Jump to content
Dogomania

Pikusia-wyrwana ze szponów śmierci-znalazła swój wymarzony dom na dobre i na złe!!!!


GoniaP

Recommended Posts

Gosia, spróbuj się tak nie nakręcać strasznie... wiem, że to prawie niewykonalne, ale żebyś się nie wykończyła, kobieto:shake: .
Jakieś wyjście się pojawiło, nie takie jakiego byś chciała, ale zawsze. Przecież coś sie wymysli, najważniejsze, że do schroniska nie trafi.
Wysłałam Ci na maila kontakt do dziewczyny, o której Ci mówiłam. Moze coś Ci poradzi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ela_and_Krzys']porozsyłałam Pikusie wszedzie gdzie bylam w stanie - wsrod znajomych, w pracy (biuro mamy tez w Poznaniu)...
czekamy na odzew...[/quote] Dziękuję Elu...
Najbardziej przeraża mnie ta cisza w tym wątku...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']Pierwszy raz tutaj zajrzałam ale nie mam czasu przekopywać się przez
tyle stron. W jakim wieku jest sunia ? jaki jest jej stosunek do dzieci ?
Sunia piękna... jest więcej zdjęc w wątku poza tymi na 1szej ?[/quote] Gajowa, witamy! Już odpowiadam...
Sunia ma pomiędzy 7 a 10 lat. Dzieci lubi, jak spadł śnieg i dzieci wyległy na sanki, Pikusia czynnie uczestniczyla w zabawach :lol: A cały wątek jest naszpikowany zdjęciami. Jak podasz mi maila, to prześlę selekcję!

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie!
Cały czas trzyma kciuki za pikusiowy domek-no po prostu musi się udać!!!

Coraz bardziej mi nasza księżniczka przypomina kuvasza-to taki kuzyn słowacki podhalana-jakby ktoś nie wiedział;)
tyle już przeszła-domek na pewno będzie,a to,że go jeszcze nie ma to po prostu znaczy tyle,że on jeszcze nie wie,jaki skarb przyjmie pod swój dach:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ciotka przeprasza że długo nie pisała co nie znaczy że zupełnie wywaliła z głowy Pikulinkę.
Ponieważ mój kom chodzi jak czołg - nie dałam rady odszukać wszystkich postów, gdzie podano w których portalach jest Pikusia, a oprócz allegro, gdzie wiem, że jest i gdzie można mieć kłopoty przy podwójnych ogłoszeniach - w pozostałych portalach najwyżej będzie podwójnie. trudno.

Wystawiłam panienkę w:
aaaby
alegratka
eurocity
kupsprzedaj
eiferty
4łapy.

Na tych portalach mam konta i mogłam powstawiać.
No i tez wysyłam do tych osób, które może mogłyby pomóc.

Poprosze o emaila przechodniego, jesli macie - będzie mi łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ellfica']No i co z tym Pikusiowym domkiem??
Nie ma i nie ma :shake: :shake:

Do góry Ślicznotko, po nowy domek!!


Ps. GoniuP czekam na plakaty!! :razz:[/quote]


Plakaty ja też mogę przesłać, bo jestem ich autorką, więc mam je w komputerze - o ile to o te chodzi ;-). A Gosia wykończona pewnie zawita tu dopiero wieczorem...

Link to comment
Share on other sites

Dopiero wróciłam do somu po intensywnym dniu. Przepraszam wszystkich, jeśli cos zawaliłam, ale nie mam już sił. Nadrobie jutro.
Widzialam się dziś m. innymi z Pikusią, wyściskałam ją, wycałowałam, i powiedziałam jej na uszko, że o nią z całych sił walczymy... A ona sie do mnie uśmiechała...
Wygląda pięknie, wiecie??? I te jej mądre, bursztynowe, kokieteryjnie spoglądajace oczy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...