzie, trzymana na rękach, była sztywna ze strachu. Zeszła z kolan i położyła się obok na siedzeniu i pewnie by nie drgnęła, gdyby nie, to, że ma... chorobę lokomocyjną:cool3:
W domu najpierw się natknęła na naszą 2-miesięczną kotkę i ze strachu uciekła pod łóżko. Potem wpuszczaliśmy nasze psy po kolei do domu. Kreska wlazła pod łóżko, usiłowała wykorzystać swe terapeutyczne umiejętności, ale w końcu odpuściła. Ja się położyłam na podłodze, tuliłam Kreskę, pokazywałyśmy, że jest fajnie, że nie ma się czego bać - na próżno. Po jakimś czasie Ondraszek wyszedł spod łóżka i zapuściła się do korytarza i salonu, ale każdy nasz ruch powodował paniczną ucieczkę pod łóżko. W nocy słyszałam, że wyszła spod łóżka i położyła się na posłanku ze swojego ulubionego czerwonego kocyka. W pewnym momencie obudził mnie... smrodek. Zapaliłam światło - Ondra pod łóżko - na podkładzie kupsko. Sprzątnęłam, ale na chwilę uchyliłam okno (z braku maski p-gazowej:evil_lol:). I zasnęłam. Jak się obudziłam następnym razem, Ondruś spał... obok mnie na łóżku!:crazyeye: Pewnie zmarzła pod łóżkiem... Nie uciekła w panice. Przykryłam ją jej kocykiem i spała dalej. Wstałam, ona została. Jak przyniosłam śniadanie, postawiłam na podłodze i wyszłam. Zeskoczyła z łóżka, ale po zjedzeniu nie wskoczyła z powrotem, tylko znowu weszła pod łóżko:shake: Niestety, dziś od rana do 16-tej byli u nas w domu obcy dla Ondry ludzie (wędziliśmy wędliny na święta). Nie było mowy, żeby wyszła spod łóżka:shake: W dodatku ma biegunkę, więc podkłady idą jak woda... W końcu dałam jej tabletkę Nifuroksazydu... Aha, w nocy zsiusiała się na swój futrzak.

Link to comment
Share on other sites

Jak już zostaliśmy sami, trochę na siłę ją wyciągnęłam spod łóżka i posadziłam na kanapie. Głaskałam, przemawiałam... uspokoiła się. Przysnęła. Z powodu biegunki postanowiłam ją nieco przegłodzić, więc na kolację dałam jej tylko kilka groszków suchej karmy, z ręki. Zajadała ze smakiem... Przed chwilą odważyłam się ją wziąć po raz pierwszy na chwilę do ogrodu (oczywiście na smyczy!!!). Najpierw przywarła do ziemi, potem próbowała wbić się w krzaki, ale potem zrobiła kilka kroczków. Wróciłyśmy do domu. Od razu wskoczyła na kanapę. Teraz zeskoczyła, poszła do sypialni, zrobiła kupę na podkład (niestety, kupa nadal rzadka). Ale co najważniejsze - nie poszła pod łóżko, ale WRÓCIŁA NA KANAPĘ!!!!
No nic - będziemy walczyć do zwycięstwa! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Jak już zostaliśmy sami, trochę na siłę ją wyciągnęłam spod łóżka i posadziłam na kanapie. Głaskałam, przemawiałam... uspokoiła się. Przysnęła. Z powodu biegunki postanowiłam ją nieco przegłodzić, więc na kolację dałam jej tylko kilka groszków suchej karmy, z ręki. Zajadała ze smakiem... Przed chwilą odważyłam się ją wziąć po raz pierwszy na chwilę do ogrodu (oczywiście na smyczy!!!). Najpierw przywarła do ziemi, potem próbowała wbić się w krzaki, ale potem zrobiła kilka kroczków. Wróciłyśmy do domu. Od razu wskoczyła na kanapę. Teraz zeskoczyła, poszła do sypialni, zrobiła kupę na podkład (niestety, kupa nadal rzadka). Ale co najważniejsze - nie poszła pod łóżko, ale WRÓCIŁA NA KANAPĘ!!!!
No nic - będziemy walczyć do zwycięstwa! ;)[/QUOTE]

Nutusia mozę daj jej nifuroksazydu. Ona wg mnie ma rozwolnienie przy nerwach. Gdy u Ani zrobiła sie nerowa atmosfera też dostała biegunki.

Ja nie mogę co ta psina przeżyła, co te sk... z tymi psiakami robili!!!

Link to comment
Share on other sites

Isadorko, dałam jej 1 tabletkę nifuroksazydu - na noc dam jej jeszcze jedną. Żal mi jej robić kompletną głodówkę, ale jak nie będzie wyjścia - tak zrobimy... I jeszcze a propos pazurków - musimy spróbować je przyciąć, bo jeden jest tak długi, że aż się zniekształcił cały paluszek!

Cały czas śpi obok mnie na kanapie ;) Jutro pewnie nie zdążę zajrzeć do kompa, bo czeka mnie lekki bieg przez płotki. Pańcio będzie się musiał jutro wykazać ;) Miłej niedzieli życzymy naszym... fanom! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Isadorko, dałam jej 1 tabletkę nifuroksazydu - na noc dam jej jeszcze jedną. Żal mi jej robić kompletną głodówkę, ale jak nie będzie wyjścia - tak zrobimy... I jeszcze a propos pazurków - musimy spróbować je przyciąć, bo jeden jest tak długi, że aż się zniekształcił cały paluszek!

Cały czas śpi obok mnie na kanapie ;) Jutro pewnie nie zdążę zajrzeć do kompa, bo czeka mnie lekki bieg przez płotki. Pańcio będzie się musiał jutro wykazać ;) Miłej niedzieli życzymy naszym... fanom! :)[/QUOTE]

[B]Jestem spokojna jest w dobrych rękach. [/B]
W sumie to ma u Ciebie trudniejsze wejście, ale noemn omen to lepiej. Od razu wiec zwierzaków i ludzi. Ona musi sie do ludzi przekonać, bo ze zwierzakami będzie miała mniejszy problem napewno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Isadorko, dałam jej 1 tabletkę nifuroksazydu - na noc dam jej jeszcze jedną. Żal mi jej robić kompletną głodówkę, ale jak nie będzie wyjścia - tak zrobimy... I jeszcze a propos pazurków - musimy spróbować je przyciąć, bo jeden jest tak długi, że aż się zniekształcił cały paluszek!
Tu widac ten paluszek z pazurkiem, Ondraszka spi na kanapie:)
[img]http://images8.fotosik.pl/2949/6e70fd3fc3b2fc96gen.jpg[/img]
Miłej niedzieli życzymy naszym... fanom! :)[/QUOTE]
Ondra ze Słomką
[img]http://images8.fotosik.pl/2949/513c12340953e2c6gen.jpg[/img]

Nie pokazujcie mojego brzuszka:)

[img]http://images8.fotosik.pl/2949/81e562ac9ed3f6c5gen.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...