Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dziś zrobiłam przelew na konto Murki, w kwocie 170 zł. Są to pieniążki z bazarku na Lizę (85 zł)i Parysa (85 zł): http://www.dogomania.com/forum/topic/144937-zako%C5%84czony-rozliczamy-pomagamy-lizie-i-parysowi-do-20012015-godz-2000/.. Murko, kiedy się już zaksięgują u Ciebie, proszę potwierdź ten fakt na powyższym wątku i na wątkach psiaków, ok?

Link to comment
Share on other sites

Murko, Tolu - w sobotę będzie jechał transport osobowy ;) z Lublina do Bielska przez Kraków - może potrzebujecie przetransportować jakiegoś psiura za free w naszym kierunku? 

Dzięki za pamięć, może następnym razem ;)

Owszem - robiłam ogłoszenia na tamte strony dla naszego pechowego Parysa, ale to kolejny region, gdzie psiak nie znalazł domu.

Teraz szukam transportu do Warszawy, albo od razu do Białegostoku dla suni husky

Link to comment
Share on other sites

Murko, Tolu - w sobotę będzie jechał transport osobowy ;) z Lublina do Bielska przez Kraków - może potrzebujecie przetransportować jakiegoś psiura za free w naszym kierunku? 

 

U nas ogólnie okropny zastój i nic się nie szykuje do wybycia niestety :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na razie nic się nie dzieje w kwestii adopcji (choć nadzieje są, więc mam nadzieję, że niedługo będę mogła w końcu napisać, że coś wybyło do DS), więc wrzucę parę fotek stalowowolczaków, które nie mają wątku:

 

Gufi:

d8ee1062dc0eceeagen.jpg

 

Ira, już długo u nas...:

ef154c4ef5c62ef9gen.jpg

 

2cc104e4d60c94d9gen.jpg

 

Doman.. jeszcze dłużej:

ff11ce7d96651349gen.jpg

 

f61aac52c83a812bgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

U nas też zaczęły się telefony :) Skutkiem tego dzisiaj do domku do Lublina pojechała Pysia :)

Pani miała identyczną suczkę, która odeszła rok temu mając 14 lat. 

ca5476fb0fda159bgen.jpg

 

Pysia jest dowodem, że nawet jak się ma na karku 8 lat i troszkę za uszami, ale jest się małym i uroczym to się jest rozchwytywanym :)

 

Mam nadzieję, że to początek szeregu adopcji... 

Link to comment
Share on other sites

Nic nie wybyło... a przybyło.

Wczoraj z Zamościa przybyła do nas suńka, potrącił ją samochód, ale na szczęście skończyło się na niegroźnych rankach. Suńka jest podrostkiem, nad imieniem pracujemy :) Na razie jest bardzo wystraszona, ale potrafi się cudnie cieszyć do człowieka, więc na pewno szybko się rozkręci.

 

e34d71bfbfb657b9gen.jpg

 

e679d3e1c3ada752gen.jpg

 

9d6b64a6867e2045gen.jpg

 

1156571b01883122gen.jpg

 

88de1e2bda91fa9fgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...