Jump to content
Dogomania

Pikusia-wyrwana ze szponów śmierci-znalazła swój wymarzony dom na dobre i na złe!!!!


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anova']Spotkałam kiedyś Pkusię w poczekalni u weta. To niesamowite, jak sie zmieniła, wypiękniała. Czapki z głów, dziewczyny. Oby tylko domek się znalazł...[/quote]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Nie możliwe, że mnie nie spotkałaś.... Byłam przy każdej wizycie Pikusi u weta....Kim jesteś? Z kim byłaś? Ależ Poznań jest mały;)
Prawda, że Księżniczka jest cudowna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Nie możliwe, że mnie nie spotkałaś.... Byłam przy każdej wizycie Pikusi u weta....Kim jesteś? Z kim byłaś? Ależ Poznań jest mały;)
Prawda, że Księżniczka jest cudowna?[/quote] łomatko, ale się zbłaźniłam:oops: Jestem w domu:oops: Ale nadal nie wiem jak wyglądasz... Jak z nią jestem, moje oczy widza tylko Pikulinkę:oops:

Link to comment
Share on other sites

Tak się zastanawiałam nad tym "do góry" i "hop na pierwszą stronę" zostało mi to wyjasnione ;) .... (od niedawana jestem na dogo..ale po malutku się zaklimatyzuję..:lol: )
[SIZE=4][COLOR=red]i jak najbardziej podbijam PIKUSINĘ!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']łomatko, ale się zbłaźniłam:oops: Jestem w domu:oops: Ale nadal nie wiem jak wyglądasz... Jak z nią jestem, moje oczy widza tylko Pikulinkę:oops:[/quote]

No oczywiscie Pikusia była z Tobą i chyba z Alex;) .
Wiesz, jak wygladam, tylko pewnie nie kojarzysz z nickiem:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jej! Aż się zarejestrowałam! Piszę z Olsztyna. Witam Was wszystkich - ludzi o wieeelkich sercach. Znalazłam na Allegro, potem przeczytałam cały wątek i historię Pikusi, poryczałam się i piszę do Was. Wzięłabym ją natychmiast, gdybym tylko mogła.... Może zredaguję jakieś ogłoszenie na naszej olsztyńskiej stronie??? Jaki kontakt podać? Boże, coś trzeba zrobić!! Cudny pies, w schronie nie przetrwa a już najwyższa pora żeby życie jej się odmieniło...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...