Jump to content
Dogomania

Pikusia-wyrwana ze szponów śmierci-znalazła swój wymarzony dom na dobre i na złe!!!!


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na zdjęciach powyżej widać różnicę....i to ogromną....!!!
Jest piękna ta Pikulina.... Goniu, Alex ( i pewnie inne osoby o ogromnym sercy).... tyle dla niej robicie..
wiem, że nie jest łatwo z domkiem dla Królowej Śniegu....ale musimy być dobrej myśli... poprostu musimy...
Zdaje sobie sprawę, że nie jest łatwo... też pytam o domek dla niej jak i dla Cudaka...- którego pokochałam od pierwszego wejścia... ale tak mam ograniczony czas.. że płakać mi się chce...:placz:
.. ale trzeba mysleć pozytywnie i będzie OKI..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']Pikusia ma 4 obserwatorów na allegro
Odzywał się ktoś wogóle?[/quote] Tak, zadzwoniła do mnie dzis jedna Pani z Poznania. Dom super, 3 dzieci od 5 do 15 lat, ogród, ale Pikusia musiałaby mieszkać w budzie (ocieplanej) przy domu, a jej stare kości nie nadają się do takiego życia... Ona musi miec ciepełko i czuć bliskość człowieka. Inaczej zmarnieje...

Link to comment
Share on other sites

Dziś wieczorem odwiedziłyśmy również kochanych Hakitę i Escalade oraz ich kota mutanta Zulusa :loveu: Pikusia zdała test na kota śpiewająco!!! No i chyba pozyskała nowych wielbicieli...
Hakita pewnie jutro podzieli się z Wami wrażeniami :)

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, czytam, i z calego serca życzę ci, zeby to się jak najszybciej pomyślnie skończyło.
Już nie tylko ze względu na Pikusię, ale i na Ciebie:glaszcze: :calus:
Żal mi Ciebie przeokropnie:shake:
tym bardziej że sama zaliczam obecnie etap "nie jem i nie śpię"
Gosiu, trzymaj się, uda się, zobaczysz:)

Link to comment
Share on other sites

:loveu:...ja przepadłam...:loveu: , choć w sumie już dawno tak się stało, ale wczorajsze spotkanie dopełniło wszystkiego...:loveu:
Pikusia to przecudowny, wyjątkowy Pies!!! To ujmujące spojrzenie... :mdleje: :loveu: Ona ma w sobie tyle ciepła, miłości i czułości, że nie sposób tego opisać...tego trzeba doświadczyć...:loveu:
Dziękuję, że dostąpiłam tego zaszczytu...:Rose:
I tak, jak Pikusiu obiecałam, przyśniłaś mi się...tylko cóż mogę zrobić, mam pewne blokady...:roll:, ale moja głowa pracuje...:razz:
Zuluska chyba też, bo długo sprawdzał mieszkanko po wyjściu Księżniczki...:razz: :roll:

Pikusiu cały czas o Tobie myślimy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...