Jump to content
Dogomania

Pikusia-wyrwana ze szponów śmierci-znalazła swój wymarzony dom na dobre i na złe!!!!


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GoniaP']Zadzwoniła też do mnie Pani z Targu Dobrych Ludzi... Dziękuję Hakitko :Rose:
Jedziemy zatem wieczorkiem ją odwiedzić z Księżniczką Pikuliną :lol:[/quote]

Ojej...:loveu:, oby się udało, oby to był ten jedyny, wymarzony, cudowny domek...:loveu:
Tu nie ma za co dziękować...ja w sumie nic nie zrobiłam...a tak bardzo bym chciała...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ellfica']Oj od rana czułam, że coś się dziś "ruszy"!!

Wspaniałe wieści!
Hakitko, dobra robota! Trzymamy kciuki za Pikulinkę !! :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu:[/quote]

Trzymamy kciuki i to bardzo Kochani!!! :multi: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Moje wrażenia z odwiedzin w potencjalnym domku są takie:
Pani jest prze przemiła, ma dobre serce (to widać), ma chęci... Do tego jest pod wielkim wrażeniem Pikusi, domek super, okolica świetna. ALE Pani nigdy nie miała psa i pracuje od 8 do 17. Pytania, które mi zadawała świadczyły o kompletnej nieznajomości psiej natury. Obawiam się, że pewne sprawy mogłyby ją przerosnąć :(
Ponadto Pikusia jest psem specjalnej troski, musi zatem trafić do kogoś, kto nie tylko będzie ją kochał i adorował, ale do kogoś kto będzie potrafil ją "czytać". Myślę, że ta Pani miałaby z tym problem... Alex się ze mną zgadza w 100 procentach, nie jest to więc subiektywna ocena.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Moje wrażenia z odwiedzin w potencjalnym domku są takie:
Pani jest prze przemiła, ma dobre serce (to widać), ma chęci... Do tego jest pod wielkim wrażeniem Pikusi, domek super, okolica świetna. ALE Pani nigdy nie miała psa i pracuje od 8 do 17. Pytania, które mi zadawała świadczyły o kompletnej nieznajomości psiej natury. Obawiam się, że pewne sprawy mogłyby ją przerosnąć :(
Ponadto Pikusia jest psem specjalnej troski, musi zatem trafić do kogoś, kto nie tylko będzie ją kochał i adorował, ale do kogoś kto będzie potrafil ją "czytać". Myślę, że ta Pani miałaby z tym problem... Alex się ze mną zgadza w 100 procentach, nie jest to więc subiektywna ocena.[/quote]

Qrcze...:cool1: No jest to pewnego rodzaju problem, ale...dla każdego z nas był to kiedyś pierwszy raz i wierzę, że jak ktoś bardzo chce, to zrobi wszystko, dokształci się... Nie wiem, nie wiem...:shake: Z drugiej strony Pikunia to nie mały szczeniak, przy którym wszystkiego można się nauczyć...:shake: Ach, już sama nie wiem...:shake:
Ja już jestem wygłupiona...chyba już nie myślę racjonalnie...
Goniu, a jak wogóle Pani zapatruje się na tą całą sytuację???
Całuski dla Pikulinki...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

a poza tym to jednak straszy psiak, może potrzebować opieki weterynarza i opieki w domu, przy tak długiej nieobecności trudno byłoby sobie to wyobrazić....
Ale skoro Pani taka miła, może chciałaby innego psiaka. Chociaż.... dość dlugi jej nie ma w domu..... A to że nie miała psiaka.. Też mam od ponad roku, wzięłam dorosłą sunię, wypytywałam co i jak i jakoś się układa. Trzeba chcieć! Ale jak mecie wątpliwości to nic na siłę!
A kciuki ściskam ciągle za ślicznotkę, domku przybywaj!

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny :( nie liczcie że znajdziecie łatwo kogoś kto będzie siedział w domu...wszyscy pracujemy :( i cięzko znaleść osobę niepracującą, albo pracująca w domu........
My wszyscy mamy zwierzaki i każdy musi zostawać na te przynajmniej 8 godzin!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hakita']Qrcze...:cool1: No jest to pewnego rodzaju problem, ale...dla każdego z nas był to kiedyś pierwszy raz i wierzę, że jak ktoś bardzo chce, to zrobi wszystko, dokształci się... [/quote] Hakitko kochana, nie spałabym już w ogóle, gdybym pozwoliła się komuś uczyć na Pikulince :shake: Ta Pani pytała np. czy rano można z pieskiem wyjść na 5 minut, a potem dopiero po powrocie z pracy......... Żałuję, bo ta Pani ma piękne, dobre, czyste serce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo_joanna']a poza tym to jednak straszy psiak, może potrzebować opieki weterynarza i opieki w domu, przy tak długiej nieobecności trudno byłoby sobie to wyobrazić....
Ale skoro Pani taka miła, może chciałaby innego psiaka. Chociaż.... dość dlugi jej nie ma w domu..... A to że nie miała psiaka.. Też mam od ponad roku, wzięłam dorosłą sunię, wypytywałam co i jak i jakoś się układa. Trzeba chcieć! Ale jak mecie wątpliwości to nic na siłę!
A kciuki ściskam ciągle za ślicznotkę, domku przybywaj![/quote] Zgadzam się, ale Pikusia dopiero co się podniosła z choroby. Wymaga obserwacji i atencji kogoś doświadczonego. Takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']dziewczyny :( nie liczcie że znajdziecie łatwo kogoś kto będzie siedział w domu...wszyscy pracujemy :( i cięzko znaleść osobę niepracującą, albo pracująca w domu........
My wszyscy mamy zwierzaki i każdy musi zostawać na te przynajmniej 8 godzin!!!![/quote] Asior, tu nie tyle chodzi o zostawianie suni w domu na czas pracy... Ale myślę, że ktoś kto nie zna psiej natury, nie zauważy niepokojących sygnałów, jeśli się pojawią... Pikusia jest starszą sunią, która wiele przeszła, zarówno pod względem życiowym, jak i zdrowotnym... Nie wiadomo jak długo będzie w dobrej kondycji. Ja po prostu myślę, że gdyby Pikunia zaczęła chorować, niedomagać lub cokolwiek, ta Pani by sobie nie poradziła :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Hakitko kochana, nie spałabym już w ogóle, gdybym pozwoliła się komuś uczyć na Pikulince :shake: Ta Pani pytała np. czy rano można z pieskiem wyjść na 5 minut, a potem dopiero po powrocie z pracy......... Żałuję, bo ta Pani ma piękne, dobre, czyste serce...[/quote]

No tu w sumie nie chodzi o samą naukę, ale w tej sytuacji, rozumiem...:-( No nie dobrze, nie dobrze...:shake: Co tu zrobić...??? :cool1:

Właśnie uratowałam wielką żabę, którą Zulus próbował zamęczyć...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...