Jump to content
Dogomania

Pikusia-wyrwana ze szponów śmierci-znalazła swój wymarzony dom na dobre i na złe!!!!


GoniaP

Recommended Posts

[quote name='Seaside']Właśnie dostałam maila od Małgosi.
Taka piękna sunia :placz: Poobcinałąbym ..... ręce ludziom, którzy jej krzywdę zrobili :angryy:

Mam rodzinę w Poznaniu, przesyłam maila, niech pytają, a nuż... :([/quote]
Dziękuję Seaside, nawet nie wiedziałam, że mam Ciebie wśród moich adresatów :lol::lol:
[B]Proszę porozsyłajcie tego maila dalej! To sprawa życia i śmierci.[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bejotka']Jej! Aż się zarejestrowałam! Piszę z Olsztyna. Witam Was wszystkich - ludzi o wieeelkich sercach. Znalazłam na Allegro, potem przeczytałam cały wątek i historię Pikusi, poryczałam się i piszę do Was. Wzięłabym ją natychmiast, gdybym tylko mogła.... Może zredaguję jakieś ogłoszenie na naszej olsztyńskiej stronie??? Jaki kontakt podać? Boże, coś trzeba zrobić!! Cudny pies, w schronie nie przetrwa a już najwyższa pora żeby życie jej się odmieniło...[/quote] Witaj Bejotka, rób co tylko możesz. Ten pies to skarb, i wierzę, że jacyś wyjątkowi ludzie ją przygarną na stare lata i pokochają tak jak ja.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.olsztyn.com.pl/ogloszenia[/URL]
Dałam ogłoszenie. Podałam kontakt taki jak na allegro i link do ogłoszenia na allegro. Ludziska często buszują po allegro ale do zwierząt nie zaglądają. Natomiast nasza strona miejska jest b. popularna. A nóż się uda.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejotka'][URL]http://www.olsztyn.com.pl/ogloszenia[/URL]
Dałam ogłoszenie. Podałam kontakt taki jak na allegro i link do ogłoszenia na allegro. Ludziska często buszują po allegro ale do zwierząt nie zaglądają. Natomiast nasza strona miejska jest b. popularna. A nóż się uda.....[/quote] Dziękuję Bejotko, każde nowe ogłoszenie zwiększa szansę Pikusi!!!

Link to comment
Share on other sites

Poproszę jeszcze biblioteki, żeby wywiesiły ogłoszenia. Mamy ich w mieście 17 na różnych osiedlach. Trzymam kciuki i jeśli wolno będę tu do Was zaglądać..... Jej, jak mi szkoda tej psiny....! Jak można było doprowadzić ją do takiego stanu i jeszcze wyrzucić??? Ktoś kiedyś dobrze powiedział, że "ludzie to świnie" (nie ubliżając świniom).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejotka']Poproszę jeszcze biblioteki, żeby wywiesiły ogłoszenia. Mamy ich w mieście 17 na różnych osiedlach. Trzymam kciuki i jeśli wolno będę tu do Was zaglądać..... Jej, jak mi szkoda tej psiny....! Jak można było doprowadzić ją do takiego stanu i jeszcze wyrzucić??? Ktoś kiedyś dobrze powiedział, że "ludzie to świnie" (nie ubliżając świniom).[/quote] Bejotko dziękuję i nie zapominaj o nas!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochana Pikuniu,
Wysłałam apel do wszystkich, których znam. Figurujesz we wszystkich portalach adopcyjnych. Poszedł też łańcuszek gg. Ponadto mówię o Tobie wszystkim ludziom o wielkim sercu. Bądź dobrej wiary, ja wciąż jestem.... Raz zdarzyl się cud bo wyzdrowiałaś, zdarzy się ponownie.
Nie opuszczę Cię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta i Wika']Słuchajcie, a może zmienić tytuł tego wątku? Bo jak patrzę na te nowe zdjęcia Pikusi, to słowo "wyeksploatowana" zupełnie mi do niej nie pasuje! Przecież to piękna księżniczka, cudem przywrócona do życia![/quote] Masz rację, nasza Pikusia zmieniła sie nie do poznania.... Ale wątek jest rozpoznawalny dla wielu... Niech może tak zostanie??

Link to comment
Share on other sites

Witam! Codziennie (właściwie kilka razy dziennie) wchodzę na forum Pikusi z nadzieją, że może dziś przeczytam o nowym domu dla Księżniczki... Nie będe się rozpisywać... Pomyślałam sobie jednak, że może psi behawiorysta... może profesjonalny treser... napewno sporo czasu, cierpliwości, i sama nie wiem czego jeszcze ale... może... może... Pikunia i Bombel zaprzyjaźnili by się? Może piszę byzydury, ale widzę że GoniaP jest zakochana w Księżniczce po uszy... no i nie chce mi sie wierzyć, że Bombel to terrorysta bez szans na resocjalizację... Jeśli wyszłam na idiotkę z tym tekstem to z góry przepraszam! Nadal będę trzymać kciuki i co sie da za Pikunię... bo moi znajomi nie potrafią pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kendzia']Pomyślałam sobie jednak, że może psi behawiorysta... może profesjonalny treser... napewno sporo czasu, cierpliwości, i sama nie wiem czego jeszcze ale... może... może... Pikunia i Bombel zaprzyjaźnili by się? Może piszę byzydury, ale widzę że GoniaP jest zakochana w Księżniczce po uszy... no i nie chce mi sie wierzyć, że Bombel to terrorysta bez szans na resocjalizację... [/quote]
:cool3: :cool3: :cool3: .........................?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kendzia']Witam! Codziennie (właściwie kilka razy dziennie) wchodzę na forum Pikusi z nadzieją, że może dziś przeczytam o nowym domu dla Księżniczki... Nie będe się rozpisywać... Pomyślałam sobie jednak, że może psi behawiorysta... może profesjonalny treser... napewno sporo czasu, cierpliwości, i sama nie wiem czego jeszcze ale... może... może... Pikunia i Bombel zaprzyjaźnili by się? Może piszę byzydury, ale widzę że GoniaP jest zakochana w Księżniczce po uszy... no i nie chce mi sie wierzyć, że Bombel to terrorysta bez szans na resocjalizację... Jeśli wyszłam na idiotkę z tym tekstem to z góry przepraszam! Nadal będę trzymać kciuki i co sie da za Pikunię... bo moi znajomi nie potrafią pomóc.[/quote] Kendziu, Pikusia to moja miłość, to prawda najprawdziwsza... Ale wątpię by udało się z Bąblem :shake: Ja wszystkie zwierzęta, którym daję tymczasowe schronienie, muszę przed nim chować :-( Mała Zuzia jest wyjątkiem, ale i tak nie zostawiłabym ich samych bez nadzoru... Moje życie, nasze życie, zamieniłoby się w piekło... Nie mówiąc już o tym, że TZ odmówiłby już wzięcia pod nasz dach innego potrzebującego psa czy kota w potrzebie, nawet na tymczas...:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...