Jump to content
Dogomania

Pikusia-wyrwana ze szponów śmierci-znalazła swój wymarzony dom na dobre i na złe!!!!


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

HURRA!! :smilecol: :Dog_run:
Co za wspaniała wiadomość!! Napiszcie koniecznie cos więcej!

Mam łzy w oczach normalnie :-) a przecież nawet nie widziałam Pikusi - jakoś sie do niej strasznie przywiązałam - nawet nie wyobrażam sobie co czują osoby które tyle jej z siebie dały!

JESTEŚCIE WIELKIE!!

Link to comment
Share on other sites

Już spieszę Wam wszystko opisać :lol:
Wczoraj zadzwoniła do mnie Pani, która przeczytała o dramacie naszej Księżniczki w GW. Była to bardzo ciepła i szczera rozmowa, a Pani od razu zrobiła na mnie dobre wrażenie. Musiała się jednak skonsultować z mężem i resztą Rodziny, nie robilam więc sobie większych nadziei... Jednak telefon zadzwonił ponownie wieczorem, i umówiliśmy się na odwiedziny z Pikunią. cdn.

Link to comment
Share on other sites

:) :) :) :) Wiedziaaałam! :) Cały czas trzymałam kciuki, ogłoszenia zawisły na bibliotekach olsztyńskich i ogłoszenie na www ale zdaje się, że Olsztyn milczał. W naszym schronisku równie wielkie mamy dramaty. Mam suczkę stamtąd, choć jedną uratować mogłam, 9 lat temu...... Gosiu - nie napisalaś jeszcze, ze sprawa jest pewna, więc moje kciuki trzymam dalej mocno zaciśnięte...

Link to comment
Share on other sites

Cała Rodzina w komplecie czekała na nas, gdy zadzwoniłyśmy do drzwi. Rodzina to Mama, Tata, Synek i Córeczka, ale, ale, nie zapomnijmy o dwóch kotkach:lol: Księżniczka wkroczyła na posesję pewnym krokiem, wprost w ramiona Pani Doroty... Oj podobało się to Jej. Do domu wpadła rownie dziarsko i przywitala się z Panem i dziećmi! A wszystkie oczy zwrócone były ku Księżniczce Pikulinie :loveu: Tylko kicie prysnęły szybko na górę :evil_lol: cdn.

Link to comment
Share on other sites

Jak na Księżniczkę nie przystało jednakże, Pikunia po pieszczotach na 12 rąk, pobiegła do kuchni, i zżarła ciastko z talerza stojącego na stole, po czym rzuciła się na kocie jedzenie, a nadto wrócila do stołu żebrać o pyszną szarlotkę :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='escalade74']Nie no Wielkie Nieba...Hakita z Gonią jeszcze gadają i płaczą (wiecie jak to Babeczki) super informacja, naprawde, Pikunia była u nas w domu...to cudowny Psiak...naprawde...No co cieszę się jak jasna cholera...[/quote]
Oj, no musiałeś nas zdemaskować :mad::mad: Wiesz, że Babeczki potrafią beczeć i ze szczęścia :placz: Gdybym nie była pewna na 110%, że to wymarzony dom, Pikunia zostałaby u mnie, mimo przeciwności i problemów, jakie zapewne by nas czekały...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Jak na Księżniczkę nie przystało jednakże, Pikunia po pieszczotach na 12 rąk, pobiegła do kuchni, i zżarła ciastko z talerza stojącego na stole, po czym rzuciła się na kocie jedzenie, a nadto wrócila do stołu żebrać o pyszną szarlotkę :oops:[/quote] Zamiast szarlotki, pochłonęła o wiele psich ciasteczek za dużo!! Bawiła się piłeczką z Synkiem (ojej, zapomnialam jak ma na imię :oops:) poddawała się pieszczotom wszystkich domowników, łącznie z nieśmiałą, małą Zuzią :loveu: I cały czas się uśmiechała i wywalała kołami do góry, i prosiła o więcej... Widziałam szczęśliwego psa w szczęśliwym, ciepłym i kochającym domu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...