Jump to content
Dogomania

Pikusia-wyrwana ze szponów śmierci-znalazła swój wymarzony dom na dobre i na złe!!!!


GoniaP

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przekazanie informacji o stanie Pikusi zostawię Małgosi, bo na pewno zrobi to lepiej, a sama Wam coś opowiem...
Otóż dziś pojechałam z moją Tosią do lekarza i ku swojemu zmartwieniu zastałam w poczekalni mały tłumek. Niestety musiałam z Tosią stać na korytarzu, ponieważ co wychylała się w stronę rzędu krzeseł, rzucał się w jej stronę z bardzo groźnym szczekaniem wielki, potężnie zbudowany podhalan, wokół którego kręciła się mała dziewczynka.
Nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że gdzieś już widziałam tę dziewczynkę, natomiast pies mnie lekko przerażał - wielki i bardzo groźny :diabloti:.
TO BYŁA PIKUSIA - OGROMNA, OFUTRZONA, SZCZEKAJĄCA I NA PEWNO NIE WYGLĄDAJĄCA NA PONAD 10 LAT.
Nasza Pikusia :loveu:. Ta sama, którą prawie 2 lata temu wnosiliśmy do tego właśnie gabinetu i której potem wiozłyśmy "ostatnią" parówkę.

Link to comment
Share on other sites

Pikusi guz był złośliwy...
Na razie nie widać przerzutów, ale w ranę pooperacyjną wdało się zakażenie, z którym obecnie trwa walka.
Miejmy nadzieję, że wycięty z dużym marginesem guz się nie rozprzestrzeni, a opiekunowie Pikuni poradzą sobie ze wszelkimi przeciwnościami losu.
Tego Państwu z całego serca życzymy...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ogromnie proszę o następne informacje.... Jestem emocjonalnie związana z tą historią i tą sunią od początku. Znalazła dom, z ulgą wątek wtedy opuściłam. Przyszłam tu znowu po niemal 2 latach.... i ostatnia wiadomość nie jest zbyt wesoła...
Jak się ma Pikusia?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...