Jump to content
Dogomania

bigos

Members
 • Content Count

  3,666
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About bigos

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  9977232

Converted

 • Location
  Poznań
 • Interests
  dm
 1. cześć dziewuszki ufff ktoś mnie jeszcze pamięta, tfu nas :D
 2. Zapraszam serdecznie na bazarek na którym znajdziesz zabawki (nowe ) , kawę , herbatę , miętę i super kalendarz z pracami dzieci :

  http://www.dogomania.pl/threads/219568-Kawa-herbata-mi%C4%99ta-super-kalendarz-i-nowe-zabawki.Do-19.12.?p=18238700#post18238700

 3. Ło cholercia, temat w czeluściach, tydzień sprzątałam pajęczyny
 4. łzy się cisną do oczu:placz: biedactwo trzymam kciuki jutro podsyłam nieco grosza
 5. [quote name='dbsst']no i co nie ma cię?![/QUOTE] A o mnie to nigdy nie zagadnie, nie zmartwi się, nie zainteresuje:mad::eviltong::diabloti: [quote name='Cola'] [URL="http://img191.imageshack.us/i/img0988dgm.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2536/img0988dgm.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Kumpel szuka klawiszowca do kapeli death metalowej. Nie chciałabyś podeslaś nut i CV:p:diabloti:
 6. To ona jest równieśnica Bigolka, który też za chwil kilka będzie świętował:loveu: Wszystkie dobrego dla Was. Wspaniałe zdjęcia [url]http://img232.imageshack.us/img232/1342/dsc3154copy.jpg[/url] - ciekawe co zmajstrowała:razz::diabloti:
 7. Hej Alu:loveu: Przychodzę bo mam sprawę, taka wreda już ze mnie:p Słuchaj, pamiętam jak za starych dobrych czasów podawałaś przepis na takie rogaliki drożdżowo-kruche. Pamiętasz może? przepis mi gdzieś przepadł a bym potrzebowała. Obiecuję podesłać z jednego w zamian za skład:diabloti:
 8. [quote name='dbsst'] a bardzo dziękuję zapraszam na oglądanie w realu :D [/QUOTE] :diabloti:Dzięki za zaproszenie. Dobrze się złożyło bo my właśnie w tygodniu stacjonujemy w Wawie:diabloti: Bójcie się
 9. [quote name='dbsst'] arcy ciekawa historia z wakacji. Idziemy lasem dorośli ja i Tz, dwójka młodzieży 15 latka pchająca mojego Jaśka i 10 latek biegający po dróżce ze Szpilką puszczoną. Z za rogu wynurza się pani typowa wierząca miłość wypisana na twarzy od ciągłego uśmiechu urosła jej dupa. niesie na plecach krzesełko plastykowe i..................................i zaczyna krzyczeć do 10 latka PIES PIES ZAPNIJ GO NA SMYCZ PIES.............................. Chłopiec zamarł Szpilka zamarła.................... Podchodzimy i mówię Pani "uwagę zwraca się dorosłym nie dziecią jak pani ma jakiś problem to proszę tu do nas" pani na to ze pies ze biega ze ten pies tu SRA............................... na co ja że to jest las dzikie zwierzęta też tu srają weźmy na przykład sarny i ich boki i dziki.......................... na to pani jeszcze głośniej się pulta. mówię idzie pani z krzesełkiem do pobliskiej kapliczki na mszę zamiast iść w skupieniu gnębi pani nieletnich zamiast być pełna miłości do wszystkiego w koło jest w pani złość wstyd pani przynosi sobie i miejscu do ktorego pani idzie na co pani w szoku krzyczała TE PSY ZAGRYZAJĄ RODZICÓW DZIECI odkrzyknełam to w takim razie nasze dziecko będzie sierotą..................................... to właśnie WIARA[/QUOTE] Aaaaa znam. To znana nam wszystkim, dobrze zorganizowana grupa przestępcza Moherówy Bands :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Gryzie je ten moher w głowy i stąd te anomalia:diabloti: [quote name='dbsst']--> ciekawe co nam pokradli z koszyka w końcu wózek na nie wiadomo ile został SAM POD SZPITALEM[/QUOTE] No nie wiem moja droga czy zużyte pieluchy to taki łakomy kąsek dla złodzieja:evil_lol: A Janek śliczny :*
 10. AAAA bo bym zapomniała Całuski urodzinowe dla Tadzika od ciotki Kapuścianej:Rose::BIG::BIG::new-bday::bday:
 11. [quote name='Maga100']i miejsce w porcie na własny jachcik się znalazło :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aw1.jpg[/IMG] każdemu według potrzeb [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aw3.jpg[/IMG] i dwa przygłupy :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aw2.jpg[/IMG][/QUOTE] Tadzik jaki biznesmen u la la:loveu: [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/awl6.jpg[/url] Ej, ktoś zostawił całkiem dobre dziecko na piasku.:diabloti::evil_lol:
 12. Matka poliglotka a syn akrobata :diabloti: [URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_5438ps.jpg?t=1279015864[/URL] Ciekawe jakiego typu umiejętności tatuś posiada?:razz:
 13. Kabbycz end maszrums klołs intu majself:evil_lol::evil_lol::evil_lol: du ju anderstend mi?:diabloti: i mi tu kłajet-no czildren, no pielucha, no rozstępy:diabloti:
×
×
 • Create New...