Jump to content
Dogomania

bigos

Members
 • Content Count

  3,666
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About bigos

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  9977232

Converted

 • Location
  Poznań
 • Interests
  dm
 1. łzy się cisną do oczu:placz: biedactwo trzymam kciuki jutro podsyłam nieco grosza
 2. Hej Alu:loveu: Przychodzę bo mam sprawę, taka wreda już ze mnie:p Słuchaj, pamiętam jak za starych dobrych czasów podawałaś przepis na takie rogaliki drożdżowo-kruche. Pamiętasz może? przepis mi gdzieś przepadł a bym potrzebowała. Obiecuję podesłać z jednego w zamian za skład:diabloti:
 3. bigos

  Szpilka co szybsza jest niż piłka

  [quote name='dbsst'] arcy ciekawa historia z wakacji. Idziemy lasem dorośli ja i Tz, dwójka młodzieży 15 latka pchająca mojego Jaśka i 10 latek biegający po dróżce ze Szpilką puszczoną. Z za rogu wynurza się pani typowa wierząca miłość wypisana na twarzy od ciągłego uśmiechu urosła jej dupa. niesie na plecach krzesełko plastykowe i..................................i zaczyna krzyczeć do 10 latka PIES PIES ZAPNIJ GO NA SMYCZ PIES.............................. Chłopiec zamarł Szpilka zamarła.................... Podchodzimy i mówię Pani "uwagę zwraca się dorosłym nie dziecią jak pani ma jakiś problem to proszę tu do nas" pani na to ze pies ze biega ze ten pies tu SRA............................... na co ja że to jest las dzikie zwierzęta też tu srają weźmy na przykład sarny i ich boki i dziki.......................... na to pani jeszcze głośniej się pulta. mówię idzie pani z krzesełkiem do pobliskiej kapliczki na mszę zamiast iść w skupieniu gnębi pani nieletnich zamiast być pełna miłości do wszystkiego w koło jest w pani złość wstyd pani przynosi sobie i miejscu do ktorego pani idzie na co pani w szoku krzyczała TE PSY ZAGRYZAJĄ RODZICÓW DZIECI odkrzyknełam to w takim razie nasze dziecko będzie sierotą..................................... to właśnie WIARA[/QUOTE] Aaaaa znam. To znana nam wszystkim, dobrze zorganizowana grupa przestępcza Moherówy Bands :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Gryzie je ten moher w głowy i stąd te anomalia:diabloti: [quote name='dbsst']--> ciekawe co nam pokradli z koszyka w końcu wózek na nie wiadomo ile został SAM POD SZPITALEM[/QUOTE] No nie wiem moja droga czy zużyte pieluchy to taki łakomy kąsek dla złodzieja:evil_lol: A Janek śliczny :*
 4. bigos

  Tadeusz i przy okazji Leon

  Zocha mi na drugie:] a, że mrówek nie lubię to wiadomo jaki mój wybór
 5. Witka :] Pomęczyłam Debe, Magę to i żeby mieć komplet jest i tu:diabloti: Wiem żeście niemożliwie tęskniły. Ktoś tu się chyba na misję do Afganistanu wybiera:evil_lol: [url]http://img231.imageshack.us/img231/4133/dsc0172yv.jpg[/url] Talib?:cool1:
 6. bigos

  Szpilka co szybsza jest niż piłka

  się żem prawie poryczała:iloveyou:
 7. bigos

  Szpilka co szybsza jest niż piłka

  to nowe dogo jest do dupy! wypisujemy się i pozdrawiamy failiję debeściakową :]
 8. bigos

  Szpilka co szybsza jest niż piłka

  Droga Hanno. Niestety nie mogę tego dla Ciebie zrobić, no nie mogę.:diabloti: galaretka!!!!aaaa:eating:
 9. bigos

  Tadeusz i przy okazji Leon

  taka posucha?
 10. bigos

  Tadeusz i przy okazji Leon

  co tu taka cisza? "może jest w ciąży?:hmmmm:" :p:diabloti:
 11. bigos

  Szpilka co szybsza jest niż piłka

  [quote name='dbsst']..... pociągnełam za magiczny sznureczek i cisza.......................................................................ciągle cisza ciekawskie oczy i cisza. Doszła mi nowa czynność targanie sznureczków :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] lubisz "pociągać za sznureczki", nie?:evil_lol: kierowniczka cholera mać:diabloti:
 12. bigos

  Tadeusz i przy okazji Leon

  debe wypalasz się czy co?:hmmmm:
 13. bigos

  Szpilka co szybsza jest niż piłka

  Miętus, Miętus-na myśl przywodzi walka na miny (a Jasno miny robić potrafi:loveu:) jak z Ferdydurke :p
×